;
خانواده و زناشوییزندگی

راز ازدواج شاد و عاشقانه: با دانستن این ۷ راز مهم  زندگی مشترک تان پر از شادی و عشق می شود!

راز ازدواج شاد و عاشقانه: مهم نیست که چقدر در بزرگراه ازدواج پیش رفته اید، قوانین ساده و اساسی در این جاده وجود دارد. عملی کردن آنها همیشه آسان نیست، اما حیاتی است. اگر طبق قوانین عمل کنید، ازدواج خود را مستحکم تر خواهید کرد و روابط محبت آمیز خواهید داشت. با بخش خانواده و زناشویی چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: چیزهایی که حال یک زن را خوب می کنه: آقای شوهر با این ۱۶ کار همیشه حال همسرت رو خوب کن!

۱.رفتار عاشقانه را حفظ کنید

راز ازدواج شاد و عاشقانه، بی حوصلگی، ناامیدی و عصبانیت های روزمره می تواند روابط زناشویی شما را مختل کند. مثلا از او برای کمک در خانه تشکر کنید. در طول روز با او تماس بگیرید و به او بگویید دوستش دارید و از او برای کارهایی که برای شما انجام می دهد تشکری کنید. مطمئن باشید که این تعریف ها و تشکرها صمیمانه در روابط شما بسیار مهم است. هنگام لبخند زدن یا تعریف کردن، تماس چشمی برقرار کنید. سعی کنید هنگام تماس با او صدای شادی داشته باشید و با محبت سخن بگویید.

بیشتر بخوانید: ویژگی های شوهر خوب: ۲۰ ویژگی یک شوهر جنتلمن و ایده آل

راز ازدواج شاد و عاشقانه

احتمالاً بپسندید: میل جنسی زنان: میل جنسی زنان چگونه است و در چه سنی به اوج خود می رسد؟

۲.پیش قدم شوید

راز ازدواج شاد و عاشقانه، لمس انسان به آزادسازی اندورفین های احساس خوب برای دهنده و گیرنده کمک می کند. هنگام صبح بخیر، گونه او را با نوک انگشتان خود لمس کنید. با یک بوسه، یا لمس موهای او به او احساس نزدیک بودن بدهید.

متعهد شوید که ۳۰ دقیقه در روز را با یکدیگر در مورد برنامه های روزمره، اهداف و رویاها خود گفتگو کنید. این زمان برای ایجاد رابطه، مناسب است. پس با همدیگر دوست باشید. برای همدیگر وقت بگذارید حتی اگر می شود برنامه ریزی کنید. خودانگیختگی عالی است، اما اگر هر یک از شما تشنه محبت یا عشق فیزیکی هستید، منتظر درخواست طرف مقابل خود نباشید. چیز دیگری که نباید منتظرش باشید: فرصت هایی برای جشن گرفتن موفقیت است. اگر ازدواج شما پر از شادی است، این به تنهایی ارزش جشن گرفتن دارد، مثلا با هم شام بخورید.

رابطه عاشقانه: ۱۵ سوال مهم که باید قبل از شروع رابطه عاشقانه از خودتان بپرسید!

۳.به یاد داشته باشید هیچ کس کامل نیست

راز ازدواج شاد و عاشقانه، وقتی احساس عصبانیت، ناامیدی، بی حوصلگی، خیانت یا استرس در مورد ازدواج خود دارید، سرزنش همسرتان راه حل مناسب نیست. زیرا هیچکس عوض نمی شود و هیچ کس کاملا مسئولیت پذیر نیست. پس بهتر است خودتان را تغییر دهید. در جستجوی عیب های خود باشید و سعی کنید خود را کامل کنید. خوش بینی خود را افزایش دهید.

در این صورت همسر شما احساس می کند مورد قدردانی قرار گرفته است، نه تنبیه و سرزنش.   در نهایت، به نواقص ها و اعتراضات احترام بگذارید. گاهی اوقات ما خودمان را به خاطر همه چیزهای نامطلوب در ازدواج مان سرزنش می کنیم. احساس گناه بیش از حد می تواند رابطه را فلج کند. بنابراین، به ویژگی های مثبت و منفی خود ارزش قائل شوید.

بیشتر بخوانید: جذاب ترین زنان از نظر مردان: نقطه جذابیت چهره زنان در ذهن مردان چیست؟

راز ازدواج شاد و عاشقانه

۴.قانون جاذبه

راز ازدواج شاد و عاشقانه، همدیگر را جذب کنید. هر چه احساس خوشبختی بیشتری داشته باشید، ازدواج شما شادتر خواهد بود و قدرت انتقاد پذیری تان نیز افزایش می یابد. اگر ۱۵ دقیقه یوگا صبحگاهی، تغییر به مصرف بدون کافئین، یا یک سرگرمی جدید به شما احساس آرامش می دهد، پس حتما امتحان کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تنفر مردان از زنان قوی: چرا برخی از مردان از زنان قوی متنفرند + ۵ دلیل عجیبی که نمی دانستید!

۵.همیشه منصفانه بجنگید

راز ازدواج شاد و عاشقانه، اعتراض و انتقاد یک امر عادی و بخشی از هر ازدواج است. آنچه مهم است این است که چگونه اعتراضات را مدیریت می کنید. ابتدا از انتقاد، تقابل و خصومت دوری کنید. آنها مانند گاز روی آتش هستند. اگر دعوا شروع شد، سعی کنید موضوع را تغییر دهید. همدردی کنید و به همسرتان قدردانی بیشتری نشان دهید. در این حالت بهتر است برای مدت کوتاهی از هم دور شوید.

شاید بپسندید: مجرد ماندن زنان: چرا بسیاری از زنان موفق و زیبا مجرد بودن را ترجیح می دهند؟

۶.زمان و مکان مناسب را انتخاب کنید

خستگی و گرسنگی می تواند اظهارات ناپسند و افکار تاریک را بارور کند. اگر به چیز دیگری فکر می کنید و تمرکز، هرگز سعی نکنید در آن زمان با مسائل جدی زناشویی برخورد کنید. باید تمرکز کنید، تلویزیون، گوشی و لپ تاپ را خاموش کنید. اگر حواس ‌تان پرت است یا از در بیرون می ‌روید، زمان دیگری را برای صحبت انتخاب کنید. زیرا شما نمی توانید اختلافات را در لحظه حل کنید.

احتمالاً بپسندید: تست فوق العاده جالب و جذاب شوهر شناسی + امتیاز شوهر خوب

راز ازدواج شاد و عاشقانه

راز ازدواج شاد و عاشقانه، اگر نه، توقف کنید و برای زمانی که بچه ها در اطراف نیستند برنامه ریزی کنید. وقتی آنها هستند، چیزها را محترمانه و سازنده نگه دارید. تحقیقات نشان می‌دهد که بچه‌ها زمانی که والدین مسائل را به طور سازنده حل می ‌کنند، رشد می‌ کنند (و مهارت‌های روابط خوب را جذب می‌کنند)، اما وقتی در معرض جشن‌های ناامیدکننده فریاد قرار می‌گیرند، دچار ناامنی و مشکلات رفتاری می‌شوند.

۷.گوش های خود را باز کنید

راز ازدواج شاد و عاشقانه، کمتر صحبت کنید و بیشتر گوش کنید. سرزنش، توهین، انتقاد بدترین پیامدها را در زندگی مشترک به دنبال دارد. وقتی صحبت‌ها به جنگ تبدیل می ‌شوند، صحبت را قطع کنید، از خود دفاع نکنید و راه حلی نیز ارائه ندهید. زیرا مخاطب تان می خواهد شنیده شود. بجای جنگیدن می توانید به علامت تایید سرتان را تکان دهید، یا اینکه اوهوم یا بلی بگویید. این عملکرد شما نشان دهنده احترام گذاشتن به احساسات او است. گاهی اوقات، تنها کاری که ما واقعاً می توانیم انجام دهیم این است که به حرف های او توجه کنیم.

بیشتر بخوانید: روان شناسی عشق: چه عواملی سبب می شود که کسی عاشقتان شود!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا