;
تفریح و سرگرمی

پاسخ این عبارت ریاضی چالش برانگیز را پیدا کنید!

عبارت ریاضی چالش برانگیز: این معادله ریاضی را در 10 ثانیه حل کنید و اثبات کنید که دروس ریاضی دوران دبستان را خوب فهمیده اید. خیلی ها فکر می کنند این معادله ساده است، اما در نهایت نتوانسته اند پاسخ صحیح را ارائه دهند. آزمون های ریاضی و بازی های فکری پازل هایی هستند که شما را به فکر وادار می کنند و ظرفیت ذهنی شما را افزایش می دهند. اگر ذهن تیزبینی برای حل پازل دارید، این بازی ریاضی را امتحان کنید. با مجله خبری چشمک و عبارت ریاضی چالش برانگیز همراه شوید.

پازل های ریاضی راهی عالی برای به چالش کشیدن و تمرین مغز هستند و می توانند به بهبود مهارت ها و دانش ریاضی کمک کنند. آنها اغلب برای یافتن راه حل نیاز به تفکر منطقی و توانایی حل مسئله دارند. پازل های منطقی یک نوع رایج از پازل های ریاضی هستند که بر اساس استدلال و استنتاج اطلاعات از مجموعه ای از شرایط داده شده است. این پازل های ریاضی همچنین به عنوان یک ابزار یادگیری برای کمک به دانش آموزان در توسعه تفکر ریاضی و مهارت های حل مسئله استفاده می شود. با ما همراه باشید.

شاید بپسندید: حکایت مرد شاطر و جن | داستان مردی که مهمان عروسی جن‌ها شد!!!

عبارت ریاضی چالش برانگیز

همانطور که اشاره شد حل بازی های فکری می تواند به بهبود توانایی های شناختی مانند تفکر انتقادی، تمرکز و استدلال منطقی کمک کند. در پازلی که ما داده ایم، شما باید از مغز خود استفاده کنید، که به افزایش سطح IQ و همچنین مهارت های استعداد شما کمک می کند . بنابراین به تصاویری که در زیر ارائه کرده ایم نگاهی بیندازید.

شما باید بتوانید در زمان مشخص شده 10 ثانیه پاسخ عبارتی که در تصویر ارائه شده را بدست آورید. عجله نکنید  و با دقت به عبارت ریاضی چالش برانگیز نگاه کرده و سپس پاسخ خود را ارائه دهید. صورت معادله عبارت است از :

9+9÷9+9×9-9=??

شاید بپسندید: آزمون هوش: آیا این خانواده واقعاً کودک را به فرزند خواندگی گرفته است!؟

عبارت ریاضی چالش برانگیز

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه حیوان متفاوت را میان ببرهای چینی پیدا کنی، چشمات مثل عقاب تیزه!

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: چیستان:اسمی پسرانه است که سه حرف اولش با گل شروع می‌شود!

 

.

.

شاید بپسندید: تست هوش: با پایین آمدن سنگ، کدام فرد در پایین جان خود را از دست می دهد!؟

پاسخ عبارت ریاضی چالش برانگیز

شما می توانید راه حل این معمای ریاضی حیله گر را که در پایین صفحه ببینید. در صورتی که هنوز در جستجوی پاسخ معماهای ریاضی هستید، جای نگرانی وجود ندارد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا راه حل این معمای ریاضی را همراه با مراحل و توضیحات مناسب پیدا کنید. اما بهتر است برای بار دوم نیز تلاش کنید.

شاید بپسندید: کدام پرستار بخش بیهوشی بیمارستان با بقیه فرق دارد!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:تست قدرت دید: آیا پلنگی که در حال دید زدن است را می بینید!؟

پاسخ عبارت ریاضی چالش برانگیز:برای یافتن پاسخ مسئله ریاضی باید آن را مرحله به مرحله و براساس اولویت انجام دهید. در محاسبات ریاضی طبق قانون Pemdas ابتدا پرانتز محاسبه شود، در اولویت بعدی توان و سپس ضرب و تقسیم دارای اولویت یکسانی هستند  و در اولویت آخر هم جمع اول بعد تفریق. 

9+9÷9+9×9-9=??

به بدست آوردن پاسخ ضرب و تقسیم عبارت زیر بدست می آید:

9+1+81-9=82

پس جواب 82  است.

شاید بپسندید: چیستان: در میان لبنیات کدام یکی، بیشترین خدمت را به مردم می کند!؟

جواب عبارت ریاضی چالشی

امیدوارم از عبارت ریاضی چالش برانگیز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

آیا می توانید بین عقل و احساس تعادل برقرار کنید | یک گل را انتخاب کند تا پاسخ سوال را پیدا کنید!

داستان چه کشکی چه پشمی!؟ | حکایت چوپان خسیسی که نذر کرد و بعداً پشیمان شد!

چیستان: آن چیست که روز را شروع می‌کند و کار را تمام!؟

تست هوش: با حرکت دادن دو چوب کبریت، دو مثلت ایجاد کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 4 =

دکمه بازگشت به بالا