;
تفریح و سرگرمی

با دلیل منطقی بگو که کودک تصویر پسر است یا دختر!؟

آزمون شناسایی جنسیت کودک: در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک یکی دیگر از آزمون ها و تست های جالب تصویری را با شما به اشتراک می گذاریم. در آزمون شناسایی جنسیت کودک شما باید شناسایی کنید که کدامیک از زنان تصویر در مورد کودک اظهارات درست دارد!؟آیا جرأت دارید که آزمون شناسایی جنسیت کودک را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. اگر آماده هستید با دقت تصویر آزمون شناسایی جنسیت کودک را مورد بررسی قرار دهید.

تیزبنی و جزئی نگری، نیازمند داشتن مهارت ها و توانائی های بالا است، لذا در صورتی که شما بتوانید این آزمون ها را در زمان مشخص شد حل کنبد، باید به نکته سنجی و هوش بالای شما آفرین گفت. پس تلاش کنید تا آزمون شناسایی جنسیت کودک را در 5 ثانیه رمزگشایی و حل کنید. چابکی ذهنی خود را آزمایش کنید و این معمای تصویری جالب را حل کنید. ما مطمئن هستیم که تنها افراد تیزهوش و نکته سنج می توانند آزمون شناسایی جنسیت کودک را حل کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی جنسیت کودک همراه باشید.

شاید بپسندید:با جابجایی 2 چوب کبریت، معادله را اصلاح کنید!

آزمون شناسایی جنسیت کودک

این معمای تصویری جدید که با عنوان آزمون شناسایی جنسیت کودک در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، یکی از جالب ترین هاست و به همین دلیل در شبکه های اجتماعی بارها همرسانی شده است. لازم به ذکر است که از هر 10 نفر تنها 2 نفر موفق به یافتن پاسخ صحیح در زمان تعیین شده 5 ثانیه، شده اند.

در آزمون شناسایی جنسیت کودک، شما دو زن را می بینید که گویا در گذشته با یکدیگر آشنایی داشته اند. آنان از دیدن یکدیگر خوشحال شده اند. یکی از این دو زن یک کودک دارد و به دوست خود اشاره می کند که کودک او یک دختر است. اما دوست او معتقد است که فرزند دوستش یک پسر است. سوالی که در آزمون شناسایی جنسیت کودک مطرح است این است که از میان این دو زن، فقط یکی از آنها اظهاراتش درست است!؟ به نظر شما کدامیک راست می گویند!؟

شما باید در آزمون شناسایی جنسیت کودک از تمام قدرت بینایی و دیکر توانایی خود استفاده کنید و مادری که اظهارات درست دارد را شناسایی کنید. همان طور که اشاره شد، سعی کنید آزمون شناسایی جنسیت کودک را در مدت زمان 5 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید: سوال هوش ریاضی: عبارت آخر چند می شود!؟

آزمون شناسایی جنسیت کودک

احتمالاً بپشندید: حکایت شاهزاده و آهو | داستان پدری که از دخترش خواستگاری کرد!

.

.

.

 

احتمالا بپسندید: ملانصرالدین و دزد کفش | حکایت پیدا کردن دزد توسط ملا از طریق کشیدن دُم خرش!

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: تفاوت های دو تصویر باغ وحش و بازدید کنندگانش را پیدا کن!

پاسخ آزمون شناسایی جنسیت کودک

اگر در زمان 5 ثانیه اول نتوانستید پاسخ آزمون را پیدا کنید، باید گفت شما نیز جزو هشتاد درصد افرادی هستید که نتوانستند در تلاش اول، زنی که اظهاراتش کاملاً درست است را شناسایی کنید. لذا به شما 5 ثانیه دیگر وقت داده می شود تا تصویر را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: حکایت مرد جوجه فروش و سه زن حقه باز | زنان حقه بازی که کلاه جوجه فروش را برداشتند و لختش کردند!

.

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:اگر سیب سبز را میان کاکتوس ها پیدا کنی چشمان تیز مثل عقاب داری!

پاسخ آزمون شناسایی جنسیت کودک: براساس منطق طراح این آزمون، زن سمت راست درست می گوید. کودک تصویر یک پسر است، چرا که اسباب بازی پسرانه در دست دارد. این گونه سوالات هوش براساس یک نشانه و منطق ساخته می شوند. البته برخی معتقدند یک مادر ممکن نیست جنسیت کودک خود را پنهان کند.

شاید بپسندید: در نگاه اول چی دیدی تا بهت بگم اطرافیان نسبت به شما چه دیدی دارند!؟

پاسخ آزمون شناسایی جنسیت کودک

امیدوارم از سوال هوش ریاضی با جابجایی کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اعتماد به نفس داری یا نه | یکی از اُرکیده ها را انتخاب کنم تا بهت بگم!

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه 13 چهره مخفی تصویر را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه گربه را در تصویر خانه جنگلی پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: سوال هوش ریاضی: مقدار عددی مثلث و مربع را پیدا کنید!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: آیا مرد واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

حکایت زیبای پند کلاه نمدی | پند سه کلمه ای برای زندگی بهتر

آزمون قدرت دید: اشیایی را پیدا کنید که با دوره تاریخی تصویر مطابقت ندارد!؟

تست قدرت دید: صاحب الاغ کجاست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

دکمه بازگشت به بالا