;
تفریح و سرگرمی

آیا خانمای فضول راست میگن و آدمی رو که متهم کردن یک مرد هست!؟

آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله: آیا جرأت این را دارید که خود و توانائی های خود را با آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله امتحان کنید. آیا فرد متهم شده واقعاً یک مرد است!؟ آزمون امروز از جمله آزمون هایی است که تنها 25 درصد از شرکت کنندگان در این معمای تصویری توانستند در زمان تعیین شده، آن را حل کنند. به گفته طراح این آزمون، فقط یک نابغه واقعی که دارای چشمانی تیزبین چون عقاب و دقت و تمرکزی همچون کارآگاهان پلیس است، می تواند آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای رمزگشایی و تحلیل خود را ارائه دهند.

پس فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ آیا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رمزگشایی کنید یا خیر؟  پس اگر “کارآگاه” خوبی هستید، می توانید این معمای تصویری جالب را که با عنوان آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله، در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را حل کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله همراه باشید.

شاید بپسندید: در تصمیم‌گیریها محتاطی یا جسور!؟ | فقط بگو در نگاه اول چی دیدی؟

آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله

شما همواره می توانید جذاب ترین، پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین سوالات و  معماهای تصویری را به همراه پاسخ در مجله خبری چشمک دنبال کنید. همکاران ما در مجله خبری چشمک تلاش دارند با انتشار این معماهای تصویری هم لحظاتی خوشی را برای اوقات فراغت شما رقم بزنند و هم در رشد و توسعه مهارت های فردی و شناختی شما نقش داشته باشند. شما با کمک این آزمون ها می توانید توانائیهای خود را بهبود ببخشید. پس با چشمک همیشه همراه باشید و این آزمون ها را با دوستان و نزدیکان خود همرسانی کنید.

اگر اغراق نباشد، آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله آنقدر چالشی است که تنها 25 درصد از افراد در اولین تلاش موفق شدند پاسخ صحیح را ارائه دهند. این معما از آن حیث پیچیده است که ذهن و مغز ما عادت کرده است به کلی نگری و دیدن جزئیات برای او سخت است. پس اگر می خواهید پیروز آزمون کدومیکی داره راست میگه باشید، تلاش کنید دقت خود را متمرکز کرده و با نگاهی دقیق تصویر آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله را بررسی کنید.

شما در تصویر آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله تعدادی از خانم های باردار روبرو هستید که گویا در یک مراسم خاص که برای خانم های باردار برگزار شده، حضور دارند. در این میان گفتگوی میان تعدادی از این زنان با یک زن دیگر رخ داده است. سه زن یک زن دیگر را محاصره کرده و او را یک دروغگو خطاب می کنند. آنها این فرد را متهم کرده اند که باردار نیست و اصلاً یک مرد است که برای اینکه در این مراسم شرکت کند خود را به شکل زنان باردار درآورده است. به نظر شما آیا این اظهارات درست است؟ آیا این فرد متهم شده واقعا یک مرد است؟

شما 5 ثانیه فرصت دارید به این سوال پاسخ دهید. تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: تفاوت های دو تصویر سفید برفی (پرنسس دیزنی) رو پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله

شاید بپسندید: قابل توجه نوابغ ریاضی: اگر 2+2=2، 3+6=3، پس 8+8=؟ چیست!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:با 1 حرکت و درست کردن معادله در کمتر از 10 ثانیه، اثبات کن خیلی نابغه ای!

پاسخ آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله

احتمالا درجه سختی آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله، شما را گیج کرده است و هنوز به دنبال پاسخ هستید. اشکالی ندارد. می توانید زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید. به دنبال یک نشانه کوچک باشید تا این آزمون را رمزگشایی کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: میخوای تو کدوم یکی از منظره ها عکس یادگاری بگیری!

.

.

.

 

شاید بپسندید: توانایی محاسباتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

پاسخ آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله: زنا راست میگن. فرد متهم شده واقعاً یک زن نیست. او یک مرد است. به سیب گلوی او توجه کنید. هر چند او تلاش می کند با پایین نگاه داشتن سر خود آن را مخفی نگه دارد. اما زنان تیزبین این مهمانی به آسانی این مردان دروغگو را شناسایی کردند.

شاید بپسندید:حکایت پیاده و سوار، حکایتی جالب و شنیدنی از مرزبان نامه!

پاسخ آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله

امیدواریم از آزمون شناخت دروغگو در جشن زنان حامله استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل چوب توی آستین کردن!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:تست هوش:اگر N=333، 444=T، 555=F باشد، 888=؟ چه حرفی خواهد بود؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط باهوشا نامزد این خانم خوشکله رو بین این 3 نفر تشخیص میدن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: آیا می توانید خطای این تصویر را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی عهد شب زفاف!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تا چه اندازه منظم و مرتب هستی!؟ | فقط کافیه بگی چه جوری از خمیردندان استفاده می کنی!

 

شاید برایتان جالب باشد

تست شخصیت: آیا فردی سخت کوش هستید!؟

اگر در یک نگاه حرف U را در میان حروف V پیدا کنی دقت و تمرکزت نمره اش 20 هست!

دیده و چشیده نمیشود،با دستان لمس نمیشود، اما همه جا هست و همه به آن نیاز دارند!

اگه ریاضی رو خوب یاد گرفته باشی تو 8 ثانیه جواب معادله را پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا