;
تفریح و سرگرمی

نکته سنجی خود را با پیدا کردن، اشتباهات موجود در آشپزخانه ماریا اثبات کن!

آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه: سوالات تصویری از جمله آزمون هستند که می توانند به خوبی شما را سرگرم کنند، ذهنتان را آرام کند و در نهایت در رشد توانائیهای شناختی و ورزش مغز کمک فراوانی بکنند. در آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه شما باید بتوانید در زمان 5 ثانیه تمام اشتباهاتی که در تصویر آشپزخانه می بینید را پیدا کنید. محدودیت زمانی برای این آزمون های چشمک می تواند سخت شدن آنها را چند برابر کند.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

با محدودیت زمان، شما مجبورید بشتر دقت و تمرکز کنید و این مسئله نقش جدی در افزایش عملکرد ذهن شما دارد و شما را  بیشتر را آماده می کند. بسیاری از کارآگاهان موفق کسانی هستند که می توانند در یک نگاه جزئیات موجود در یک مکان را شناسایی کنند. این افراد توانستند مهارت های شناختی خود را به سطح مطلوب برسانند. شما نیز با انجام منطم بازی های فکری وبالا بردن عملکرد مغز می توانید، حالت نکته سنجی و جزئی نگری خود را افزایش دهید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه

حالت کارآگاهی خود را فعال کنید و در زمان مشخص شده (5 ثانیه) بر این تمرین ذهنی پیچیده غلبه کنید. بسیاری از افراد نتوانستند در زمان مشخص شده تمام اشتباهات موجود در تصویر را شناسایی کنند.

در تصویر زیر شما با فضایی از یک آشپزخانه و تصویر ماریا روبرو هستید. او غرق در افکار خود است، لذا ممکن است شخص اواشتباهاتی را مرتکب شده باشد. اما از طرف دیگر به صورت پیش فرض نیز برخی اشتباهات درون این تصویر وجود داشته است. شما باید در کمتر از 5 ثانیه تمام این اشتباهات را شناسایی کنید.

اگر آماده هستید، با تمرکز ودقت تمام به تصویر آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

.

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت اشتباه تصویر خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل در رستوران: اگر ذهن کارآگاهی داری،در یک نگاه قاتل مرد را در تصویر پیدا کن!

.

پاسخ آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه

آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه که در حال حل آن هستید نیاز به تمرکز زیادی دارد، به همین دلیل باید از هر نوع حواس پرتی دوری کنید. اگر تاکنون اشتباهات را پیدا نکردید، باید به شما بگوئیم که شما باید به دنبال 3 اشتباه فاحش در تصویر باشید. بار دیگر تصویر را بررسی کنید.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

.

.

.

 

احتمالا بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: آزمون: کدام بازیکن فوتبالی در رختکن دچار حمله قلبی شده و فوت کرده است!؟

 

اشتباهات موجود در تصویر آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه علامتگذاری شده است. اشتباهی که بسیار جدی است و شاید کمتر کسی به ان اشاره کردن داشتن لولا برای یخچال است. برخی دیگر نبودن گوجه درون بشقاب، باز بودن درب یخچال را هم جزو اشتباهات تصویر علامتگذاری کرده اند. اما واقعیت اینجاست که اشتباهات فاحش تصویر همان لولای یخچال و نیز قرار گرفته اره درون یخچال و کفش بر روی میز است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی اشتباه در گروگان گیری:در یک نگاه، اشتباه حادثه گروگانگیری را پیدا کنی نابغه ای!

 

پاسخ آزمون اشتباهات

جالب خواهد بود: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباهات آشپزخانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بودآزمون شناخت کودک ربا:یک چشم تیزبین در یک نگاه،بچه دزد را در این تصویر پیدا می کند!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش شوکه کننده: فقط تیزهوش ها می فهمند چه چیزی در این تصویر عجیب است!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید:اگر نکته سنج هستی بگو سوال هوش دزد بچه کدومشونه؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید برایتان جالب باشد

 

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. اون اینکه داخل آشپزخانه کفشه دومن بین در یخچال چیزی وجود دارد و سومن اینکه چاقو در یخچاله💧🥲💎🐬🌊

  2. به غیر از نکات مطرح شده
    چند نکته مهم
    جای پاکت چیپس داخل یخچال نیست.
    جای تُن ماهی در دَرِ یخچال نیست .
    جای گوجه فرنگی در بشقاب است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا