;
تفریح و سرگرمی

هوش کارآگاهی داشته باشی، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

معمای تصویری سنجش ضریب هوش: نکات عجیب و در عین حال ترسناکی در این تصویر قابل شناسایی است. البته این نکات را افرادی که دارای ذهنی فعال و چشمانی قدرتمند باشند، می توانند در 5 ثانیه پیدا کنند! پس نکات این تصویر را پیدا کنید و اثبات کنید که یک نابغه هستید. در جلسات آموزشی پلیس و کارآگاهان، همواره با آنواع و اقسام معماها و سوالات تصویری ذهن و تفکر منطقی آنان را به چالش می کشند تا در آینده بتوانند به اسانی معماهای واقعی را رمزگشایی کنند.

باید بدانید که چالش ها، معماها و سوالات تصویری توانسته اند جایگاه خوبی در شبکه های اجتماعی و به طور کلی در فضای اینترنت پیدا کنند. همه این بازی ها، هم مخاطبان را سرگرم کرده و هم زمینه را برای افزایش فعالیت های مغزشان فراهم می کند. همچنین امکان می دهد که افراد با کمک این بازها، میزان حافظه و توانائی های خود را افزایش دهند. همچنین ناگفته نماند که شما در فرآیند انجام بازی های فکری، ذهن خود را از تمام مشکلات روزانه پاک می کنید و ارامش پیدا خواهید کرد. پس با مجله خبری چشمک و معمای تصویری سنجش ضریب هوش همراه شوید.

شاید بپسندید: فقط یه باهوش نابغه میتونه تو 10 ثانیه این چالش ریاضی را حل کنه؟

معمای تصویری سنجش ضریب هوش

پس با توجه به آنچه در دو پاراگراف اول گفته شد، قصد داریم یکی از چالشی ترین معماهای تصویری را با شما به اشتراک بگذاریم. در معمای سنجش ضریب هوش، شما با تصویر جالبی روبرو می شوید. یک زوج کهنسال در حال گفتگو و پاسخگویی به سوالات پلیس هستند. در نگاه اول شما خطای فاحش قابل ذکری که مهم باشد را نمی توانید تشخیص دهید. اما اگر با نگاه پلیسی و کارآگاهی به تصویر نگاه کنید، اشتباهات ترسناک زیادی را شناسایی خواهید کرد.

پس تصویر معمای تصویری سنجش ضریب هوش را به مدت 5 ثانیه مشاهده کنید و با توجه به معیارهای خود، آنالیز کنید که خطاهای فاحش چیست؟ اگر می خواهید  رکورد جدیدی را بشکنید، توصیه می کنیم تمام جزئیات را ببینید و تا آنجا که ممکن است تمرکز کنید تا بر چالش تصویری گیج کننده غلبه کنید.

یادتان باشد فقط 5 ثانیه فرصت دارید. لذا با دقت به تصویری که هم اکنون منتشر می شود، نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

معمای تصویری سنجش ضریب هوش

شاید بپسندید:چیستان: کدام فلز است که اگه برعکسش کنید یک سبزی می شود؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:  اگه 3 تا تفاوت تصویر دو بز شاخدار را پیدا کنی، خیلی دقیق و تیزی!

.

 

.

.

.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدوم زوج ساده زیست هستند!؟

پاسخ معمای تصویری سنجش ضریب هوش

ما امیدوارم که شما توانسته باشید معمای تصویری سنجش ضریب هوش را رمزگشایی کنید.اگر هنوز پاسخ را پیدا نکردید می توانید تصویر را بیشتر بررسی کنید. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

شاید بپسندید: در کمتز از 10 ثانیه مجموع عددی میوه ها را در معادله آخر پیدا کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسنددید: تست روان شناسی: ویژگی اصلی شخصیتی ات چیه!؟

پاسخ معمای تصویری سنجش ضریب هوش: نکات ترسناک زیادی در این تصویر مشاهده می شود. جوانی که نمی تواند فریاد بزند اما با نوشتن یک پلاکارد از فردی که در نگاه اول به نظر می رسد یک پلیس است، درخواست کمک می کند. پیرزن چیزی شبیه کلاه گیس به سر دارد و احتمالاً یک زن نیست. پلیس نیز گویا، پلیس واقعی نیست. او هیچ نشانی بر روی لباس خود ندارد. شاید هم با پیرزن و پیرمرد همکار است. فضای بیرونی، یک فضای جنگلی را نشان می دهد. این پیرمرد و پیرزن در این جنگل، چکونه می توانند تنها زندگی کنند. به احتمال زیاد این دو به همراه پلیس قلابی، قاتلان سریالی هستند و در حال بازی با قربانی خود هستند.

شما چه فکر می کنید؟ این گونه سوالات توسط بخش آگاهی پلیس به نوآموزان داده می شود که میزان تحلیل منطقی آنها را بررسی کنند. نظرات و تحلیل های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بگم آیا روی اطرافیانت تأثیرگذار هستی یا خیر!؟

پاسخ معمای تصویری سنجش ضریب هوش

امیدوارم از معمای تصویری سنجش ضریب هوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط کسی مثل شرلوک هلمز میتونه تو یه نگاه گارسون اصلی رو پیدا کنه!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:زیباترین قسمت صورت یا اندام متولدین ماههای مختلف دقیقا کجاست؟!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تفاوت های تصویر دو درخت پاییزی را پیدا کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت زن زیبا و قاضی هوس باز!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: مثل هرکول پوآرو باهوش باشی خیلی راحت کودک ربا را شناسایی می کنی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: آن کدام میوه است که در اسمش یکی از اجزای چهره پنهان شده‌است!؟

یکی از این 3 زن تظاهر می کند باردار است، کدامیکی است!؟

هوش خود را با پیدا کردن مجموع ارزش عددی میوه ها ارزیابی کن!

داستان ضرب المثل بز خری کردن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا