;
خانواده و زناشوییزندگی

ویژگی های مردان بد: از مردانی با این ۱۰ ویژگی دوری کنید

ویژگی های مردان بد: اگر احساس می‌کنید که چیزی در رابطه‌تان درست نیست، فورا آن را به گردن خود نیندازید. اگر رفتار مرد مورد نظر شما غیرقابل تحمل است، وقت آن است که کمی بیشتر در مورد اعمال او فکر کنید. برای ایجاد یک رابطه پایدار و با کیفیت به دو فرد جدی و بالغ نیاز است. نمی توان به سادگی این کار را به تنهایی انجام داد. البته هیچ کس کامل نیست، اما ویژگی های بدی در یک مرد وجود دارد که حتما باید از آنها آگاه باشید. در بخش خانواده و زناشویی ۱۰ ویژگی مردان بد بررسی شده است.

بیشتر بخوانید: علاقه زن به مرد: زنان جذب این ۱۰ ویژگی مردان می شوند!

۱۰ ویژگی مردان بد

۱.او آنچه را که برای شما مهم است، کوچک جلوه می دهد

ویژگی های مردان بد، اگر شما دو نفر علایق، سرگرمی‌ها یا برنامه‌های متفاوتی دارید و او فکر می‌کند که او مهم‌تر است، یا حتی به انتخاب‌های زندگی‌تان می‌خندد و اظهار می‌کند که آنها احمقانه و بی‌ربط هستند، به این معنی است که او مغرور است. بنابراین باید در کنار او تجدید نظر کنید. او حداقل باید به شما و سبک زندگی شما احترام بگذارد و اگر این طور نیست، او نمی تواند شریک زندگی خوبی باشد.

۲.هرگز به وعده ها وفا نمی کند

مردم هرگز نباید قول بدهند اگر نمی توانند به آنها عمل کنند. اگر کسی بداند که در این کار بد است، اشکالی ندارد، اما اگر مرد مورد نظر شما وعده های بی شماری را زیر پا گذاشته، نمی توانید به او اعتماد کنید. این نشان می دهد که او به اندازه کافی بالغ نیست. این ویژگی فردی نیست که بتواند رابطه ای پایدار و سالم ایجاد کند و آن را حفظ کند.

۳.کنترل کننده

ویژگی های مردان بد، داشتن یک رابطه هرگز نباید به مرد مورد نظر تان این حق را بدهد که بر اعمال شما تأثیر بگذارد یا سعی کند شما را از انجام کاری منع کند. شما انسان آزاده ای هستید و او باید از هر نظر به شما احترام بگذارد. به عنوان مثال، اگر او حسادت می کند و سعی می کند شما را از مردان دیگر دور نگه دارد، این فقط نشان می دهد که عزت نفس او پایین است و هر مردی را یک تهدید می بیند.

ویژگی های مردان بد

۴.به دخترانی که به او ضربه می زنند امید می دهد

ویژگی های مردان بد، این قطعا یکی از آزاردهنده ترین ویژگی های منفی یک مرد است. اگر مرد مورد نظر شما با دخترانی که آشکارا به ظاهر دوستش دارند، معاشقه می‌کند و به آن ها دروغ می گوید و هیچ تعهدی ندارد، او واقعا نابالغ است.

بیشتر بخوانید: جلب توجه مردان: با این ۱۰ ترفند، توجه مرد مورد علاقه خود را جلب کنید!

۵.او به شما اهمیت نمی دهد

اگر در یک رابطه هستید، باید به یک اندازه به یکدیگر اهمیت دهید. اگر شما تنها کسی هستید که با او تماس می گیرید، پیام می فرستید یا با او تماس می گیرید، مشکلی وجود دارد. او باید به همان اندازه که شما به او فکر می کنید در مورد شما فکر کند. نادیده گرفتن شما به روشی مشابه فقط شما را خسته می کند.

۶.او خودخواه و خود محور است

ویژگی های مردان بد، شما همیشه فقط جایی که او می خواهد می روید و فقط کارهایی را انجام می دهید که او دوست دارد؟ این اصلا رفتار درست نیست. علاوه بر این، اگر او همیشه فقط به خودش فکر می کند، او شما را استثمار می کند. این کاری است که افراد خودمحور انجام می دهند و این یکی از بدترین ویژگی های یک مرد بد است. شما هرگز نخواهید توانست با چنین مردی رابطه سالم برقرار کنید.

۷.او شما را یک فرد معمولی می داند

ویژگی های مردان بد، اگر در کنار او احساس خاصی نمی کنید، یا اگر او واقعا برای از دست دادن شما اهمیتی ندارد، نباید وقت و انرژی خود را برای او تلف کنید. زیرا چنین مردانی فقط می خواهند وقت بگذرانند و هیچ تعهدی ندارند.

بیشتر بخوانید: مرد ایده آل: مرد خوب با این ۸ تکنیک سلطان قلب همسرش می شود!

ویژگی های مردان بد

۸.چندین بار او را در یک دروغ گیر انداخته اید

ویژگی های مردان بد، این در واقع یک مشکل بسیار بزرگ است. حتی اگر دروغ های او کوچک و بی ربط به نظر برسد، چگونه متوجه می شوید که او حقیقت را می گوید؟ اگر او قادر به دروغ گفتن باشد، به خصوص اگر هیچ دلیلی برای آن وجود نداشته باشد، نباید به او اعتماد کرد.

۹.اصلا محبت خود را به شما نشان نمی دهد

یک مرد باید کاری کند که شما احساس کنید خاص و متفاوت از بقیه دخترها هستید. اگر او هرگز به شما تعارف نمی کند یا چیز با محبت و شیرینی به شما نمی گوید، ممکن است احساس کنید که نادیده گرفته شده اید و احتمالا از نشان دادن احساسات خود می ترسید. این کاری نیست که یک مرد خوب انجام دهد. او مجبور نیست همیشه به شما محبت کند، اما حداقل باید کاری کند که شما احساس خاصی داشته باشید.

۱۰.او به شما احساس بی لیاقتی می دهد

ویژگی های مردان بد، اگر هیچ کاری از نظر او درست به نظر نمی رسد و او همیشه از شما انتقاد می کند، او کسی است که لیاقت شما را ندارد. یک شریک همیشه باید حامی باشد و اگر مرد مورد نظر شما چنین نیست، او شریک خوبی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: مردان خوب: با این ۷ کار، زنان دیوانه وار عاشق شما می شوند

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. خدایی دیگه دلم می خواد با یه آدم خوب مزدوج شم اما موندم این پسرهایی تعرض میکنن مرگت چیه هی برمیگردی زر میزنی فحاشی می کنی به نظرم تو یه محیط پر پسر مجرد باید لوندی کنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

دکمه بازگشت به بالا