;
تفریح و سرگرمی

باهوشا و نوابغ ریاضی بیان جلو: با حرکت دادن 1 چوب کبریت، یک معادله ریاضی درست بدست آورید!

آزمون ریاضی چوب کبریت: به معادله تصویر نگاه کنید. شما با یک معادله غلط روبرو هستید. ایا می توانید تنها با حرکت دادن یک چوب کبریت یک معادله صحیح ایجاد کنید!؟ برای انجام این کار 10 ثانیه فرصت دارید. این چالش یا ازمون ریاضی را انجام دهید و میزان هوش و نبوغ خود در ریاضیات را مورد ارزیابی قرار دهید. پس با آزمون ریاضی چوب کبریت مجله خبری چشمک را همراهی کنید و تلاش کنید هر روز با کمک این چالش ها ذهن و مغز خود را ورزش دهید.

این نوع پازل برای آزمایش مهارت های تفکر سریع و حل مسئله طراحی شده است. اگرچه حل این معادله در مدت زمان کوتاهی غیرممکن به نظر می رسد، اما با کمی تمرکز و اراده می توانید این کار را انجام دهید! بنابراین یک نفس عمیق بکشید، ذهن خود را پاک کنید و بهترین تنرکز را به تصویر داشه باشید. ما از شما دعوت می کنیم که آزمون ریاضی چوب کبریت را انجام دهید! برای تکمیل این پازل، باید با دقت نگاه کنید. معادله روز فقط به شما اجازه می دهد یک چوب کبریت را جابجا کنید، پس از هوش ذهنی خود برای حل آن استفاده کنید!

شاید بپسندید: اگر فکر می کنی حیلی تیزی، سریع بگو که کدوم یکی از این خانم خوشکلا واقعا پرستاره!؟

آزمون ریاضی چوب کبریت

فکر می کنید آماده انجام آزمون ریاضی چوب کبریت هستید؟ ضریب هوشی خود را تنها در 10 ثانیه با این بازی فکری چوب کبریت آزمایش کنید! فقط یک چوب کبریت را حرکت دهید و ببینید آیا می توانید آن را حل کنید. خود را به چالش بکشید و ثابت کنید که مغز متفکر چوب کبریت هستید!

پازل ها و بازی های فکری از عناصر رایج تست های هوش و آزمون های هوش هستند و در شبکه های اجتماعی به طور فزاینده ای محبوب شده اند. امروز 10 ثانیه به شما فرصت می دهیم تا یک معادله ریاضی نادرست را حل کنید – 9×6=10.

همانطور که اشاره شدبرای تکمیل یک پازل باید از ذهن و خلاقیت خود استفاده کنیم. ما باید به دقت نگاه کنیم و تمرکز کنیم تا چالش را تمام کنیم. کار کردن بهترین راه برای حل پازل نیاز به استدلال منطقی و مهارت های حل مسئله دارد. این یک تمرین ذهنی عالی است که می تواند برای آرام کردن یا تیز کردن ذهن ما استفاده شود.

شاید بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب و مهمترین ویژگی شخصیتی خودت را بشناس!| نتایج عجیبه!

آزمون ریاضی چوب کبریت

شاید بپسندید:حکایت آخرش معلوم شد توی ظرف (سبد) یارو چی بود!

.

.

.

.

شاید بپسندید:معمای شناسایی اشکال ساعت: فقط باهوشا، اشکال تصاویر ساعت را در 3 ثانیه پیدا می کنند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

پاسخ آزمون ریاضی چوب کبریت

آیا توانسته اید بفهمید کدام چوب کبریت را در کمتر از 10 ثانیه حرکت دهید؟ اگر پاسخ را پیدا نکردید می توانید به رفتن به پائین صفحه پاسخ را ببینید. اما قبل از انجام این کار بهتر است بیشتر تلاش کنید. 10 ثانیه دیگر هم به شما فرصت داده می شود تا بیشتر فکر کنید تا به پاسخ برسید.

شاید بپسندید: بگو دوست داری کدوم هدفون را داشته باشی تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت کشاورز فقیر و حاکم نیشابور

 

 

 

 

شاید بپسندید: معمای شناخت فرد فقیر: کدومیکی از آدمای تصویر تظاهر می کنه که ثروتمنده!؟| پسره یا زن و مرده!؟

پاسخ آزمون ریاضی چوب کبریت: ما تصویری را در زیر قرار داده ایم تا به شما در یافتن پاسخ کمک کند.جواب 3×6=18 است.

شاید بپسندید: اگه تونستی تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر دو گاومیش را پیدا کنی، برا خودت حتما اسپند دود کن!

آزمون چوب کبریت

احتمالاً بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

شما می توانید آزمون ریاضی چوب کبریت را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با اضافه کردن یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها تو یه نگاه عدد 1822 رو میون 1823 ها پیدا می کنن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه هفت تا اختلاف رو تو این تصویر برفی پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: خشم‌ات رو چه جوری کنترل می کنی!؟ کافیه یه رودخونه رو انتخاب کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: کدوم ویژگی ات باعث میشه که اطرافیانت بهت حسادت کنند، کافیه یه پنجره رو انتخاب کنی تا بفهمی!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: پازل فکری ریاضی با چوب کبریت: با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: معمای آشنایی با فرد دروغگو: آیا مرد تصویر واقعا یک دیوانه زنجیری است!؟

برایتان جالب خواهد بود

یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

حکایت در دروازه را می شود بست اما دهان یاوه گو را نمی شود!

میخای بفهمی دوست‌ات عاشق پیشه است یا نه، به انگشت کوچیک دستش نگاه کن!

نبوغ ریاضی خود را با اصلاح این معادله ریاضی تنها با حرکت دادن 2 چوب کبریت آزمایش کنید!

برایتان جالب خواهد بود: اگه هوش کارآگاهی‌ات بالا باشه، تو یه نگاه می تونی همسر مرد رو تو تصویر شناسایی کنی!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + نه =

دکمه بازگشت به بالا