;
تفریح و سرگرمی

باهوشا بگن: کدوم زن عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

آزمون شناخت همسر مرد بیچاره: مجله خبری چشمک هر روز با چندین سوال و معمای تصویری باشماست. باید گفت که سوالات هوش تصویری به یک بازی سرگرم کننده در فضای مجازی تبدیل شده اند. آنچه علاقمندی به این سوالات و معماها را افزایش داده است، میزان سنجی سطح دقت، تمرکز و حتی بینایی شماست. به واقع این سوالات دقت و تمرکز و جزئی نگری شما را مورد سوال قرار می دهند. باید گفت که افراد نکته سنج و تیزبین می توانند به آسانی، این سوالات و معماهای تصویری را در زمان بسیار محدود تجزیه و تحلیل قرار داده و پاسخ دهند. شما در آزمون شناخت همسر مرد بیچاره با یکی از همین سوالات مواجه هستید.

معماها، سوالات هوش و دیگر بازی های فکری می توانند به خوبی ساعات پایانی یک روز را برای شما دلپذیر و جذاب کنند. این سوالات به شما کمک می کنند تا خود را بیشتر مورد ارزیابی قرار دهید. در آزمون شناخت همسر مرد بیچاره شما با یک معمای تصویری بسیار چالش برانگیز روبرو هستید. شما باید بتوانید این چالش را در کمتر از 5 ثانیه پاسخ دهید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت همسر مرد بیچاره همراه باشید.

شاید بپسندید: از هر رنگ ماهی در تصویر دو تا هست فقط یکی از ماهی ها تک است، پیداش کنید!

آزمون شناخت همسر مرد بیچاره

با توجه به آنچه در بالا اشاره شد، برای پاسخ به سوالات مختلف هوش، شما باید از تمام قوه بینایی، دقت و تمرکز خود استفاده کنید. در آزمون شناخت همسر مرد بیچاره، شما باید بتوانید در یک نگاه همسر واقعی مرد بیچاره تصویر را شناسایی کنید.

درباره سوال آزمون شناخت همسر مرد بیچاره آمده است: این مرد نگون بخت از سرمایه داران معروف شهر خود است. او پس از چند هفته است که مدتی به خانه برگشته است. او متوجه می شود که دو خانم در خانه حضور دارد. هر کدام از این دو زن مدعی است که همسر اوست. به نظر شما کدامیک از این دو زن همسر اوست.

هر کدام از این دو زن مدعی است که زن واقعی او است؟ آیا شما بر اساس نشانه ها می توانید بگوئید همسر واقعی چه کسی است؟ شما حتما می توانید به او کمک کنید تا به یاد بیاورد که همسرش، کدامیک از دو زن است. با هم عکس آزمون شناخت همسر مرد بیچاره را مرور می کنیم. فقط یادتان باشد برای پاسخ دادن فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: داستان دختر زیرک و پیرمرد رباخوار، داستانی آموزنده و شنیدنی!

آزمون شناخت همسر مرد بیچاره

شاید بپسندید: چیستان: می توانی آن را بگیری و به دیگران بدهی، ولی نمی توانی پرتابش کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن تو 10 ثانیه معادله (44+4- 4÷4×4=؟) را حل کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان جالب: دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد، آن چیست!؟

پاسخ آزمون شناخت همسر مرد بیچاره

شاید توانسته باشید که معما یا آزمون شناخت همسر مرد بیچاره را رمزگشایی کنید. اگر نتوانستید، باید بدانید که زمان شما به پایان رسیده است. نگران نباشید. همانطور که بارها اشاره کرده ایم، همه این آزمون ها، وسیله ای برای ورزش مغز شماست. می توانید از زمان دوم خود برای رمزگشایی این آزمون استفاده کنید.

شاید بپسندید: با توجه به شخصیت‌ات، بهترین راه حل برای مقابله با مشکلات را شناسایی کن! | کدوم پرنده جذابتره!؟

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: چیستان: استخری کوچک است با دو دیوار دور آن، یکی سفید و نرم و دیگری تیره و سفت!

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام کشور است که دو حرف آخرش اشاره به “خود” است!؟

پاسخ آزمون شناخت همسر مرد بیچاره: کافی است به عکس کمی بیشتر نگاه کنید. زن سمت چپ اگر چه یک ماهی تابه به دست دارد و قصد دارد بر سر مایکل بکوبد،  اما گوشه چشم مایکل به زن سمت راست است. او از زن سمت چپ نترسیده است، اما کاملا مشخص است از زن سمت راست کاملاً ترسیده است. لذا مشخص است که زن سمت راستی، همسر واقعی است.

شاید بپسندید:چیستان جالب: کدام کلمه پنج حرفی است که با اضافه کردن دو حرف کوتاه تر می شود؟

شناخت همسر مرد بیچاره

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: آیا به زن بیمار پای جدید پیوند کرده اند!؟

امیدوارم از آزمون شناخت همسر مرد بیچاره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل دست کسی را توی حنا گذاشتن!

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت، داستانی پندآموز و طنز از ادبیات عامیانه!

برایتان جالب خواهد بود

در این تابلوی نقاشی قرن 19 یک اشتباهه فاحش وجود دارد، آن چیست!؟

مجموع عددی ساندویج، پسرک و کفش را در معادله آخر پیدا کنی، آخر نابغه هایی!؟

فقط یه نابغه میتونه اشتباه تصویر آرایشگاه رو تو یه نگاه تشخیص بده!؟

آیا یوز پلنگی که در کمین غزال های زیباست را می بینی!؟ | قدرت دیدت رو با این تصویر محک بزن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا