;
تفریح و سرگرمی

سوال هوش: با پیدا کردن پاسخ عبارت سوم دایره و مربع ثابت کن آخر باهوشایی!

سوال هوش با مربع و دایره: این تست هوش در شبکه های اجتماعی بارها و بارها همرسانی شده است. ظاهراً این سوال بسیار ساده به نظر می رسد، اما روند پاسخ به سوال، دسترسی به پاسخ صحیح به این سوال را سخت نموده است. سوالات ریاضی، معماها و ..و می توانند میزان عملکرد مغز شما را افزایش دهند. افزایش عملکرد مغز می تواند در بلند مدت، جزئی نگری، دقت و تمرکز و حتی هوش شما را افزایش داده و از سوی دیگر سلامت مغز شما را تضمین کنند.

دانستن درباره‌ هوش و اندازه‌گیری آن همیشه یکی از دغدغه‌های بشر بوده است. هوش از آن دست پدیده‌های روانشناختی است که نظرات گوناگونی درباره‌ی آن وجود داشته و دارد. برخی از روانشناسان و محققان معتقدند که هوش یک توانایی اکتسابی است که در اثر تعامل با محیط اطراف آموخته می‌شود، عده‌ای آن را یک توانایی و استعداد ذاتی می‌دانند که توسط ژن‌ها و الگوی وراثتی افراد تعیین می‌شود.

عده‌ای معتقدند که هوش انسان در سال‌های اخیر تکامل زیادی پیدا کرده و هوش کلی انسان‌ها با پیشینه نژادی و قومی متفاوت تفاوت‌های زیاد و فاحشی با یکدیگر دارد. با توجه به دیدگاه اول، هوش اکتسابی است. بر همین اساس انواع و اقسام بازی های فکری و سوالات و معماها طراحی می شوند تا ضمن فراهم نمودن برای ورزش مغز، زمینه برای رشد مهارت ها و توانائیهای شناختی فراهم شود. با مجله خبری چشمک و سوال هوش با مربع و دایره همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت حلال و حرام از سری داستان های هزار و یک شب | جادوی پول حلال

سوال هوش با مربع و دایره

درست است که ماهیت هوش کمی پیچیده است و هنوز کاملا شناخته‌شده نیست اما هر فردی در ذهن‌اش تصور و تعریفی از هوش دارد. بسیاری از افراد هوش را توانایی و استعداد یادگیری می‌دانند، عده‌ای آن را توانایی سازگاری افراد با محیط و موقعیت‌ها می‌پندارند، بعضی آن را علت پیشرفت و موفقیت افراد می‌دانند، عده‌ای توانایی فهم و درک امور را به هوش نسبت می‌دهند و… .به هر حال، امروز سوال هوش با مربع و دایره برای سنجش ضریب هوشی شما طراحی شده است.

با بخش سرگرمی چشمک و سوال هوش با مربع و دایره همراه باشید. شما برای یافتن پاسخ فقط 10 ثانیه فرصت دارید!؟ لذا با دقت به داده های ارائه شده در دو معادله اول نگاه کنید. سپس با توجه به دو معادله اول مجموع عدد مربع و دایره را در معادله سوم بدست آورید. برای این کار 10 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه در 10 ثانیه ساعت را در جنگل پیدا می کنی!؟

سوال هوش با مربع و دایره

شاید بپسندید: بگو در نگاه اول چی دیدی تا بگم ویژگی های شخصیتی مخفی‌ات چیه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: پاسخ عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | فکر نکن ساده است!؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که گزینه مناسب ازدواج این مرد جوان، کدامیک از این 3 خانم است!؟

پاسخ سوال هوش با مربع و دایره

اگر تاکنون نتوانستید معما را حل کنید، 10 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود. با مجله خبری چشمک و سوال هوش با مربع و دایره همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: منظور از خروس بیوه چیست!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان دو غلام | هیچگاه از روی ظاهر افراد قضاوت نکنید!

پاسخ سوال هوش با مربع و دایره: ارزش عددی مربع 2 است و ارزش عددی دایره 1. این مسئله در معادله اول و دوم کاملا مشخص می شود. لذا پاسخ معادله سوم 1 می شود.

شاید بپسندید: کدام یک از این دو زن احتمال دارد توسط کوسه صید شود!؟

جواب تست هوش با مربع و دایره

امیدوارم از سوال هوش با مربع و دایره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: اسم شهری است که بخش اول ان نام یک خواننده و بخش دومش یک ماده معطر است!؟

با دلیل بگو که کدامیک از این دو زن، مادر دختر بچه است!؟

مجموع ارزش عددی میوه ها را در عبارت آخر پیدا کنید | فقط 15 ثانیه وقت دارید!

روح و روان‌تان تشنه چیست؟ | یک نماد را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا