;
تفریح و سرگرمیزندگی

زیباترین جای صورت یا اندام متولدین ماههای مختلف دقیقا کجاست؟!

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف: هر شخصی حداقل یک ویژگی جذاب ظاهری دارد که برای دیگران جلب توجه می کند. همه ما با این ویژگی ها به دنیا آمده ایم و جالب است بدانید که ماه تولدمان هم در نوع جذابیت مان تاثیر بسزایی داشته است. حال در این قسمت از بخش تفریح و سرگرمی قصد داریم به شما بگوییم که زیباترین قسمت صورت یا اندام متولدین ماه های مختلف دقیقاً کجاست.

بیشتر بخوانید: زنی با این فرم انگشتان پا صاحب شوهر پولدار می شود + طالع بینی جالب انگشتان پای زن

زیبایی چیست؟

زیبایی به مجموعه ای از خصوصیات گفته میشود که احساس خوشایندی را در ذهن به وجود آورند و باعث جذابیت شوند. به زبان دیگر هر چه صورت یک فرد به ظاهر انسانی نزدیکتر باشد، زیباتر به نظر میرسد. هر چه یک صورت با طبیعت هماهنگی و توازن بیشتری داشته باشد، جذابیت افزونتری خواهد داشت چون سلامت، زنده بودن و شادی و خوبی را به نمایش میگذارد.

شاید بپسندید: تصاویری زیبا از زیباترین دختربچه دنیا که در حرفه مدلینگ جایگاه ویژه ای پیدا کرده است!

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

خصوصیات چهره زیبا

مطالعات علمی نشان داده اند، چهره هایی كه به نظر ما زیبا و جذاب به نظر میرسند، ویژگیهای خاص دارند كه این ویژگیها را در 3 گروه اصلی میتوان جای داد:

1- سلامت و تندرستی

2- زیبایی

3- حالتی از معصومیت چهره كودكان

شاید بپسندید: ۷ سلبریتی مشهور مرد که با زنان معروف خیلی بزرگ تر از خود ازدواج کرده اند + عکس

برداشت های مختلف از زیبایی

برداشت و مفهوم زيبايي در جوامع گوناگون بسيار متفاوت است. تبليغات رسانه هاي گروهي، فيلمها و نوشته ها نيز بر معيارهاي ما از زيبايي موثر خواهند بود. به عنوان مثال بيني پهن در جامعه ما زيبا نيست ولي در كشور گينه نماد زيبايي و جذابيت است. يا در بسياري از كشورهاي اروپايي و امريكايي و كشور خودمان، دندانهايي سفيد و رديف زيبا به نظر ميرسند ولي در بعضي كشورهاي افريقايي سياه كردن همه دندانها با مواد رنگي و شيميايي خاص، گامي در جهت زيباتر شدن به شمار ميرود.

زيبايي به مجموعهاي از خصوصيات گفته ميشود كه احساس خوشايندي را در ذهن به وجود آورند و باعث جذابيت شوند. به زبان ديگر هر چه صورت يك فرد به ظاهر انساني نزديكتر باشد، زيباتر به نظر ميرسد. هر چه يك صورت با طبيعت هماهنگي و توازن بيشتري داشته باشد، جذابيت افزونتري خواهد داشت چون سلامت، زنده بودن و شادي و خوبي را به نمايش ميگذارد.

احتمالاً بپسندید: راز زنان مصری که در ۵۰ سالگی، پوست ۲۵ ساله دارند!

۱.فروردین

فروردین ماهی ها افراد قوی هستند و این قدرت روی صورت آنها هم نشان داده می‌ شود. آنها ابرو های خیلی زیبایی دارند که باعث جذابیت چهره شان شده است.

احتمالاً بپسندید: چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

۲.اردیبهشت

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف، اردیبهشتی ها لب های جذاب و زیبایی دارند که نگاه هر شخصی ابتدا به آن ها خواهد افتاد.

جالب خواهد بود: معیار زیبایی مردان و زنان در کشورهای مختلف با کمک هوش مصنوعی! + تصاویر

۳.خرداد

نقطه قوت و جذابیت ظاهری خرداد ماهی ها پوست زیبا و لطیف شان است. پوست آن ها با بالا رفتن سن هم همچنان جوان و ترو تازه خواهد ماند. شخصیت آنها نیز مانند پوستشان پاک و زیباست.

شاید بپسندید: چیستان: می تونی اون رو اندازه بگیری، اما قابل مشاهده نیست، اون چیه!؟

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

شاید بپسندید: گاو بابانوئل کجاست!؟ | تو یه نگاه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

۴.تیر

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف، جذابیت ظاهری تیر ماهی ها در اندام ورزیده، شکم تخت و کوچکی است که دارند. در واقع با وجود راز های زیادی هم که در دل دارند؛ اما باز هم شکمشان کاملاً تخت و جذاب می باشد.

شاید بپسندید: آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

۵.مرداد

وقتی که صحبت از ویژگی‌ های ظاهری مردادی ها می شود و قرار است راجع به جذابیت شان صحبت شود، اکثریت درباره موهای بلند و براق آن ها می گویند. متولدین مرداد به راحتی در هر جمعی قابل تشخیص هستند؛ زیرا موهای زیبای آنها به احتمال زیاد هر کسی را به سمت خود جذب می کند. زیبایی چشمان مرداد ماهی ها نیز یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه آنهاست.

احتمالاً بپسندید: آیا میتونی تو یه نگاه بگی کدومیکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

ویژگی مردادی ها

۶.شهریور

شهریور ماهی ها پوست سالم و زیبایی دارند که باعث جلب توجه دیگران می شود. آنها به روتین مراقبتی پوست خود نیز خیلی اهمیت می دهند؛ اما بر خلاف دیگران، آنها نیازی به انجام کارهای زیادی برای پوست خود ندارند تا آن درخشش خاص را به دست آورند.

بیشتر بخوانید: چیستان جالب: یک فرد چگونه می تواند 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد؟

۷.مهر

مهر ماهی ها افراد با اعتماد بنفس و جذابی هستند‌. در واقع اندام متناسب و زیبایی ماهیچه های قسمت های مختلف بدن آن ها باعث این جذابیت و عزت نفسشان شده است و همین عزت نفس راز جذاب تر شدن چهره مهر ماهی هاست.

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

۸.آبان

نوع جذابیت در متولدین آبان ماهی متنوع است؛ یعنی هر کدام از آنها جذابیت ظاهری شان در یک نقطه از بدنشان می باشد و خیلی مشترک نیست؛ اما همه آن ها می دانند که چگونه جذاب به نظر برسند و از چهره گیرا و روح جذاب خود لذت ببرند.

شاید بپسندید: اگه نمی دونی اعتماد به نفس ات چقدره، کافیه یکی از گل های ارکیده رو انتخاب کنی تا متوجه بشی!

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از خوشکل خانما برای مراسم ازدواج هزینه کمتری کرده یا اینکه اصلاً فقیره!؟

۹.آذر

آذر ماهی ها کمر صاف و بی عیب و نقصی دارند که به افزایش جذابیت و اعتماد به نفسشان مخصوصا هنگام راه رفتن خیلی کمک کرده است. آرامش حاک در چهره آذر ماهی ها، یکی از اصلی ترین ملاک های جذابیت آنها در نگاه هر بیننده ای است.

۱۰.دی

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف، نقطه قوت و جذابیت دی ماهی ها در چهره آرام و مهربان آنهاست. یعنی این ملایمت نشسته بر چهره آنهاست که باعث جذابیت و زیبایی شان می شود و تک تک اعضای صورت شان را زیباتر جلوه میدهد.

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

یک حکایت جالب: داستان دست فروش و الاغی که فکر می کرد می تواند دستفروش را خر کند!

۱۱.بهمن

جذاب ترین ویژگی ظاهری بهمن ماهی ها نگاه نافذ و لبهای برجسته شان است. قلب پاک و روح وسیع بهمن ماهی ها، ویژگی است که علاوه بر ظاهر دوست داشتنی شان، آنها را برای هر فردی جذاب تر می سازد.

۱۲.اسفند

ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف، اسفند ماهی ها چشمان بسیار زیبایی دارند و اگر به آنها نگاه کنید، کاملاً در جذابیت شان غرق می شوید. آنها موهای زیبایی هم دارند؛ اما داشتن چشمان جذاب ویژگی مشترک اسفند ماهی ها می باشد.

بیشتر بخوانید: داستان ضرب المثل به خون کسی تشنه بودن

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت روباه و مرغ های قاضی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی و طنز مادر شوهر و عروس خل و چل!

زیباترین ویژگی ظاهری متولدین ماههای مختلف

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدومیکی از این شیرین عقل ها همسر این خانم پرمدعاست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

زیباترین ویژگی ظاهری

شاید بپسندید: چیستان جالب:سه پزشک گفتند که بیل برادر آنها است،اما بیل می گوید که برادر ندارد! چگونه ممکن است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:

دوست دارید در کدام مسیر قدم بزنید؟ با این تست خود و اطرافیان را بهتر بشناسید!

میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

9 مهمترین نشانه در ارتباط که نشان می دهد فرد مقابل از شما خوشش نمی آید!

شاید بپسندید:چیستان:از هر طرف که آن را بخوانی باز میوه است!؟

نوشته های مشابه

48 دیدگاه

  1. در مورد اسفند که قطعا درست گفته زیباترین عضو صورتم چشمامه که آبی با رگه های سبز و عسلی هستش

   1. وای دقیقا منم اسفند ماهیم
    و چشام و موهام برخلاف بقیه‌ی اعضای بدنم خیلی خوشگلن
    اسفند:چشم زیبارو خوب اومده
    من خودم چشام سبزه لجنی طوره

  1. همه ماهها رو یا نوشتید قوی هستند یا با اعتماد به نفس
   این پایین هم همه گفتن به به چقدر دقیقه
   خخخ

 1. دمش گرم من اسفندماه هستم و درموردچشم درست گفتن چشمهام رنگی هست و همه میگن خیلی قشنگه ایدی تلگرامم @acghi

 2. من اسفند ماهیم واین جمله رو از خیلیا شنیدم ک بهم گفتن چشام سگ داره کلا بدون عمل وارایش خشگلم وخشگلیم خدادادیه ممنونتم خدایا ک تواین گرونی هرمشکلی داشته باشم غصه عمل دماغ وپروتز لب وپوست داغون ندارم

  1. عزیزم اونا بهت تیکه انداختن تو هم نگرفتی وگرنه من هزار نفرو میشناسم اسفند ماهیه چشاشون هم معمولی و هیچ فرقی نداره رنگشون همون قهوه ای سوخته خلاصه اعتماد به سقفت زیاده

  2. ۷واقعا نشانه بارز اسفند ماهیا چشمان قشنگشونه
   من خودم اسفندماهی هستم ، تو کل روز رنگ چشام سه بار عوض میشه ، عسلی ، سبز و بژ

 3. اینا همش خرافاته و اصلا به این چیزا نیست این هورمونه که خوشگلت میکونه یا زشتت وکلی میگم به این نیست که چه ماهی دنیا اومدی نمیدونم اول می گفت چهره ادما به ماهیه که توش به دنیا میان

  1. خب اونا افراد این ماه ها رو با هم مقایسه کردن و از ۱۰۰ نفر تعداد زیادی شون این زیبایی ها رو داشتن برای همون اینجوری زده

 4. مردادیم ولی موهام کوتاهه و فرفری جدیدا بسته میشه ولی میخام کوتاه کنم
  موی فر معمولا وزه ( از من اینجوریه ) براق نیس

 5. برای من که اسفندماهی باشم درست گفته چون از نوجوانی تا به الان چشمان جذاب و بزرگ و مرواریدی دارم و الانم که دماغمو عمل کردم زیباییم دو چندان شده و در مورد موهای سر درست گفته برای من خدادادی بلند و پرپشت و صاف رنگ مشکی پرکلاغیه براق و درخشنده، هرکسی دید یا حتی خانوادم و دوستان و اطرافیان اگر ببینن میگه رنگ ریختی؟ میگم نه بخدا خدایی رنگش همینه… حتماً از افراد آمار گرفتن که برای ما رو درست حدس زدن🥰…

 6. من ۱۷ سالمه
  دی ماهی هم ولی اصلاً این چیزایی که توش گفت رو ندیدم.
  برعکس خیلی هم زشتم
  حالا ممکنه شما بخواین دلداریم بدین
  ولی خودتون اگه بیاین نگاهم کنید می‌ترسین.
  البته منظورم از زشتی نه معلولیتی چیزی هستا
  کلا میگم کلا چهره جذابی ندارم
  الانم میترسم بزرگ شدم هیچکی باهام ازدواج نکنه
  حالا شما میدونم ممکنه بنویسید در جواب دلداری بدین
  ولی میدونم اگه ببینید درسته جلوم چیزی نگید
  ولی مطمئن باشید تو دل خودتون می گید.

  1. برو خدا رو شکر کن چون هرچی زن و دختر خوشگله و هلو هست نسیب مردایی میشن که خیلی زشتن!!! حالا تو جامعه بهش بیشتر دقت کن خودت متوجه میشی

 7. یعنی واسه همه نوشته فقط واسه منه آبان ماهی ننوشته ؟ البته خب من از همشون یکی دارم نمی تونسته بنویسه در تا پاشون خوشگله لابد 😂😂

  1. همینو بگو ما آبانیا اینقدر جزابیم نمیدوننن از کجا تعریف کنن 😂😂😂 و زشت بریختم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا