;
خانواده و زناشوییزندگی

اولین قرار ملاقات ازدواج: با این ۱۲ نکته دل طرف مقابلت را به دست می آوری!

اولین قرار ملاقات ازدواج: توجه داشته باشید اولین قرار ملاقات با فردی که می خواهید با او ازدواج کنید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا در این قرار ملاقات هر دو طرف در حال قضاوت کردن یکدیگرند تا انتخاب درستی برای آینده خود داشته باشند.

توصیه  می شود در این قرار ملاقات شما باید نکات مهمی را رعایت نمایید چرا که طرف مقابل تان شما را کاملا زیر ذره بین قرار خواهد داد و کوچکترین حرکات شما از چشم او پنهان نمی شود. اگر هنوز مجرد هستید و می خواهید برای اولین بار سر قرار با فرد مورد علاقه تان بروید، نکاتی که در بخش خانواده و زناشویی برای تان آورده ایم را رعایت کنید، تا در دل طرف مقابل تان بنشینید.

بیشتر بخوانید: مرد مناسب برای ازدواج: اگر مردی این ۷ ویژگی را دارد او را از دست ندهید

۱.مکان ملاقات

اولین قرار ملاقات ازدواج، در انتخاب مکان قرار ملاقات تان دقت کنید که مکانی در نزدیکی خانه تان انتخاب نمایید تا برای هر دویتان مناسب و راحت باشد تا راحت و بدون ترافیک بتوانید به آنجا بروید و دچار مشکل نشوید.به علاوه جایی را انتخاب نمایید که به خوبی می شناسید و به کیفیت غذا و فضای آن اطمینان داشته باشید.

زیرا اگر مکان انتخابی شما برای تان ناشناخته باشد و از کیفیت خوبی برخوردار نباشد ، ممکن است شما شرمنده طرف مقابل تان شوید. هنگام سفارش غذا نیز بهتر است غذایی را سفارش دهید که قبلا تست کرده اید.

اولین قرار ملاقات ازدواج

۲.سر ساعت در محل قرار حاضر شوید

اولین قرار ملاقات ازدواج، وقت شناس بودن یک ویژگی بسیار مهم برای هر فردی است. بنابراین تلاش کنید تا همیشه وقت شناس باشید. در هر قراری به موقع حاضر شوید زیرا به موقع حاضر شدن بر سر قرار نشان دهنده اهمیت دادن شما به طرف مقابل تان و ارزش قائل شدن به خود و زمان تان است . با این کار شما به فرد مورد نظر خود نشان خواهید داد که بعد از ازدواج به قول و پیمان خود وفادار هستید.

۲.اعتماد به نفس خود را حفظ کنید

اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و هنگام صحبت با طرف مقابل تان آرامش خود را حفظ کنید و موضوعاتی را که درباره آنها اطلاعات کامل دارید را برای صحبت انتخاب کنید اما همیشه سعی کنید اعتدال را رعایت نمایید و از حد خود پا را فرا تر نگذارید. زیرا زیاد صحبت کردن درباره کتابی که شما به آن علاقمند هستید می تواند برای دیگران نگران کننده باشد پس به اندازه حرف بزنید و همیشه خود واقعی تان باشید و هیچگاه به غیرخود تظاهر نکنید. به علاوه اجازه دهید طرف مقابل تان هم صحبت کند و به او گوش دهید.

۴.به چشم های او نگاه کنید

اولین قرار ملاقات ازدواج، در قرار ملاقات اول که برای شناخت و جذب کردن طرف مقابل تان شکل می گیرد تمام حواس شما باید به او باشد . در این مدت شما نباید دائما به تلفن همراه خود یا اطراف تان نگاه کنید. زیرا این کار شما سبب می شود او فکر کند که برای او احترام و اهمیت قائل نیستید . پس در قرار ملاقات تان از او در مورد خودش سوال کنید و سوالات او را با حوصله پاسخ دهید.

بیشتر بخوانید: سوالات قبل از ازدواج: ۵۱ مهم ترین سوالات قبل از ازدواج که سرنوشت سازند!

اولین قرار ملاقات ازدواج

۵.انتخاب نوشیدنی و خوردنی مناسب

اولین قرار ملاقات ازدواج، قبل از رفتن به ملاقات (کافه یا رستوران) در منزل یک خوراکی میل کنید تا در آن زمان گرسنه نباشید و حواستان بیش ازخوردن و نوشیدن به طرف مقابل تان باشد . در این قرار یک نوشیدنی و یا غذای ساده یا متوسط انتخاب کنید تا تمرکزتان از طرف مقابل خارج نشود.

۶.زمان قرار ملاقات

اگر قرار ملاقات اول تان در اواسط هفته بوده، حتما قرارملاقات دیگر خود را آخر هفته بگذارید تا فرد مورد نظرتان فکر نکند شما در آخر هفته سرگرم خودتان یا دوستان تان هستید و او را فراموش کرده اید.

۷.به ظاهر خود اهمیت دهید

اولین دیدار معمولا مهم ترین دیدار تلقی می شود و تاثیر زیادی در طرف مقابل شما دارد زیرا او می تواند با اولین دیدار برداشت های زیادی از شما و شخصیتتان داشته باشد. به ظاهر خود اهمیت دهید زیرا خستگی و خواب آلودگی شما هنگام ظاهر شدن بر سر قرار این تصور را در او به وجود می آورد که شما به رابطه تان و خود او ارزشی قائل نیستید . به ظاهرتان برسید و موهایتان بلند و بهم ریخته تان را با رفتن به آرایشگاه مرتب کنید و بهترین لباس هایتان را بپوشید.

اولین قرار ملاقات ازدواج، نظافت تان را رعایت کنید دهان تان باید خوشبو و مسواک زده باشد و ناخن های تان باید مرتب و تمیز باشد . کمی زودتر حاضر شوید تا وقت کافی برای بررسی خود داشته باشید تا از مرتب بودن ظاهرتان مطمئن شوید.

بیشتر بخوانید: ۸ کلید طلایی برای یک ازدواج موفق و سالم

اولین قرار ملاقات ازدواج

۸.نظر دیگران را در مورد تیپ تان بخواهید

اولین قرار ملاقات ازدواج، نظر اطرافیان تان را درباره ظاهر خود بپرسید و از پیشنهاداتی که آنها درباره ظاهر و لباس تان به شما می دهند استقبال نمایید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید و زیباتر از همیشه بدرخشید.

۹.صورت حساب را پرداخت کنید

در اولین قرار ملاقات خود برای این که تاثیر مثبت زیادی بر طرف مقابل تان بگذارید بهتر است هنگام حساب کردن، شما پیش قدم شوید و صورت حساب را پرداخت نمایید.

۱۰.شکسته نفسی نکنید

اولین قرار ملاقات ازدواج، در اولین قرار ملاقات همان طور که گفتیم زیاد صحبت نکنید و از خودتان تعریف نکنید اما توصیه می شود نباید تواضع بیش از اندازه هم به خرج دهید بنابراین از خودتان و چارچوب های زندگی تان بگویید. کلی صحبت کنید و فخر فروشی نکنید اما مختصر و کلی صحبت کنید و جزئیات را به جلسات بعد موکول کنید.

بیشتر بخوانید: نرسیدن به عشق: ۲۱ نشانه که هرگز عشق خود را پیدا نمی توانید!

۱۱.به لحن صحبت تان توجه کنید

در جلسه اول آنقدر رسمی صحبت نکنید که طرف مقابل را بترسانید و لحن صحبت تان نیز نباید مانند جمع های دوستانه باشد، حتی برای شوخی هم شده با لحنی کودکانه صحبت نکنید و کاملا باوقار صحبت کنید و واژه ای کودکانه را به کار نبرید.

۱۲.حریم تان را حفظ کنید

اولین قرار ملاقات ازدواج، در اولین قرار ملاقات ، فقط یکدیگر را ارزیابی کنید و در نزدیک کردن رابطه عجله نکنید و خیلی صمیمی نشوید پس حریم تان را حفظ کنید و بگذارید رابطه تان روند طبیعی خود را طی کند و کم کم رسمیت پیدا کند.

بیشتر بخوانید: نکات مهم برای موفقیت در زندگی مشترک: 7 نکته مهم برای داشتن زندگی مشترک شاد و موفق!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا