;
تفریح و سرگرمی

یه اشتباه عجیب تو این تصویر نقاشی شده از ساحل هست که اگه تیزبین باشی در یک نگاه متوجه میشی!

آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل: خستگی یک روز کاری دیگر را با مرور و حل یک چالش پیچیده تصویری به پایان ببرید. این آزمون می تواند هم شما را آرام کند، و هم اینکه با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی هفته، خستگی های یک هفته کاری و پرمشغله را از میان می برد . از سوی دیگر آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل می تواند در افزایش و بهبود توانایی ها و مهارت های تصویری و ذهنی شما نقش موثری داشته باشند. پس با آزمون امروز مجله خبری چشمک که تحت عنوان آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل منتشر شده است، همراه باشید.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

در این چالش تصویری یا آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل، شما باید بتوانید در کمتر از 3 ثانیه بتوانید اشکال موجود در نقاشی موجود از ساحل را شناسایی کنید. به یاد داشته باشید که برای رمزگشایی آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل، باید از هرگونه حواس پرتی اجتناب کنید تا در همان تلاش اول بتوانید آزمون را شکست داده و خود و توانائیهای بالای شناختی خود را اثبات کنید.

شاید بپسندید: فقط باهوشا و نکته سنج ها، تو یه نگاه میتونن بگن که اشکال اصلی تصویر ماهیگیر چیه!؟

آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل

محققان معتقدند که انجام منظم، مستمر و روزانه بازی های فکری می تواند در حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بیماری های مغزی مثمر ثمر باشد. به واقع افزایش فعالیت مغز می تواند حکم یک ورزش مفید برای آن باشد و این فعالیت مثبت مغزی از طریق پرداختن و انجام بازی های فکری ممکن است.

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

شما در تصویر آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل با یک تصویر نقاشی شده از یک ساحل مواجه هستیئ. دختر بچه های در حال بازی کردن با شن و ماسه ساحلی است و همه چیز نرمال و طبیعی به نظر می رسد. اما یک چشم تیزبین می تواند در یک نگاه، اشکال تصویر را شناسایی کنید. یک اشتباه در نقاشی گنجانده شده است که فقط افراد تیزبین در یک نگاه قادر به دیدن ان هستند. با یکدیگر تصویر آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: یکی از این خانما تظاهر می کنه بارداره!؟ کدومه!؟

آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل

احتمالاً بپسندید:این مرد خوش تیپ، همسر کدوم یکی از این خانم خوشکلاست!؟ | فقط نکته سنجا درست جواب میدن!

.

.

.

.

احتمالاً یپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

پاسخ آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل

هنوز به دنبال پاسخ و رمزگشایی آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل هستید؟ باید بگوئیم که زمان شما به پایان رسیده است. ما پاسخ را به شما ارائه می دهیم، اما بهتر است خودتان به پاسخ برسید. پس از فرصت 3 ثانیه ای دوم خود برای رسیدن به پاسخ استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید:آیا چشمی مثل عقاب داری!؟| فقط تیزبین ها قادرند تا در 3 ثانیه عدد 7 را در میان اعداد 2 پیدا کنند!

.

.

.

شاید بپسندید:  اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

پاسخ آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل: به گوشه سمت چپ تصویر نقاشی شده دقت کردید!؟ بله شما می بینید که دسته سطل اشتباهاً به پایین سطل نصب شده است.

شاید بپسندید:آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

پاسخ آزمون اشکال تصویر ساحل

امیدوارم از آزمون شناسایی اشکال تصویر ساحل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: بازیکن متفاوت را در میان بازیکنان بازی مرکب شناسایی کنید!|قدرت دیدت را اثبات کن!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: همین که به تصویر انداختی، چی تو تصویر دیدی تا بگم آیا عاقبت بخیر میشی یا نه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالا بپسندید:قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  آیا مخ ریاضی خوبی دارید؟ چه علامتی به جای علامت سوال قرار دهیم تا نتیجه 6 شود؟

برایتان جالب خواهد بود

چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

چقدر تو دقیق و تیزبین هستی؟ پس اشکال تصویر کودکان رو تو 3 ثانیه پیدا کنید!

همین که عکس رو دیدی، چی توجه ات رو جلب کرد؟| بگو تا بگم اصلاً اهل حساب و کتاب هستی یا نه!؟

 اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی از این دو تا خانم عصبانی، همسر مایکله!؟

کدوم یکی از این آدما از حرف زدن با شما خسته شده است!؟

یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. به پایه های صندلی دقت کنید: پایه عقبی روی قعر اول تنظیم شده و پایه جلویی روی قعر دوم
    این در حالیست که صندلی کاملا متعادل است! اگر از این نوع صندلی ها استفاده کرده باشید میدانید که هر دو پایه باید روی یک قعر تنظیم شوندتا بتوان از آن به درستی استفاده کرد
    سایه ها درست ترسیم شده و نکته ای که اشاره کردید تنها رنگ آمیزی سطل است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا