;
خانواده و زناشوییزندگی

۱۱ راز زنی که شوهرش واسش میمیره!

به دست آوردن دل همسر: مهمترین راز همسرداری به تسخیر قلب همسر ختم می شود. حتما شما هم در آقایانی را در دیده اید که عاشق و شیفته همسر خود هستند و به قول معروف حاضرند جان خودرا فدای عشق زندگی شان کنند.

شاید به شوخی بعضی ها به این افراد زن ذلیل بگویند اما تا به حال فکر کرده اید همسر این مردان چه ویژگی دارند و چه سیاستی به خرج داده که همسرشان اینگونه شیفته آنان است؟ مطمئنا رازی در این علاقه نهفته است که اگر شما هم دوست دارید که همسرتان عاشق واقعی شما شود و دیگر غبطه زندگی دیگران را نخورید، دست به کار شوید و سیاست های این بخش از خانواده و زناشویی را عملی کنید تا دل شوهرتان را ببرید.

بیشتر بخوانید: ازدواج با زن زیبا دوام داره یا نه + معایب و مزایا

۱.تمجید و تحسین همسر

خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، هرگز اجازه نمی دهند که افکار منفی به سراغشان آید. گرچه همسر این خانم ها نیز اخلاق هایی دارند که مورد پسند آنها نیست اما این خانم ها بیشتر خوبی های همسر را می بینند و از تحسین او غافل نمی شوند.

شاید بپسندید: متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

به دست آوردن دل همسر

چند وقت است که از ظاهر همسرتان تعریف و تمجید نکردید؟ اندامش، قدرتش، تلاشش، پوشش او و…. کافیست یک جمله فقط یک جمله تحسین برانگیز که به او قدرت دهد را به زبان آورید و این قدرت را به همسرتان هدیه کنید.

بیشتر بخوانید: جذب شدن مرد به زن: هر مردی جذب این ۵ ویژگی یک زن می شود!

۲.سرزنش نکردن همسر

به دست آوردن دل همسر، خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، دائم غر نمی زنند، شکایت نمی کنند و از همه مهم تر سرزنش نمی کنند. آنها می‌دانند که اگر یکی از اعضای خانواده یا دوستان همسرشان حرفی زده یا رفتاری از خود نشان داده که مورد پسند نبوده است، ربطی به همسرتان ندارد و مقصر شخص دیگری است. آنها می‌دانند اگر در ترافیک مانده اند و به قرار شان نرسیدند، اگر بیمار شده اند، اگر با همکاران بحث کرده اند و… مقصرهمسرنیست.

بیشتر بخوانید: این چند نفر رو از زندگیت حذف کن، زندگیت آروم و شاد میشه!

به دست آوردن دل همسر

بیشتر بخوانید: اینطوری هم شام بخور، هم لاغر شو + ۴ راز لاغری آسان!

۳.قهر نکردن

خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، روش قهر کردنشان نیز متفاوت است. این خانم ها هنگامی که با همسرشان مشکلی دارند و مشاجره می کنند، خانواده هارا در جریان قرار نمی دهند، قهر نکرده و منزل را ترک نمی کنند، جای خوابشان را تغییر نمی دهند، بلکه مشکل را با منطق و برخورد صحیح حل می کنند.

شاید بپسندید: دلسردی همسر: این ۶ رفتار باعث دلسرد شدن و دوری همسرتان می شود!

۴.ابراز احساسات

به دست آوردن دل همسر، خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند،تنها منتظر ابراز احساسات از طرف همسرشان نمی مانند بلکه می‌دانند مردان برخلاف ظاهرشان علاقمند به شنیدن ابراز احساسات هستند و جملاتی نظیر:دوستت دارم، دلم برایت تنگ شده، احساس خوبی به من میدهی و… را به همسرشان می گویند.

شاید بپسندید: متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

۵.انتقاد نکردن از خود

خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، اعتماد به نفس خوبی دارند و هرگز در مقابل همسر از خود عیب جویی و انتقاد نمی کنند زیرا می‌دانند در صورت بدگویی از خود هم ذهن خود و هم همسرشان منفی شده و همسرشان ممکن است چیزی به آنها بگوید که از خودشان گرفته است.

احتمالا بپسندید: جذب شوهر با ارسال پیامک به این ۱۰ روش خاص!

۶.مچ گیری و رفتار پلیسی ممنوع

خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، هرگز موبایل و کیف همسر خود را جستجو نمی کنند زیرا می‌دانند این کار سبب مخفی کاری بیشتر همسرشده و او را تبدیل به یک دروغگوی حرفه‌ای می کند. علاوه بر اینکه کسی که حس کند زیر ذره‌بین است، دچار لجبازی شده و برای اصلاح رفتارش اقدام نخواهد کرد.

شاید بپسندید: فراموش کردن خاطرات بد با ۱۱ روش عملی و ساده!

۷.مقایسه نکردن

به دست آوردن دل همسر، خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، همسرشان را با هیچ مردی مقایسه نمی کنند. مردان از زنانی که دائما آنها را با دیگران مقایسه کرده و تنها عیب و کاستی هایشان را می بینند، متنفرند.

احتمالاً بپسندید: ۱۰ بهترین جمله انگیزشی که زندگی انسان های بزرگ تاریخ را تغییر داده!

۸.سختگیری بیش از حد ممنوع

خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، همیشه به فکر خودشان نیز هستند و به شوهرشان نمی چسبند بلکه اجازه می دهند همسرشان گاهی با دوستان مورد تایید رفت و آمد کند و تفریحات و ورزش و علاقمندی های خود را داشته باشد.

احتمالا بپسندید: خجالت و کمرویی: با ۵ راهکار ساده از شرش خلاص شو!

به دست آوردن دل همسر

۹.رسیدگی به ظاهر

به دست آوردن دل همسر، خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، همیشه مرتب، تمیز و خوشبو هستند. مردان به زیبایی اهمیت زیادی می دهند و دوست دارند همسرشان به خود برسد. مردان از زنانی که ظاهر شلخته ای دارند، خوششان نمی آید. دلفریبی، طنازی، لوندی روش خانم های با سیاست است.

۱۰.انتقاد نکردن از همسر

به دست آوردن دل همسر، خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، در نزد دیگران از همسر خود انتقاد نمی کنند. آنها هیچ‌گاه در نزد فرزندشان گله و شکایتی از همسر نکرده و همیشه اقتدار همسرشان را حفظ می کنند.

۱۱.احترام به همسر

خانم های با سیاستی که زندگی مشترک موفقی دارند، همیشه به همسر خود احترام می گذارند. مردانی که حس کنند مورد احترام، بزرگ و ارزشمند و مفید هستند، بیشتر در خدمت خانواده هستند.

بیشتر بخوانید: فراری دادن مردان: این رفتارهای زنانه هر مردی را فراری می دهد!

 

 

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید جالب باشد: چرا مردان نمی توانند ابراز عشق کنند + ۱۰ دلیل جالب که نمی دانستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا