;
زندگیکودک و مادر

۴ کاری که همه زنان چینی بعد زایمان انجام میدن!

مراقبت بعد از زایمان: تصور کنید که فرزند خود را به دنیا آورده اید و حداقل یک یا چند نفر به صورت 24 ساعته از شما و فرزندتان مراقبت می کنند و در نتیجه شما می توانید استراحت کنید، غذاهای مقوی بخورید، به بچه خود شیر بدهید و دوران بعد از زایمان را راحت تر سپری کنید تا به طور کامل ریکاوری شوید؛ اما در دنیای مدرن امروزی همه چیز متفاوت است؛ دوره ریکاوری به خاطر این که مادران باید سریعاً به دنیای پر مشغله عادی و روزانه خود برگردند؛ کمی سخت تر می شود و به همین دلیل در این قسمت از کودک و مادر مراقبت از بعد از زایمان به سبک زنان چینی را برایتان توضیح داده ایم که می تواند به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید: ۸ رفتار والدین که کودک را باهوش و خلاق می کند!

۱.به شدت از سرما و باد دوری میکنند

مراقبت بعد از زایمان، سرما و باد عوامل محرک برای بیماری هستند و باعث انتقال جرم و آلودگی می شوند و روی سیستم ایمنی هم تاثیر گذار هستند. اگر به تازگی فرزندتان به دنیا آمده، بهتر است که خیلی به بیرون از منزل نروید تا این دوران را راحت‌تر سپری کنید؛ همچنین دوش آب سرد نگیرید، زیرا امکان سرماخوردگی بعد از آن وجود دارد. فقط می توانید مدت زمانی را بیرون از منزل باشید تا هوای تازه به شما بخورد.

بیشتر بخوانید: مادر مهربان و دانا کودک عصبانی و پرخاشگر خود را با این روش آرام می کند!

مراقبت بعد از زایمان

۲.فقط غذای پخته شده و گرم میخورند

زایمان باعث می‌ شود که شما خون زیادی از دست بدهید. در فرهنگ مردم چین غذاهای خاصی است که برای این دوران برای جبران خون از دست رفته استفاده می شود. غذای خام و سرد باکتری زیادی در خودش دارد و عاملی برای کم خونی است؛ پس بهتر است از غذاهای پخته شده و گرم استفاده کنید تا هم گوارش راحت‌ تری داشته باشید و هم مواد مغذی را به بدن تان برسانید.

بیشتر بخوانید: مادر مهربان و دانا کودک عصبانی و پرخاشگر خود را با این روش آرام می کند!

۳.فقط استراحت کرده و به فرزند خود شیر میدهند

مراقبت بعد از زایمان، یکی از نکات مهمی که باید به یاد داشته باشید، این است که استراحت کنید، غذا بخورید، بخوابید و به فرزند خود شیر بدهید. سعی کنید از انجام کارهایی مانند مطالعه، تماشای زیاد تلویزیون یا بازی با گوشی موبایل دور باشید که عوامل حواس پرت کننده ای هستند و هورمون خواب را به هم می زند و می تواند عاملی برای استرس باشد.

شاید بپسندید: آسان ترین درمان سرفه با ترکیب جادویی موز و عسل + فرمول

مراقبت بعد از زایمان

۴.اجازه ملاقات با هر کسی را ندارند

مراقبت بعد از زایمان، وقتی که شما به تازگی مادر می شوید، حساس تر از قبل هستید و ممکن است بعضی ها با اظهار نظر و قضاوت هایی که انجام می دهند؛ به شما استرس وارد کنند. بهترین راه این است که از خود و فرزندتان مراقبت کنید و کسی را برای ملاقات یا دید و بازدید راه ندهید و فقط با خانواده و عزیزانِ خود، زمان حساس بعد از زایمان را سپری کنید.

بیشتر بخوانید: کودک و دیدن برخی صحنه ها: این ۶ صحنه نامناسب را هرگز نباید کودک تان ببیند!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

بیشتر بخوانید: عادت های افراد موفق | اگر این عادت ها را دارید قطعا در زندگی آدم موفقی هستید!

شاید بپسندید: چگونه بهترین باشیم | با به کارگیری این 4 راز، در هر چیزی بهترین باشید!

احتمالا بپسندید: با توجه به این رفتارها، از دیدگاه دیگران فردی اجتماعی به نظر می رسید!

شاید بپسندید: پولدار شدن: ۲۰ راه آسان برای رسیدن به پول و ثروت!

بیشتر بخوانید: این مرد بی برو برگرد عاشق شما شده | نشانه های عاشق شدن مردان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا