;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

آزمون شناخت شوهر فقیر: شبکه های اجتماعی امروز طرفدارن زیادی در  میان کاربران اینترنت دارند. این شبکه با داشتن صفحات و مطالب مختلف در حوزه های مختلف می توانند علاقمندی و نیازهای افراد را به راحتی تأمین کنند. از میان تمام مطالب موجود در شبکه های اجتماعی، انواع و اقسام بازی های فکری، بسیار پرطرفدار هستند و روز به روز به میزان مخاطبان و علاقمندان آنها افزوده می شود. با مجله خبری چشمک و جدیدترین معماهای تصویری همراه باشید.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

معماها و سوالات تصویری چشمک بهترین تمرین ورزشی برای مغز به شمار می روند. دانشمندان معتقدند که ذهن و مغز نیز همچون جسم نیازمند فعالیت روزانه و مستمر برای حفظ سلامت خود می باشد. جسم با ورزش 20 دقیقه ای روزانه می تواند سلامت خود را حفظ می کند. برای مغز نیز ورزش روزانه با تمرین های روزانه می تواند به ما کمک زیادی کند. بازی های فکری بهترین گزینه برای ورزش روزانه مغز هستند. آزمون شناخت شوهر فقیر چشمک از جمله این سوالات تصویری است که نباید آن را از دست بدهید.

زندگی امروز و کاهش تحرک، سبب گردیده است تا مغز نیز مشکلات فراوانی پیدا کند. باید گفت که بسیاری از بیماری های مربوط به مغز بواسطه کاهش فعالیت های آن است. بازی های فکری شبیه آزمون شناخت شوهر فقیر می تواند مغز را وادار به فعالیت کند.

 

شاید بپسندید:آزمون شناخت اشتباه در فروشگاه: فقط افراد باهوش اشتباه موجود در فروشگاه را پیدا می کنند!

آزمون شناخت شوهر فقیر

سوالات و معماهای تصویری، تلاش می کنند در کنار بررسی سطح مهارت های شناختی، قدرت منطق و تحلیل شما را به چالش کشیده و شما را امتحان کنند. سوالات و معماهای تصویری از شما می خواهند خطاها، تفاوت ها، سوال های و … موجود تصاویر را پیدا کنند.

آزمون شناخت شوهر فقیر از شما می خواهد که با قدرت تحلیل و درک خود، سوال مربوط به آن را رمزگشایی کند.

آزمون هوش جالب: در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

در تصویر آزمون شناخت شوهر فقیر شما با یک صحنه جالبی از زندگی روزانه دو زوج روبرو هستید. مرد خانواده پس از یک روز کاری سخت به همراه یک دسته به خانه برگشته و از سوی همسرش مورد استقبال قرار می گیرد.فکر می کنید با توجه به تصویر و توضیحات، کدام شوهر می تواند فقیر باشد.

 

شاید بپسندید:معمای تصویری چالش برانگیز:با کوچکترین حرکت، کدامیک خواهد مرد!؟| گرگینه، زامبی یا خون‌آشام!؟

 

آزمون شناخت شوهر فقیر

.

برایتان جالب خواهد بود:با تشخیص اشتباه موجود در جلسه پرسش و پاسخ رسمی، اثبات کنید که نابغه اید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت کودک ربا:یک چشم تیزبین در یک نگاه،بچه دزد را در این تصویر پیدا می کند!

 

.

.

.

حتماً می پسندید:آزمون شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

.

پاسخ آزمون شناخت شوهر فقیر

آیا برای پاسخ به آزمون شناخت شوهر فقیر به نتیجه ای رسیدید!؟ آیا توانستید آزمون شناخت شوهر فقیر را رمز گشایی نمائید؟ به زمان بیشتری احتیاج دارید؟ مشکلی نیست، می توانید 10 ثانیه دیگر به تصویر آزمون شناخت شوهر فقیر نگاه کنید و سپس پاسخ خود را ارائه دهید. اگر به پاسخ دست پیدا نکردید، می توانید به پائین صفحه مراجعه کرده و پاسخ را ببینید!

شاید بپسندید: تست شوکه کننده و دشوار: کدامیک خطرناک است؟؟

 

 .

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت کودک شیطون: کدامیک از این کودکان، موش را در غذا خوری مدرسه رها کرده است!

.

.

.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت همسر واقعی: در کدامیک از این تصاویر، زن و شوهر واقعی حضور ندارند!؟

 

پاسخ: به گل هایی که در دستان مرد سمت چپ است دقت کنید. به نظر می رسد که این مرد پول کافی برای خرید گل نداشته، لذا دسته گلی از باغچه خانه چیده و برای همسرش به عنوان هدیه آورده است.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت زن باردار: کدامیک از زنان تصویر واقعاً باردار هستند!؟ چرا؟

از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

پاسخ آزمون شوهر فقیر

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت راستگویی همسر: آیا مرد راست می گوید یا آنکه به همسرش خیانت کرده است!

 

امیدوارم از معمای تصویری قتل در بالن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در سینما: قاتلی در سالن سینما حضور دارد، آن را شناسایی کنید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دندانپزشک قاتل: کدام یک از این دو دندانپزشک قاتل است؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

 

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری جنگل: با توجه به آنچه در تصویر می بینید، آنکه آسیبی نمی بیند را شناسایی کنید!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: معمای پدر را فقط نابغه ها با سرعت پاسخ می دهند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

 

جالب است: آزمون شناخت خانواده ثروتمند: اگه باهوشی سریع بگو کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:آزمون شناخت اشتباه تصویر خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناسایی درب زندان: به شاهزاده خانم کمک کنید تا از برجی که زندانی شده، فرار کند!

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

شاید بپسندید: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

جالب است: قابل توجه باهوشا: با دلیل و منطق بگوئید کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

اگر تیزبین هستی به شناسایی فرد سالم در میان روانی ها اقدام کنید!

آزمون شناخت زن در معرض خطر: کدامیک از زنان تصویر را باید نجات داد!؟

شناخت قاتل در خانه: در کدامیک از تصاویر، زن می خواهد همسرش را بکشد!؟

آزمون شناسایی فرد خطرناک برای کودک: جان کودک، توسط کدامیک از این افراد در خطر است!؟

شناخت مرد فقیر: کدامیک از این دو مرد وضعیت مالی خوبی ندارد!؟

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. من از اولشم درست گفتم
  و یکی از دلیل هاش این هم میتونه باشه که
  تصویر سمت راست کت و شلوار پوشیده ولی سمت چپ لباس ساده.

 2. جوابتون کاملا اشتباه هست.اون که باغچه توی خونه داره و از اون جا گل رو چیده پولدار تر هست.

   1. باهاش موافقم
    به حالت در ورودی خونه ها دقت کنید
    یکیش دیوار نزدیکه ولی یکی دیگه نمای شیشه داره
    تازه باغچه هم داره

 3. اگر جواب شما درست باشد سمت چپی خیلی خانمش مرتب تر از سمت راستی به نظر می رسد. و اینکه شوهر خواسته به هر طریقی همسرش را خوشحال کند قابل ستودن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا