تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی دزد فروشگاه: دزد کیست و چه اقلامی را دزدیده است!

آزمون شناسایی دزد فروشگاه:بسیاری فکر می کنند که بازی های فکری و سوالات هوش نیازمند یک ذهن خلاق و محاسبه گر است. اما باید دانست که برای تحلیل و ارائه پاسخ به سوالات هوش، باید از مهارتهای شناختی همچون مشاهده دقیق، دقت و تمرکز نیز استفاده کرد. بر همین اساس است که برخی از محففان معتقدند که سوالات هوش تصویری می تواند یک وسیله عالی برای افزایش فعالیت های مغز باشد.

بازی های فکری می توانند با درگیر کردن مهارت های شناختی افراد، فعالیت های مغز آنها را افزایش دهد. افزایش فعالیت مغز می تواند در سلامت این عضو مهم بدن تأثیر مهمی داشته باشد. سلامت مغز می تواند در بلند مدت مانع از بیماری های مربوط به مغز شود. مجله خبری چشمک با ارائه جدیدترین و بروزترین سوالات هوش تصویری و آزمون های شخصیتی زمینه مساعدی را برای افزایش عملکرد مغز شما فراهم کند. با آزمون شناسایی دزد فروشگاه با چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد لباس: دزد لباس را در میان زنان تصویر شناسایی کنید!

آزمون شناسایی دزد فروشگاه

بیایید به عنوان یک کارآگاه پلیس رفتار کنیم. در این تست هوش شما باید از تمام دقت و منطق خود استفاده کنیم. استفاده از مهارت های شناختی می تواند به بهترین شکل ممکن آن را تقویت کرده و بهبود ببخشید. برای انجام سوالات هوش تصویری شما باید بتوانید به صورت کامل از حواس خود استفاده کنید. آزمون شناسایی دزد فروشگاه به خوبی می تواند ذهن و مهارتهای شناختی شما را به چالش بکشد.

در تصویر آزمون شناسایی دزد فروشگاه، سه شخص بزرگسال و یک کودک حضور دارند. به نظر می رسد این افراد در یک فروشگاه حضور دارند. به نظر می رسد یکی از این افراد چیزهایی را از فروشگاه دزدیده است. به نظر شما کدام فرد یک دزد است؟ بیایید از مغز و منطق هوشمند خود برای پیدا کردن سریعترین دزد در این تصویر استفاده کنیم.

شما همچنین می توانید برای یافتن پاسخ از شهود و توانایی حدس زدن زبان بدن دیگران نیز استفاده کنید. پس از انجام کمی مشاهدات، بیایید حدس بزنیم کدام دزد است؟ چه وسایلی را دزدیده بود؟ الان جوابشو میدونی؟ به تصویر خوب نگاه کنید. در تصویر اولین شخص مردی است که چندان خوشحال به نظر نمی رسد. انگار به چیزی فکر می کند.

عکس نفر دوم زنی باردار با لباس سفید و بنفش است. به نظر می رسد او از بارداری خود ناراحت است.

و نفر چهارم زنی است که آرام به نظر می رسد. او کودک را در بغل دارد و احتمالاً مادر پسر کوچولو بوده است.

شما چه چیز عجیبی در این چهار نفر پیدا کردید؟

شاید بپسندید: با پیدا کردن کرم متفاوت در آزمون شناسایی کرم متفاوت،تیزبینی خود را اثبات کنید!

آزمون شناسایی دزد فروشگاه

.

شاید برایتان جالب باشد: آیا می توانید 6 شی خواسته شده را پیدا کنید؟!

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش: چه کسی چپ دست است؟

.

پاسخ آزمون شناسایی دزد فروشگاه

اگر جواب را پیدا نکرده اید، می توانید زمان بیشتری را صرف دیدن جزئیات بکنید. امیدوارم به جواب دست پیدا کنید.

.

.

.

.

.

آیا پاسخ را مشخص کرده اید؟ پاسخ صحیح دزد زن قرمزپوشی است که پسر کوچک را در آغوش گرفته است. چگونه امکان دارد؟

شاید یک دزد وانمود کند که یک زن باردار است و اجناس دزدیده شده را در شکم خود پنهان کند. اما زن باردار در تصویر با شکم باردارش خسته به نظر می رسد. لذا او تظاهر نمی کند.

مردی که کیف را حمل می کند چطور؟ بله، او نگران و ناراحت به نظر می رسد. احتمالا این عدم خوشحالی به خاطر حمل کیفی است که معمولا یک مرد حمل نمی کند. این فرد واقعا برای خرید به فروشگاه آمده است و نمی تواند دزد باشد.

به نظرتان این پسر بچه بود که اسباب بازی را دزدید؟ ممکن است چنین اتفاقی بیفتد. اما بچه های کوچک معمولا خیلی چیزها از جمله دزدی را نمی فهمند. اگر او یک اسباب بازی را برداشته، واقعاً قصد دزدی نداشته است. پس دزد همان زن قرمزپوشی است که آرام به نظر می رسد؟ چگونه می تواند باشد؟ به موهای زرد ژولیده اش نگاهی بیندازید. موهای مشکی اصلی او بیرون زده است. واضح است که او عجله داشت تا کلاه گیس زرد دزدی شده را درست بپوشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دانش آمور متقلب:اگر زرنگی، دانش‌آموز متقلب را در یک نگاه شناسایی کن!

پاسخ آزمون

لذا این زن قرمزپوش دزد است و چیزی که دزدیده یک کلاه گیس زرد است. حدس شما چه بود؟

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش: کدام کودک مسئول آشفتگی تصویر است؟

 

مغز با انجام بازی های فکری چه تغییری می کند؟

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: شناسایی اشتباه تصویر درمانگاه: اگر نابغه ای سریع بگو که اشتباه تصویر کجاست!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی دزد فروشگاه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

نابغه ای اگر در 5 ثانیه، اشتباه تصویر جشن تولد را پیدا کنی!

آیا می‌توانید در یک نگاه تشخیص دهید که شوهر این زن کدامیک از مردان تصویر است؟

با کمک سوالات تست سن عقلی ساده در عرض 5 دقیقه، سن عقلی خود را بفهمید!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. دقیقا کدوم زن بارداری سیگار میکشه. به نظرم اون دزده.
      اکثر کلاه گیس ها احتمال داره بیافته با وجود اینکه یک پسر هم در بغل داره احتمال داره پسره موهاشو کشیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا