;
تفریح و سرگرمی

معادله را با جابه جایی یک چوب کبریت درست کنید!

آزمون ریاضی با چوب کبریت: تلاش کنید تا میزان ضریب هوشی و توانایی خودتان را در حل معادلات ریاضی را با آزمون ریاضی با چوب کبریت امتحان کنید. فقط معادله را درست کنید. باید این چالش را در کمتر از 10 ثانیه و تنها با یک حرکت حل کنید. تست‌ها و پازل‌های آی‌کیو در طول سال‌ها به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند و جای تعجب نیست که این فعالیت‌ها به شبکه‌های اجتماعی راه پیدا کرده‌اند. امروزه به نظر می رسد که همه مشتاق اند مهارت های حل مسئله خود را با طیف وسیعی از چالش ها آزمایش کنند.

امروز شما را به چالش می‌کشیم تا یک معادله عجیب و غریب را حل کنید: 6+4=3. آیا می توانید بفهمید که خطای آزمون ریاضی با چوب کبریت کجاست و این معما را در کمتر از 10 ثانیه با حرکت دادن یک پوب کبریت حل کنید؟ از طریق بخش نظرات به ما اطلاع دهید که چقدر خوب عمل کردید! پس معادله یا آزمون ریاضی با چوب کبریت را حل کنید. با بخش سرگرمی مجله خبری چشمک و آزمون ریاضی با چوب کبریت همراه شوید.

شاید بپسندید:آدم تحلیلگر هستی یا خلاق!؟ برا دونستن، فقط یکی از چهار تا خونه را که به نظرت بهتره انتخاب کن!

آزمون ریاضی با چوب کبریت

آیا آماده اید تا قدرت ریاضیات و توانایی ذهنی خود را آزمایش کنید؟ سپس به این بازی فکری نگاه کنید. برای تکمیل موفقیت آمیز پازل، باید عمیقاً کاوش کنید و از تمرکز خود استفاده کنید. وقت آن است که خارج از چارچوب فکر کنید و سعی کنید معادله روز را حل کنید. ما شما را تشویق می کنیم که فقط یک چوب کبریت را جابجا کنید تا همه معادلات درست شوند. آیا برای چالش آماده اید؟

تکمیل یک پازل به چیزی بیش از جستجوی تکه هایی نیاز دارد که با هم هماهنگ شوند. ما باید از ذهن و خلاقیت خود برای تعیین بهترین راه برای مونتاژ قطعات استفاده کنیم. برای اینکه ما موفق شویم، باید با دقت نگاه کنیم و روی چالشی که در دست داریم تمرکز کنیم. کنار هم قرار دادن عناصر مختلف و اطمینان از تناسب صحیح آنها به زمان و تلاش نیاز دارد. اگر تمرکز خود را حفظ کنیم و از مهارت های فکری و خلاقیت خود استفاده کنیم، می توانیم پازل را کامل کنیم و به موفقیت برسیم.

شاید بپسندید: فقط یه تیزبین نابغه میتونه 3 تا تفاوت گربه ملوس رو تو آزمون شناخت تفاوت تصویر گربه پیدا کنه!

آزمون ریاضی با چوب کبریت

شاید بپسندید: فقط بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم که برای پیشرفت تو کارا، نیاز به دیگران داری یا باید تنهایی عمل کنی!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: کسی که دقت‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه صاحب چمدون رو شناسایی می کنه!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: شما را به عمد پشت درب بسته کاشتن، چیکار می کنی!؟ | با این تست خود واقعی ات رو بشناس!

پاسخ آزمون ریاضی با چوب کبریت

آیا پاسخ آزمون ریاضی با چوب کبریت را پیدا کرده اید؟ اگر هنوز پاسخ را به دست نیاوردید، اشکال ندارد. می تواند بیشتر فکر کنید تا پاسخ را پیدا کنید. شما در هر صورت پیروز آزمون ریاضی با چوب کبریت هستید. چرا که به خوبی توانسته اید با دقت و تمرکز کردن، ذهن و مغز خود را ورزش دهید. اکنون می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: با هوشا و زرنگا رمزگشایی کنند: به جای علامت سوال، چه حرفی باید باشه!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: ضریب هوشی خود را تست کنید و بگوئید به لحاظ منطقی کدام مخزن آب در 45 ثانیه اول پر می شود!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو زن واقعیت را می گوید!؟ | آیا زن سمت راست یک تازه به دوران رسیده است!؟

پاسخ آزمون ریاضی با چوب کبریت: انجام این چالش بسیار هیجان انگیز است، اما حل آن نیز می تواند بسیار دشوار باشد. ما به کسانی که در کمتر از 10 ثانیه پاسخ را پیدا می کنند تبریک می گوییم! پاسخ این چالش 5+4=9 است. امیدواریم از حل چالش لذت برده باشید!

احتمالاً بپسندید: کدومیک از این خانم خوشکلا، نامزد این مرد خوش تیپه!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

ریاضی با چوب کبریت

احتمالاً بپسندید: میدونستی که علاقه به یه حیوون برمی‌گرده به نوع نگاه و شخصیت ات!| باور نداری تو این تست شرکت کن!

امیدوارم از آزمون ریاضی با چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 فقط نوابغ تیزبین، 3 تفاوت تصویر گاو بامزه رو تو 8 ثانیه پیدا می کنند!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید:بازی ریاضی با چوب کبریت:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید:همین که تصویر رو دیدی چی نظرت رو جلب کرد تا بگم که آدم رک گو هستی یا خجالتی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان چالب خواهد بود: نقطه قوت شخصیت‌ات رو میدونی، اگه نمیدونی یکی از جغدا رو انتخاب تا بهت بگم! نتیجه عجیبه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه ریاضیاتت خوب باشه، میتونی معادله “تست ریاضی با معادلات تصویر البسه” را در 8 ثانیه حل کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: معمای ریاضی چالشی سخت: ضریب هوشی خود را با حرکت 2 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم درونگرایی یا برون گرا!؟

شاید برایتان جالب باشد

حکایت نه خانی آمده نه خانی رفته!

کدوم ماسک ونیزی را می پسندی!؟ | یکی را انتخاب کن تا بگم چه چیزی سبب پیشرفت‌ات میشه!؟

آزمون شناسایی پدر نوزاد: اگه نابغه باشی در یک نگاه پدر نوزاد شناسایی می کنی!

فقط نابغه هایی که خیلی تیزن، 5 تفاوت تصویر دخترک رو تو 8 ثانیه پیدا می کنند!

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. چوب کبریت بعلاوه رو برمیداریم میشه منها و روی عدد شش میذاریم که میشه هشت. ..هشت منهای چهار هم میشه چهار

  2. عدد شش را با برداشتن یه چوب کبریت میکنیم پنج واون چوب کبریت برداشته شده را به سه اضافه میکنیم که میشه نه و حاصل جمع درست درمیاد یعنی
    پنج + چهار = نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =

دکمه بازگشت به بالا