;
تفریح و سرگرمی

معمای شناخت والدین احمق: کدام یک از این پدر یا مادر، احمق تر و بی مسئولیت تر از دیگری است!؟

معمای شناخت والدین احمق: در این آزمون جدید بخش سرگرمی چشمک شرکت کنید و مهارت ها و دانش خود را به چالش بکشید. شما در معمای شناخت والدین احمق خواهید فهمید که کدامیک از این دو پدر و مادر احمق تر و بی مسئولیت از دیگری است.شما برای پاسخگویی به این آزمون نیازمند آن هستید که دروس زیست شناسی خود را خوب به یاد داشته باشید. با معمای شناخت والدین احمق و مجله خبری چشمک همراه باشید.

در معمای شناخت والدین احمق باید سعی کنید که کدام یک از افراد تصویر، بی مسئولیت، بی فکر و حتی احمق تر از دیگری است؟ شما در این معما و آزمون می توانید اثبات کنید که تا چه اندازه می توانید دقت و تمرکز داشته باشید و به اسانی چالش ها و آزمون ها را پاسخ دهید.با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آیا ویژگی های مثبت شخصیتی ات رو میدونی؟ اگه نمیدونی یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بفهمی!

معمای شناخت والدین احمق

با کمک معمای شناخت والدین احمق، مهارت های خود را آزمایش کنید. به باور سازنده این آزمون، بسیاری از افراد نمی توانند در اولین تلاش پاسخ درست این ازمون را ارائه دهند. برای ارائه پاسخ مناسب، نیاز است که به صورت کامل به عکس و جزئیات تصویر دقت کنید. از میان 345 شرکت کننده این آزمون در یکی از مدارس متوسطه استرالیا، تنها 21 نفر توانستند در زمان 8 ثانیه ای پاسخ درست این معما را ارائه دهند. 82 نفر نیز در تلاش دوم توانستند پاسخ معمای شناخت والدین احمق را بدست آورند.

پس موفقیت در معمای شناخت والدین احمق کمی سخت و پیچیده است، به همین دلیل به شما توصیه می کنیم تمام مهارت های خود را متمرکز کنید تا بتوانید در کمترین زمان ممکن پاسخ صحیح را بدهید. اماده ای؟ پس تصویر را با یکدیگر مرور می کنیم. چه کسی احمق تر است؟

شاید بپسندید: تنها عده کمی که قدرت بینایی و دقت بالا دارند، خرگوش کوهی تصویر را پیدا می کنند!

معمای شناخت والدین احمق

شاید بپسندید: آیا می دونی با هر کسی چطوری رفتار و تعامل کنی!؟ کافیه بگی که کدومیک از این پرها را می پسندی!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن 1 چوب کبریت و منطقی کردن معادله آزمایش کنید!

.

.

.

شاید بپسندید: آیا از شغل فعلی خودت راضی هستی؟ کافیه یه سگ رو انتخاب کنی تا از نتیجه شگفت زده شوی!

پاسخ معمای شناخت والدین احمق

اگر می خواهید در اولین تلاش ادعای پیروزی کنید، باید هر سرنخی را که تصویر به شما می دهد تجزیه و تحلیل کنید. شما فقط 8 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید کدام یک از این دو جوان زنده خواهند ماند.زمان به پایان رسیده است! امیدواریم توانسته باشید به پاسخ رسیده باشید. حل این ماموریت به این راحتی نبود، زیرا باید تجزیه و تحلیل می کردید که هر مرد جوان چگونه می تواند زنده بماند. ایا پاسخ را پیدا کردید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید و زمان بیشتری نیاز دارید، این امکان وجود دارد. 10 ثانیه دیگر فرصت اضافه از همین حالا شروع شد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پدر نوزاد: اگه نابغه باشی در یک نگاه پدر نوزاد شناسایی می کنی!

 

 

 

 

شاید بپسندید: چه کسی در این مراسم ازدواج دروغ می گوید، کشیش یا آقای داماد!؟

.

 

 

 

احتمالاً بپسندید: رنگ مورد علاقه‌تان در مورد انتظارات عشقی و عاطفی شما از فرد مقابل چه می گوید!

پاسخ معمای شناخت والدین احمق: هر دوی این والدین احمق تشریف دارند. اما زن سمت چپ به مراتب احمق تر و بی مسئولیت تر است. به باور بسیاری از پژوهشگران، هوای سرد باعث می شود که کودک در برف به لرزه درآید و ماهیچه های او برای گرم ماندن شل شوند. او احتمالاً سرمای سختی بخورد. اما کودکی در اتومبیل مانده بدلیل گرمای شدید هوا، ممکن است جان خود را از دست بدهد. مشخص است دمای هوا بالا 45 است و ممکن است با بالای رفتن دمای هوا در اتومبیل کودک جان خود را از دست بدهد. مادر درب اتومبیل را قفل کرده و حتی تلاش نکرده اتومبیل را در سایه قرار دهد.

بدن به طور معمول دمای خودش را در حدود ۳۷ درجه تنظیم می‌کند، اما هنگامی که گرمای شدید می‌آید، کنترل خود را از دست داده و گرما بر آن غلبه می‌کند. دفاع بدن در برابر گرما، عرق کردن است و با این کار خون غلیظ می‌شود و احتمال لخته شدن آن افزایش می‌یابد. داغ شدن پوست فشار زیادی به سیستم قلبی عروقی وارد می‌کند و احتمال حمله قلبی را افزایش می‌دهد، زیرا سیستم قلبی عروقی شما تلاش بیشتری می‌کند تا خون را به بافت‌های شما منتقل کند.

بیشتر بخوانید:فکر می کنی دقت و تمرکزت خوبه، پس تفاوت های سگ بامزه سمت راستی و چپی را پیدا کنید!

معمای والدین احمق

احتمالاً بپسندید: آیا می توانید عدد “280” را در میان 208 ها تنها در 5 ثانیه پیدا کنید؟ فقط 15 درصد افراد موفق شدند!

امیدوارم از معمای شناخت والدین احمق استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: باهوشا جواب بدن: کدومیکی از این دو تا زن ثروتمندتره!؟

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، سریع بگو صاحب عروسک کدومیکی از این دختر بچه هاست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خوردنی امن: کدامیک از این خوردنی ها سالم است و برای دخترک ضرری ندارد!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه در کمتر از 5 ثانیه معادله ریاضی را اصلاح کنی، ضریب هوشی ات خیلی بالاست!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تیزبین و دقیق باشی خیلی راحت، سه تا تفاوت تصویر پنگوئن شال و کلاه کرده را پیدا می کنی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

برایتان جالب خواهد بود: بگو تو تصویر چی دیدی تا بگم استعداد و نقاط قوت‌ات برای پیشرفت تو کارها چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناخت احمق ساختمان: با توجه به شرایط، کدومیکی میتونه یه احمق تمام عیار باشه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: حکایت گربه را باید دم حجله کشت، یک جکایت جالب و شنیدنی

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: میدونستی که علاقه به یه حیوون برمی‌گرده به نوع نگاه و شخصیت ات!| باور نداری تو این تست شرکت کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این دو زن واقعیت را می گوید!؟ | آیا زن سمت راست یک تازه به دوران رسیده است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: درباره خودت چی فکر می کنی،تحلیل گری یا خلاق!؟| این تستو از دست نده و بگو تو عکس چی دیدی!؟

شاید برایتان جالب باشد

معمای شناخت همسر واقعی:افراد باهوش در یک نگاه، همسر مارک را از ربات درون آکواریوم تشخیص میدن!

حکایت احمق تر از احمق داستانی از داستان های محلی مردم خوزستان!

بگو کدوم فصل متولد شدی تا بهت بگم وجه غالب شخصیتی ات دقیقاً چیه!

معمای شناسایی شوهر: فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه، شوهر واقعی این زن را شناسایی کنند!

 حکایت حرف مفت زدن| ضرب المثل حرف مفت زدن از کجا آمد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا