;
تفریح و سرگرمی

چه کسی پرنسس را به قتل رسانده است!؟

آزمون شناخت قاتل پرنسس: در آزمون امروز که در مجله خبری چشمک با عنوان آزمون شناخت قاتل پرنسس منتشر شده است شما اگر دارای هوش و نبوغ کارآگاهی باشید، می توانید معما را در 5 ثانیه حل کنید. پس حداکثر حواس و ظرفیت بینایی خود را فعال کنید، چرا که به آن نیاز خواهید داشت. این معمای پیچیده را حل کنید و ثابت کنید که یک نابغه واقعی هستید.

پس اگر به دنبال معماها و آزمون ها مشکل و پیچیده هستید، مجله خبری چشمک این زمینه را برای شما فراهم نموده است. این وب سایت با کمک محمد شایسته بهترین و جذاب ترین آزمون ها را به صورت مرتب وروزانه منتشر می کند. پس برای دیدن این آزمون ها تلاش کنید هر روز به وب سایت چشمک مراجعه کرده و با جدیدترین آزمون ها و معماها خود را محک بزنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت قاتل پرنسس همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت دو خواهر و پسر هوس باز: پسری که فقط عاشق زیبارویان بود

آزمون شناخت قاتل پرنسس

آیا می توانید یک رکورد زمانی جدید برای حل آزمون شناخت قاتل پرنسس ثبت کنید؟ ما اطمینان داریم که شما می توانید آن را انجام دهید. زکورد حل این آزمون 5 ثانیه است و 5 درصد شرکت کنندگان در این آزمون توانستند در تلاش اول و در 5 ثانیه آن را حل کنند. مشخص شد که این افراد از تیزبین بسیار بالایی برخوردار بود و در زندگی عادی نیز هیچ چیز از چشمان تیز بین آنها مخفی نمی ماند.

مأموریت امروز شما پیدا کردم قاتل شاهدخت یا پرنسس است. شما در تصویر آزمون شناخت قاتل پرنسس با صحنه دلخراشی روبرو خواهید شد. یک پرنسس یا شاهدخت به قتل رسیده و چندین مظنون دستگیر شده اند. این مظنونین در صحنه قتل حاضر شده اند. به نظر شما کدامیک از افراد تصویر می تواند قاتل باشد.

زمان شما برای پاسخگویی به آزمون شناخت قاتل پرنسس از هم اکنون شروع می شود. تنها 5 ثانیه وقت دارید. پس آماده شوید و به خوبی به تصویر آزمون شناخت قاتل پرنسس نگاه کنید.

شاید بپسندید: اشتباه این تصویر چیه | خیلی ها اشکالی پیدا نتونستن!

آزمون شناخت قاتل پرنسس

 

شاید بپسندید: فیلم برداشت خوشه های موز 100 کیلویی | هیچ وقت فکر نمی کردم اینجوری باشه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: با انتخاب یک سگ می توانید بفهمید آدم قاطع هستی یا منفعل!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اولین برداشت شما از تصویر مشخص می کند که آدم منعطف هستی یا خشن!

پاسخ آزمون شناخت قاتل پرنسس

اگر به این قسمت از متن آزمون شناخت قاتل پرنسس رسیدید، احتمالاً  به پاسخی دست پیدا نکردید. پس لازم است وقت بیشتری را در اختیار شما قرار بگیرد. شما 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا آزمون شناخت قاتل پرنسس را رمزگشایی کنید.

بیشتر بخوانید: حکایت جالب و شنیدنی حماقت بشر انتها ندارد!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: یکی از شبح های بامزه را انتخاب کن و بعدش تفسیرها را بخوان تا شگفت زده بشی!

پاسخ آزمون شناخت قاتل پرنسس: بسیاری از افراد ممکن است در نگاه اول مردی که دردست شمشیر دارد را قاتل معرفی کنند. اما این گونه نیست.هرقاتلی تلاش می کند ابزار قتل را سریعا پنهان کند. اما اگر به زن سمت چپ تصویر نگاه کنید، می بینید که این زن در میان موهای خودش یک چاقو پنهان کرده است. احتمالاً او پرنسس را به قتل رسانده و سریعاً ابزار قتل را پنهان کرده است.

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی : مداد گم شده کجاست!؟

پاسخ آزمون شناخت قاتل پرنسس

امیدوارم از آزمون شناخت قاتل پرنسس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید:داستان آهو در طویله خران | همنشینی با احمق از جهنم بدتر است!

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن گوزن استتار شده تصویر اثبات کن چشمات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت دختر شوهر کش پادشاه چین که توسط درویش درمان شد | بخش اول

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

منطق و هوش خود را بیازمایید | اگر 4+4=8 و 5+5= 15 شود معادله 6+6=؟ چند می شود!؟

چیزی که اول در تصویر می بینی، حقیقت را در مورد شما آشکار می کند!

به شکارچی کمک کنید تا خرگوش‌های مخفی شده را در 7 ثانیه پیدا کند؟

اگه ویژگی اصلی شخصیتی ات رو نمی دونی، یکی از نمادهای خورشید را انتخاب کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا