;
تفریح و سرگرمی

آزمون بینایی: بچه های گدا در کجای تصویر مخفی هستند!؟

آزمون تصویری با شناسایی چهره های مخفی: با کمک این آزمون، مهارت های شناختی خود را امتحان کنید. شما با کمک این چالش تصویری خواهید توانست که مهارت ها و توانائیهای خود را بشناسید. در آزمون تصویری با شناسایی چهره ها مخفی شما باید بتوانید سه چهره مخفی را در تصویر شناسایی کنید. البته برای پیدا کردن این چهره ها، زمان مشخصی در اختیار شما قرار دارد. برای این کار تنها 8 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: کدامیک از افراد حاضر در مراسم عروسی، انسان نیست!؟

آزمون تصویری با شناسایی چهره های مخفی

آزمون های تصویری که در بیشتر موارد تحت عنوان چالش ها یا معماهای تصویری یاد می شوند به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار  می گیرند. به باور محققان تنها یک متخصص و تیزبین می تواند بر این چالش تصویری غلبه کند و تمام چهره ها را در عرض 8 ثانیه پیدا کند.

محققان معتقدند که بسیاری از مشکلات و بیماری های مربوط به مغز می توانند بدلایل مختلف بوجود آیند. یکی از عوامل کاهش فعالیت های مغزی است. اما برای تمرین و افزایش فعالیت های مغزی چه باید کرد.؟ در واقع عملکرد اصلی مغز فکر کردن است و انجام انواع و اقسام بازی های فکری می تواند سبب افزایش فعالیت های آن شود.

افزایش فعالیت مغز مساوی با رشد مهارت های شناختی در بلند مدت است. امروز هم در آزمون تصویری با شناسایی چهره ها مخفی، تمام دقت و حواس شما به چالش کشیده می شود و شما برای یافتن پاسخ باید از حداکثر قدرت بینایی و دقت خود استفاده کنید. در ادامه تصویر آزمون تصویری با شناسایی چهره های مخفی را با هم مروز می کنیم. شما باید در 8 ثانیه سه چهره مخفی را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: کدامیک از افراد احمق تر است!؟| انتخابتان می تواند ویژگی های شخصیتی شما را افشا کند!

آزمون تصویری با شناسایی چهره های مخفی

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: تعداد الاغ های تصویر را در 10 ثانیه شناسایی کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان پندآموز بازرگان و رمال طمعکار!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:  با پیدا کردن پلنگ خالدار در تصویر ثابت کن که چشمانی تیز مثل عقاب داری!

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی چهره های مخفی

چالش بصری که قطعا آمر را حل کرده اید به شما کمک می‌کند تا بررسی کنید که آیا یک تیزبین واقعی هستید یا خیر؟ با انتشار این مطلب در فیس بوک تنها 18 درصد کاربران موفق به شناسایی چهره ها در 8 ثانیه شدند.

شاید بپسندید: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 7+7=؟ چند می شود؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: چمدان متعلق به کدامیک از این دو خانم است!؟

آیا شما  موفق به حل این معمای تصویری شدید؟ ما مطمئن هستیم که بله. افرادی که سه فرزند گدا یا همان چهره ها  را پیدا کردند دید بسیار خوبی دارند. تبریک می گویم! اگر این چالش بصری را دوست داشتید، باید آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. در مرحله بعد، توسعه چالش تصویری را به شما نشان خواهیم داد.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدومیکی تصمیم داره بچه کودکستانی را بدزده!؟

پاسخ آزمون با شناسایی چهره های مخفی

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی چهره های مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: نکته وحشتناک را در این تصویر مدرسه شبانه روزی شناسایی کنید!؟

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: ضرب المثل فلانی هم اهل بخیه است | داستان پیرمرد پالان دوزی که تصمیم گرفت برای شاه پالان بدوزد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: امانت داری بازرگان و دوستش | حکایت بازرگانی که دوست خائن خود را درست و حسابی ادب کرد!

 

برایتان جالب خواهد بود

سوال هوش: پاسخ عبارت 345+1=؟ چند می شود؟

 آزمون تمرکز: افرادی که قصد دزدیدن گاو زن کشاورز را دارند، پیدا کنید!

حکایت ضرب المثل حرف حق را باید زیر لحاف گفت!

اگه چشمای عقابی داشته باشی در یک نگاه گلابی متفاوت را پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 7 =

دکمه بازگشت به بالا