;
تفریح و سرگرمی

اگه فکر می کنی رو دست همه باهوشا زدی، با دلیل بگو کدوم ظرف آب زودتر پر میشه!

معمای تصویری ظرف آب: سوالی که این معمای تصویری از شما می پرسد بسیار آسان است. کدامیک از ظرف های آب زودتر از آب پر می شود؟ آیا شما یکی از 29 درصدی هستید که در عرض 5 ثانیه این معما را رمزگشایی کردید. آماده اید تا IQ خود را آزمایش کنید و ببینید کدام ظرف ابتدا پر می شود؟ با کمک مهارت های حل مسئله، خود را امتحان کنید .آیا می توانید بگوئید کدامیک از ظرف های آب زودتر پر می شود!؟ با مجله خبری چشمک و معمای تصویری ظرف آب همراه باشید.

شاید بپسندید:  اگه تو یه نگاه گربه دختر گردشگر رو پیدا کنی، چشات مثل عقابه!

معمای تصویری ظرف آب

آیا آماده چالش هستید؟ همه ما دوست داریم که به چالش کشیده شویم و به نظر می رسد که چالش های منطقی در حال حاضر بسیار رایج هستند. مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا می توانید این یکی را حل کنید یا خیر!؟ در این چالش منطقی، تصویری از چندین لوله را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد تا بفهمیم کدام بطری آب ابتدا پر می شود. ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما با کمی صبر و تفکر منطقی، قادر خواهید بود معما را در کوتاه ترین زمان حل کنید. پس با مجله خبری چشمک و معمای تصویری ظرف آب همراه  شوید.

کشف کنید کدام ظرف آب اول در معمای تصویری ظرف آب پر می شود! برای اینکه مطمئن شوید که کدام ظرف آب ابتدا پر می شود، باید تصویر را از نزدیک مشاهده کنید و نسبت به مشکلات احتمالی هوشیار باشید. تمرکز بر چالش و توجه به هر  نشانه ای که ممکن است پنهان باشد ضروری است. زمان شما برای پاسخگویی به معمای تصویری ظرف آب تنها 5 ثانیه خواهد بود.

شاید بپسندید:با پیدا کردن مقدار عددی برگها و گل، معادله آخر را حل کن!

معمای تصویری ظرف آب

شاید بپسندید: شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید:قابل توجه چشم عقابیا: اگه قدرت دید بالا دارید تو یه نگاه بگید که گربه کجای تصویر قایم شده!

پاسخ معمای تصویری ظرف آب

توجه به تمام جنبه های معمای تصویری ظرف آب برای حل صحیح آن مهم است، از جمله توجه به لوله های مسدود شده و اذعان به اینکه انتظار می رود ظرف اولیه دارای جریان مداوم باشد. علاوه بر این، باید ظرفیت هر ظرف و میزان آب مورد نیاز برای غوطه ور شدن همه لوله ها را نیز در نظر بگیرید. زمان شما به پایان رسیده است. ایا علاقمند هستید که 5 ثانیه دیگر تلاش کنید؟

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آخرش معلوم شد توی ظرف یارو چی بود

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه اشتباهات آشپزخانه خانم خانه دار را پیدا کنی، دقت و تمرکزت مثل عقابه!

پاسخ معمای تصویری ظرف آب: قبل از اینکه پاسخ را برای شما ارائه دهیم باید بگوئیم که تست های منطقی شبیه معمای تصویری ظرف آب راهی برای اندازه گیری IQ هستند. این فعالیت ها می توانند در زندگی روزمره نیز بسیار مفید باشند. آنها به آموزش مهارت های حل مسئله کمک می کنند، به ما می آموزند که خارج از چارچوب فکر کنیم و توانایی خود را برای تصمیم گیری صحیح توسعه دهیم.

این پازل مخزن آب چند تله داشت که افراد زیادی را گرفتار می کرد. لوله در برخی از جاها مسدود است. شما می توانید با شناسایی نقاط مسدود پی ببرید که کدام ظرف آب زودتر پر می شود. در این صورت به ظرف شماره C خواهید رسید.

شاید بپسندید:حکایت مرد گل خوار و عطار قند فروش از داستان های پرمعنای مثنوی معنوی!

پاسخ معمای تصویری ظرف آب

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟امیدوارم از معمای تصویری ظرف آب و آزمون ذهن امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده، اما کدامیک؟ چطوری!؟

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی شیطان و زن مکار !

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از این 3 زن تظاهر می کند باردار است، کدامیکی است!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با انتخاب یک ماهی می توانید زوایای شخصیتی خود را بهتر بشناسید!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

یه سگ خودش رو از چشم صاحبش مخفی کرده، اگه پیداش کنی چشات خیلی تیزه!

اگه 3 تفاوت دو تصویر دخترک تنها را تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

داستان ضرب المثل اول چاه را بکن بعد مناره را بدزد!

(ویدیو) پیشرفت طراحی اتومبیل بی ام دبلیو در گذر زمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا