;
تفریح و سرگرمی

اگر نکته تصویر را در نگاه اول پیدا کردی، خیلی تیزی!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ: در این پازل تصویری تصویری، یک نکته عجیب نهفته است. به واقع در میان چهره های متعددی از ادم ها یک سگ خود را پنهان کرده است. این به شما بستگی دارد که این سگ را در 7 ثانیه تشخیص دهید. پازل های تصویری یک راه عالی برای آزمایش توانایی های حل مسئله و مهارت های مشاهده ای شما هستند. این پازل ها اغلب دارای آیتم ها یا الگوهای مخفی هستند که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. این اقلام پنهان می تواند شامل هر جسم بی جان یا موجودات زنده ای مانند حیوانات و انسان باشد.

این پازل های آنلاین به طور علمی نشان داده اند که توانایی های شناختی، قدرت حافظه و توانایی های منطقی و مشاهده ای شما را تقویت می کنند. علاوه بر این، این مشکلات مغزی آزمایش شده و تقویت کننده خلق و خوی واقعی هستند. شما می توانید خود را آزمایش کنید و مهارت های خود را بهبود بخشید و در طول مسیر سرگرم شوید. این یک وضعیت برد-برد است.

معمایی تصویری که امروز برای شما آورده ایم تقریباً شبیه همه پازل هایی است که قبلاً برای شما ارائه کرده ایم. اگر می خواهید این معمای تصویری را حل کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این سگ را در نگاه اول شناسایی کنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ همراه باشید.

شاد بپسندید: چیستان: نام شهر و جزیره معروفی است که اگر آن را برعکس بخوانیم یک برند معروف آدامس می شود!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ

به این پازل تست تصویری خوب نگاه کنید:  در اینجا می توانید چهره های متعددی از ملیت های مختلف را مشاهده کنید. از زن مسلمان تا مرد چینی و … اما نکته اینجاست که در میان این چهره ها یک سگ خود را پنهان کرده است. این به شما بستگی دارد که این سگ را در 7 ثانیه تشخیص دهید. با آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ همراه باشید.

همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه برای حل این معما خواهید داشت. بنابراین تایمر خود را تنظیم کنید و شروع کنید. وقتی 7ثانیه شما تمام شد، به پایین بروید تا راه حل پازل تصویری را ببینید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد مفقود شده جدول، اثبات کن که نابغه ریاضیاتی!

آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ

شاید بپسندید: خوش بینی یا بدبین!؟ | یکی از نمادها را انتخاب کن تا بفهمی!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: تست بینایی سنجی: بینایی ات خوب باشه در یک نگاه نوشته تصویر را متوجه میشی!

پاسخ آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ

در این پازل تست تصویری باید سگ پنهان شده را تشخیص می دادید. اگر نتوانستید آن را تشخیص دهید، ما پاسخ را ارائه کرده ایم. اما قبل از دیدن پاسخ بهتر است، تلاش دوباره انجام دهید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هم وسیله ای در برخی حمام هاست و هم یک عدد!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام گربه ها با بقیه فرق دارند!

پاسخ آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ: سگ در این تصویر علامت گذاری شده است. آیا شما آن را در زمان مشخص شده پیدا کردید!؟

شاید بپسندید: تاجر و مرد حمال: حکایت تاجری که همراه زنش به خاک سپردنش

پاسخ آزمون ذهن با شناسایی سگ

امیدوارم از آزمون دقت ذهن با شناسایی سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت شاگرد پارچه فروش و زن هوس باز | جوانی که به گناه خود را آلوده نکرده و خدا به او نام نیک عطا کرد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدام مخزن زودتر از بقیه، پر می شود!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:  یکی از نیمکت ها را انتخاب کن تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

 با پیدا کردن پلنگ خالدار در تصویر ثابت کن که چشمانی تیز مثل عقاب داری!

تکنیک قرار دادن شلوار جین درون چوب لباسی بدون اینکه بیفته و یا چوب رو بشکنه+فیلم

تست هوش: با 3 تا چوب بستنی بک عدد 4 بساز!

اگر خرگوش را در اتاق پیدا کنید، بینایی اتان نمره اش 20 هست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا