;
تفریح و سرگرمی

یکی از این 3 مسافر با اینکه وضع مالی خوب نداره، سوار بخش بیزنس کلاس قطار شده، اون کیه!؟

آزمون شناخت مسافر فقیر: حل معماها و دیگر بازی های فکری یک تقویت کننده واقعی مغز و همچنین راهی عالی برای آموزش ذهن شما است. پرداختن به بازی های فکری شما را برای لجظه ای وادار به دقت و تمرکز می کند و همین مسئله کافی است تا سلول های خاکستری که وظیفه پردازش را بر عهده دارند بیشتر فعالیت کنند. افزایش فعالیت مغز جزئی نگری، دقت و تمرکز را در شما افزایش می دهد.

شما در آزمون شناخت مسافر فقیر با یک چالش جالب تصویری روبرو خواهید شد. باید بتوانید در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای تشخیص دهید که کدامیک از مسافران تصویر از تمکن مالی چندان خوبی برخوردار نیست. شما برای پیدا کردن و رمزگشایی این آزمون لازم است تا از تمام دقت، تیزبینی و جزئی نگری خود استفاده کنید. همان طور هم که اشاره شد برای پاسخ به آزمون شناخت مسافر فقیر زمان کمی دارید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت مسافر فقیر همراه باشید.

شاید بپسندید: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

آزمون شناخت مسافر فقیر

برای حل سوالات هوش کافی است به صورت سوال و همچنین خود تصویر دقت کنید. در واقع راه حل در همان جاست. شما در مطلب آزمون شناخت مسافر فقیر با نوعی چالش تصویری روبرو هستید که می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را به چالش بکشد. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور کنیم.

شما در تصویر آزمون شناخت مسافر فقیر، سه مسافر را می بینید که در بخش بیزینس یک قطار نشسته اند. این افراد هر کدام زندگی شخصی مختص به خود را دارند. آنها مشغول کارهای شخصی خود هستند. اما یکی از این سه مسافر از تمکن مالی چندان خوبی برخوردار نیست. به نظر شما این مسافر کدامیک از افراد تصویر است. زمان 3 ثانیه ای شما از هم اکنون آغاز شده است.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دم خود را روی کول گذاشتن!

آزمون شناخت مسافر فقیر

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل نرود میخ آهنی در سنگ!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگ باشی تو یه نگاه معشوقه مرد رو شناسایی می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط یه نابغه تمام عیار می تونه تو یه نگاه اشکالات اصلی این تصویر از زندان زنان را تشخیص بده!

پاسخ آزمون شناخت مسافر فقیر

اگر نتوانستید آزمون شناخت مسافر فقیر را حل کنید، مشکلی نیست. شما بخشی از گروه منتخبی از نابغه‌هایی نبودید که در این چالش به موفقیت رسیدند. اما نگران نباشید. از شما دعوت می کنیم راه حل این چالش باورنکردنی تصویری را ببینید و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اما قبل از آن فرصت دارید تا خود به پاسخ دست پیدا کنید.

احتمالا بپسندید: کدوم یکی از دو کودک ربوده شده است!؟ | فقط افراد باهوش مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه متوجه میشن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگر ذهن کارآگاهی داری، بگو کدوم زن نوزاد را دزدیده است!؟

پاسخ آزمون شناخت مسافر فقیر: مرد اول از سمت راست یک ساعت طلایی به دست دارد و آن قدر بی خیال است که معلوم است که قیمت بلیط برایش دغدغه نیست. مرد وسطی نیز در حال بررسی وضعیت کارهای اقتصادی اش است. اما زن سمت چپ تصویر وضع مالی چندان خوبی ندارد. هنوز اتیکت لباسش را جدا نکرده است و احتمالا در حالی که نوشیدنی خود را می خورد به این فکر می کند که بلیط قطار به اندازه چند ماه حقوقش است.

شاید بپسندید: یه پر را انتخاب کن تا مهارت های اجتماعی ات رو کشف کنی و قدرت تعامل خودت را بشناسی!

شناخت مسافر فقیر

امیدوارم از آزمون شناخت مسافر فقیر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل باد آورده را باد می برد!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

بگو دوست داری تو کدومیک از مسیرها پیاده روی کنی تا بهت بگم کلاً چه جور آدمی هستی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

میتونی گورخر رو تو 10 ثانیه بین ببرها شناسایی کنی!؟ | اگه پیداش کردی برای خودت اسپند دود کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: یکی از این سه زن به تازگی از همسرش جدا شده، اون کدومیکی هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: چیزی که ابتدا می بینید اطلاعات جالبی را در مورد نیازهای شما آشکار می کند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

جالب خواهد بود: چیستان جالب: یک چشم دارد اما نمی بیند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: ریاضی ات خوبه با جابجایی 2 تا چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: چیستان جالب: آن چیست که شیرین است و طعم ندارد، سنگین است و وزن ندارد!؟

شاید برایتان جالب باشد

 چیستان: کدام حیوان را اگر برعکس کنید قرمز می شود!؟

کدوم زن، کودک رباست!؟ | قبل از اینکه به هدفش برسد او را شناسایی کنید!

 اگه 5 تا اختلاف میان دو تصویر آسمان شب را تشخیص بدی، آخر نابغه هایی!؟

باهوشا بگن: کدومیکی از معلمای تصویر میتونه معلم بهتری برای دانش آموزا باشه!؟

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاهش پس معرکه است!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا