;
تفریح و سرگرمی

قابل توجه باهوشا: میون دزدایی که وارد بانک شدن یه زن هم هست، اونو شناسایی کن!

معمای شناسایی دزدهای بانک: امروز نیز بخش تفریح و سرگرمی چشمک یک معمای تصویری چالشی را با مخاطبان خوب خود به اشتراک گذاشته است. شما برای بررسی و ارائه پاسخ به این آزمون تنها 6 ثانیه فرصت دارید. ارائه پاسخ به معمای شناسایی دزدهای بانک به این معناست که شما یک تیزبین واقعی هستید و هیچ جزئیاتی نمی تواند از مقابل چشمان شما مخفی بماند.

به واقع تیزبین ها کسانی هستند که توانسته اند سطح مهارت های شناختی خود را بالا نگه دارند. برای اینکه سطح مهارت های شناختی همواره رشد داشته باشد، باید ذهن و مغز را به صورت مرتب و روزانه تمرین و ورزش دارد. بهترین تمرین ورزشی برای مغز نیز انجام بازی های فکری است. معمای شناسایی دزدهای بانک چشمک و آزمون های مشابه، زمینه را برای افزایش فعالیت مغز از طریق دقت و تمرکز کردن فراهم می کند و همین مسئله در بلند مدت رشد و توسعه توانائیهای شناختی را با خود به همراه دارد.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل پایش را از گلیمش درازتر کرده!

معمای شناسایی دزدهای بانک

پس با انجام معمای شناسایی دزدهای بانک و ذهن خود را به چالش بکشید و این معمای تصویری که تا اندازه زیادی می تواند چالشی باشد را حل کنید. شما در تصویر معمای شناسایی دزدهای بانک با تصویری از سرقت یک بانک روبرو هستید. تعدادی دزد نقابدار وارد بانک شده اند و در حال سرقت هستند. این سارقان تلاش دارند با سرقت تمام پول های بانک بلافاصله از آنجا خارج شوند.

اما مأموریت شما چیست؟ شما باید تشخیص دهید که کدامیک از این سارقان در تصیویر معمای شناسایی دزدهای بانک، یک زن است؟ آیا اکنون برای حل این ازمون احساس آمادگی دارید. پس ذهن خود را آرام کنید و با دقت تمام به تصویر نگاه کنید. فراموش نکنید 6 ثانیه بیشتر برای این آزمون فرصت ندارید.

شاید بپسندید:چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

معمای شناسایی دزدهای بانک

شاید بپسندید: تست شخصیت: کدامیک از افراد تصویر می تواند فرد موفقی باشد!؟

 

.

.

.

 

جالب خواهد بود: فقط یه با هوش نابغه تو یه نگاه متوجه میشه بابای واقعی بچه کیه و کودک ربا کیه!؟

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید:از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

پاسخ معمای شناسایی دزدهای بانک

زمان شما برای ارائه پاسخ معمای شناسایی دزدهای بانک تمام شد! شما توانستید خود را با این چالش جدید آزمایش کنید.امیدواریم توانسته باشید که در زمان مشخص شده بر معمای شناسایی دزدهای بانک غلبه کرده باشید. آیا می خواهید پاسخ خود را بررسی کنید؟

به یاد داشته باشید که می توانید با مراجعه به وب سایت چشمک به تمرین معماهای تصویری بیشتری ادامه دهید.

احتمالاً بپسندید: نابغه ها بگن که کدوم یکی از این سه مرد، همسر زن تصویر هست!؟

.

.

.

 

شاید بپسندید: تست شخصیت: با انتخاب یکی از گل ها، نگاهت به زندگی رو مشخص می کنه!

 

 

 

 

شاید بپسندید: با 4 حرکت چوب کبریت، 2 مربع ایجاد کنید، به طوری که یکی از آنها درون دیگری باشد!؟

پاسخ معمای شناسایی دزدهای بانک: فردی که در تصویر آزمون شناسایی دزدهای بانک با رنگ قرمز مشخص شده است یک زن است. به گلوی همه افراد حاضر در بانک نگاه کنید. مردان تصویر به وضوح در گلوی آنها سیب آدم ( (Adam’s appleبا برجستگی دیده می شود. مردان اغلب سیبک گلوی بزرگتری نسبت به زنان دارند و به همین علت صدای بم‌تر نسبت به زنان دارند. همچنین موی بلوند این زن نیز از زیر نقاب بیرون زده است.

شاید بپسندید: شکل دست ها می تواند اطلاعات جالبی درباره شخصیت کلی افراد و ارتباط با اطرافیانشان ارائه دهد!

معمای دزدهای بانک

احتمالاً بپسندید: کارمندی که جمله را بر روی درب اتاق مدیر نوشته است را شناسایی کنید!

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به شکل دست استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:  3 تا تفاوت بین تصویر دو مرغابی کنار برکه هست | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: داستان پندآموز مرد فقیر و بقال از سری داستان های هزار و یک شب!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه تو این بیشه زار خیلی راحت گرگ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چشمان تیزبین داشته باشی 25 حیوان مخفی تصویر را در 1 دقیقه پیدا می کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آیا زن سمت راستی واقعا از فروشگاه هندونه دزدیده!؟

شاید برایتان جالب باشد

پیرزن، زن جوان را متهم به دزدی کرده، آیا درست است!؟| اکثر افراد نمی تونن این آزمون را رمزگشایی کنند!

بینایی و دقت خود را با پیدا کردن تفاوتهای کودک در حال بازی آزمایش کنید!

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یک گل تشخیص بفهمید که آیا آدم منظم و دقیق هستی یا بی خیال!؟

تست شخصیت براساس چمدان: مسافرت میری، چمدانت شبیه کدامیک از چمدان هاست!

چیستان: خطرناک و وحشی است اما اگر وارونه اش کنید رام می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 8 =

دکمه بازگشت به بالا