;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگوئید که چه کسی نوزاد را ربوده است!؟

آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد: بازی های فکری از جمله سرگرمی های اصلی در فضای اینترنت هستند. این بازی ها شامل تست ها، سوالات هوش، معماهای تصویری و … هستند. برای تحلیل و حل هر کدام از این بازی های فکری نیاز دارید که از قدرت بینایی، دقت و تمرکز و همچنین تفکر منطقی خود استفاده کنید. در آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد باید در کمتر از 8 ثانیه، کسی که نوزاد را ربوده است را شناسایی کنید.

به واقع این بازی ها می تواند تمام ذهن شما را درگیر کند. این مسئله به افزایش فعالیت های مغزی شما منجر شده، توانائیهای شناختی شما را افزایش می دهد. مجله خبری چشمک با جدیدترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری با شماست. شما می توانید با کمک این چالش ها، مهارت های شناختی خود را بهتر بشناسید. با آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد همراه باشید و به دوستان و اطرافیان خود اثبات کنید که یک نابغه هستید.

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به دیگر عبارات، 33×33=؟ چند می شود!؟

آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد

بازی های فکری و پازل های تصویری شبیه آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد، به مانند بازی شطرنج می تواند سلول های خاکستری شما را تحت تأثیر قرار می دهد. با کمک بازی های فکری می توانید، میزان مهارت های شناختی خود را بشناسید. حتی در برخی از این بازی ها میزان هوش شما سنجیده می شود.

به همین واسطه بخش تفریح و سرگرمی چشمک هر روزه با جدیدترین و بهترین تست ها و سوالات هوش با شماست. امروز نیز با یک معمای جدید تصویری با شما هستیم. شما در تصویر آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد با یک معمای تصویری جالب روبرو هستیم.

در تصویر شما باید بدنبال کسی که نوزاد تازه متولد شده را از بیمارستان دزدیده است را شناسایی کنید. مقامات یک بیمارستان از ربوده شدن یک نوزاد تازه متولد شده خبر داد. پلیس در حال حاضر 3 مظنون در این رویداد دارد. با توجه به شواهد کدامیک از افراد تصویر ممکن است که نوزاد را ربوده باشد.

شما با دقت به تصویر آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد نگاه کنید. در 8 ثانیه این معما را حل کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: چمدان متعلق به کدامیک از این دو خانم است!؟

آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد

شاید بپسندید: در 8 ثانیه تفاوت های بین دو تصویر نهنگ قاتل را پیدا کنید!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: یک نوشیدنی داغ را انتخاب کن تا بگم نگاهت به زندگی چطوره!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد مفقود شده جدول، اثبات کن که نابغه ریاضیاتی!

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد

برای حل این چالش، شما نیازمند دقت کافی باشید. اگر در یافتن مقصر این دزدی موفق نبودید، نگران نباشید، این چالش ها به زمان و صبر زیادی نیاز دارد. ما راه حل را با مشخص کردن رباینده نوزاد در تصویر پایین ارائه کرده ایم.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد تصویر خودش را پلیس جا زده!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدام کودک تصویر به فرزند خواندگی گرفته شده است!؟

به جیب پرستار دقت کنید. شیشه شیر در جیب او دیده می شود. اما دلیل نمی شود که او دزد بچه باشد. احتمالا عجله دارد که به نوزادان تازه متولد شده شیر دهد. اما اگر به مرد سمت چپ نگاه کنید، او نگران است. در سبد یک نوزاد حضور دارد و او ترسیده که اگر نوزاد بیدار شود ممکن است گرفتار شود.

شاید بپسندید: آزمون بینایی: بچه های گدا در کجای تصویر مخفی هستند!؟

پاسخ آزمون با شناسایی دزد نوزاد

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی دزد نوزاد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: معما: برق کار و لوله کشی با هم در ساختمانی مشغول کارند، یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود؛چطور امکان دارد!؟

 

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: اگر حرف T را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغزتان عالی است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون هوش: کدامیک از 3 نفر تصویر گرگینه است!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

کدامیک از افراد حاضر در مراسم عروسی، انسان نیست!؟

کدامیک از افراد احمق تر است!؟| انتخابتان می تواند ویژگی های شخصیتی شما را افشا کند!

با دلیل بگو که کدومیکی تصمیم داره بچه کودکستانی را بدزده!؟

سوال هوش: پاسخ عبارت 345+1=؟ چند می شود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا