خانواده و زناشوییزندگی

راز زوج های شاد: با این ۵ عادت زن و شوهر شاد و خوشبخت باشید

راز زوج های شاد: واقعیت این است که نه زوج ها یک شبه در کنار یکدیگر خوشبختی می یابند و نه خوشبختی آنها از کامل بودن برای یکدیگر ناشی می شود. برعکس، زوج‌های خوشبخت از طریق نواقص و کمبودهای خود تلاش می‌کنند تا در ازدواج و روابط خود به موفقیت دست یابند. آن ها تلاش می کنند از درون خوشحال باشند و خوشبختی را با تمام وجود خود احساس کنند.

بنابراین وقتی دو نفر خوشحال هستند، منعکس کننده یک پیوند قوی و محبت آمیز زناشویی است که تقریبا محسوس است. راز زوج های خوشبخت این است که کارهای کوچکی را برای یکدیگر انجام می دهند و از بسیاری از کارهای حساسیت برانگیز اجتناب می کنند. چنین رویکرد و عمل کردی خود به خود باعث ایجاد یک رابطه شاد زناشویی می شود. در بخش خانواده و زناشویی چشمک به ۵ مهم ترین راز زوج های خوشبخت و شاد پرداخته شده است.

بیشتر بخوانید: برای داشتن یک زندگی عاشقانه این ۱۰ افسانه را حذف کنید

۵ راز زوج های خوشبخت و شاد

۱.برقراری ارتباط

راز زوج های شاد، ارتباط یک عامل کلیدی در چگونگی حفظ یک رابطه سالم و قوی است. لزوما به معنای گفتن “دوستت دارم” یا تمجید از همسرتان یا صحبت در مورد مسائل خانگی نیست. اما، شامل بحث در مورد مسائل شخصی و درونی ترین احساسات شما می شود. زوج‌های خوشبخت هر چیزی را از عادت‌های سایر زوج‌های متاهل خوشبخت با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و به این ترتیب رابطه‌شان هر روز بهبود می بخشند.

راز زوج های شاد

۲.زمان با کیفیت

راز زوج های شاد، گذراندن زمان با کیفیت به جای زمان کمی، راهی است که زوج ها یک رابطه شاد را حفظ می کنند. آنها نیازی به چسبیدن به یکدیگر ندارند. ولی این می تواند یک سفر خرید به سوپرمارکت، تهیه و خوردن یک وعده غذایی با هم، یا حتی رفتن به پیاده روی صبح یا عصر در پارک باشد. اگر کار و بچه‌ها و کارهای روزانه، بیشتر وقت شان را می‌گیرد، آن‌ها همچنان می‌توانند در گذراندن اوقاتی با کیفیت با موفق باشند.

۳.با هم به رختخواب رفتن

راز زوج های شاد، یک زوج خوشبخت به دلیل کارهای کوچکی که با هم انجام می دهند، می توانند از یک رابطه رضایت بخش لذت ببرند. یکی از آن چیزهای کوچک، رفتن به رختخواب در همان زمان است و حتی لازم نیست در مورد رابطه جنسی باشد. همین نزدیکی که یکی در قوز کردن با دیگری احساس می کند به اندازه کافی خوب است. این کاری است که زوج‌های شاد انجام می‌دهند تا باهم عاشق و صمیمی بمانند.

بیشتر بخوانید: اعتماد از دست رفته: ۱۰ نکته برای ایجاد اعتماد در زندگی مشترک

راز زوج های شاد

۴.فضا دادن به یکدیگر

راز زوج های شاد، زوج هایی که جدایی ناپذیر هستند همیشه خوشبخت ترین زوج ها نیستند. خفه کردن شریک زندگی خود در یک رابطه با تمایل مداوم به بودن در کنار او در نهایت به فاجعه ختم می شود. زوج‌های خوشبخت می‌دانند که هر از چندگاهی به همدیگر فضایی اختصاص می‌دهند تا به علایق خود بپردازند یا با مجموعه دوستان خود معاشرت کنند. این باعث ایجاد یک رابطه‌ دوست داشتنی و پایدار می شود.

۵.صمیمیت جنسی

راز زوج های شاد، صمیمیت جنسی همان طور که همه ما می دانیم یک عنصر ضروری در اصول یک رابطه شاد و رضایت بخش است. همچنین می تواند علت اصلی همه مشکلات باشد. در مراحل اولیه ازدواج، شیمی جنسی شدید است. با گذشت سال ها، طبیعی است که شدت آن کاهش یابد. زوج های باهوش اجازه نمی دهند رابطه جنسی به طور کامل از بین برود. آنها تلاش می کنند به هر صورت هیجان رابطه جنسی خود را حفظ کنند.

بیشتر بخوانید: ۸ کلید طلایی برای یک ازدواج موفق و سالم

 

 

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا