;
تفریح و سرگرمی

پاسخ عبارت ریاضی 5+3×0-4=؟ چند است!؟ | فکر نکن ساده است!

سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب: آیا می توانید این معادله ریاضی 5+3×0-4=؟ را حل کنید؟ این پازل ریاضی جذاب را کاوش کنید، آزمون و معادله ای که سطح قدرت ریاضیات شما را آزمایش می کند و می تواند توانایی های مغزی شما برای حل مسائل مختلف را افزایش دهد. با مجله خبری چشمک و سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب همراه باشید.

پازل های چالش برانگیز می توانند بسیار سرگرم کننده باشند. اگر از حل پازل های پیچیده و یافتن پاسخ آنها لذت می برید، حتما آزمون ریاضی با پاسخ عبارت جالب مجله خبری چشمک را امتحان کنید. کار بر روی این پازل ها می تواند به کاهش استرس و خستگی و در عین حال فعال نگه داشتن ذهن شما کمک کند. بیایید نگاهی به عبارت یا سوال ریاضی زیر بیندازیم.

پازل‌های ریاضی مانند این با ارائه موقعیت‌هایی که نیاز به مهارت‌های حل مسئله دارند، خوانندگان را درگیر می‌کنند. این پازل ها به گونه ای طراحی شده اند که شما را وادار کنند فکر کنید، اطلاعات را تجزیه و تحلیل کنید و از ریاضیات خلاقانه برای یافتن راه حل استفاده کنید. پس عبارت ریاضی 5+3×0-4=؟ را حل کنید؟ با سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب همراه باشید.

شاید بپسندید: سوال هوش: عدد بعدی در عبارت 7، 14، 28، 56، 112، ؟ چیست!؟

سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب

همان طور که اشاره شد تصویر بالا یک معادله ریاضی را نشان می‌دهد و کلید حل آن، کشف الگوی پنهانی است که قسمت‌های مختلف این معادله را کنترل می‌کند. اما در اینجا یک نکته فوری وجود دارد، زیرا باید به سرعت منطق پشت الگو را درک کنید. این چالش نیاز به تفکر سریع و مهارت های تحلیلی دقیق دارد، همه در یک زمان محدود.

در حالی که این یک پازل نسبتاً چالش برانگیز است، افراد با هوش تیز و چشم به جزئیات به خوبی برای حل سریع آن آماده هستند. تسلط بر این پازل برای تلاش های آینده شما مهم است، زیرا شما را به مهارت های ارزشمندی مجهز می کند که می تواند بر جنبه های مختلف زندگی شما تأثیر مثبت بگذارد.

تحقیقات نشان می دهد که حل پازل هایی مانند این می تواند به حفظ توانایی های فکری شما کمک کند. بهبود مهارت های ذهنی خود از طریق چنین چالش هایی نه تنها توانایی شما را برای حل مشکلات افزایش می دهد، بلکه چابکی ذهنی کلی شما را نیز افزایش می دهد، که می تواند در مدرسه، کار و زندگی شخصی مفید باشد.

اگرچه ممکن است معما سخت به نظر برسد، اما هدف شما به عنوان یک حل کننده این است که راه حلی را کشف کنید که از قوانین داده شده پیروی می کند و به طور موثر سبب حل معادله می شود.

شاید بپسندید: داستان بز حسود و الاغ سخت کوش | حکایت بز حسودی که حسادت، سرش را به باد داد!

سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب

احتمالا بپسندید: از میان این 6 گونه دریایی انتخاب کنید و کشف کنید چه اندازه عمیق و متفکرید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: افراد جزئی نگر در یک نگاه کفش زنانه متفاوت را شناسایی می کنند!

 

 

.

.

احتمالا بپسندید: اگر در یک نگاه جغد رو شناسایی کردی، چشمات مثل عقاب تیزه!

پاسخ سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب

با کاوش در مجموعه‌ای از بازی‌های فکری و پازل‌های ریاضی شگفت‌انگیز که در مجله خبری چشمک در دسترس هستند، توانائی های شناختی خود را افزایش دهید. آیا توانستید این عبارت ریاضی 5+3×0-4=؟ را حل کنید؟

شاید بپسندید: کدام صورتک با بقیه فرق داره!؟ | فقط قدرت دید به مانند شاهین در یک نگاه متوجه اش می شود!

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: چیستان: آن چیست که در کوهستان اتفاق می افتد، اما جزء اصلی تقویم است!

پاسخ سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب: برای یافتن پاسخ مسئله ریاضی 5+3×0-4=؟ باید آن را مرحله به مرحله و براساس اولویت انجام دهید. در محاسبات ریاضی طبق قانون Pemdas ابتدا پرانتز محاسبه شود، در اولویت بعدی توان و سپس ضرب و تقسیم دارای اولویت یکسانی هستند  و در اولویت آخر هم جمع اول بعد تفریق. بنابراین، ابتدا عدد 3 را بر صفر ضرب می کنیم و از عدد 4 کم می کنیم و سپس عدد 5 را به پاسخ اضافه که جواب عدد 1 می شود.

بیشتر بخوانید: قابل توجه نابغه های ریاضی: اعداد گمشده هرم را در کمتر از 20 ثانیه پیدا کنید!

سوال ریاضی با پاسخ عبارت

امیدوارم از سوال ریاضی با پاسخ عبارت جالب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت دیوانه ای که فکر می کرد عاقل است!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: چگونه ممکن است که یک فرد 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد!؟

کدام کودک تصویر به فرزند خواندگی گرفته شده است!؟

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 7+7=؟ چند می شود؟

با دلیل بگو که کدومیکی شاخ اینستاگرامه!؟

نوشته های مشابه

11 دیدگاه

 1. خیلی آسونه ریاضی اولویت بندی داره و اولین الویت هم در این معما ضرب و تقسیمه با حساب کردن ضرب و سپس‌ جمع و کسر جواب بدست میاد که میشه ۱

 2. الویت از سمت چپ هست که پس ابتدا ۳ و ۵ جمع میبندن بعد ضرب کاملا الویت میگیرد و جواب میشود صفر

 3. داداش ریاضی اولویت بندی داره اول پرانتزی داخلی بعد توان بعد ضرب و تقسیم بعد جمع و تفریق بعد اینجا فقط ضرب و جمع و تفریق داره پس اول سه رو ضرب در ۰ میکنیم که میشه صفر بعد ۵ منهای ۴ میشه که میشه ۱ بعدشم از اون روشی که تو رفتی هم بریم که اشتباهه ۵ با سه میشه ۸ بعد ۸ در صفر میشه صفر بعد صفر منهای ۴ میشه منفی ۴ پس از همه لحاظ اشتباه حل کردی آقای نخبه

 4. داداش ریاضی اولویت بندی داره اول پرانتزی داخلی بعد توان بعد ضرب و تقسیم بعد جمع و تفریق بعد اینجا فقط ضرب و جمع و تفریق داره پس اول سه رو ضرب در ۰ میکنیم که میشه صفر بعد ۵ منهای ۴ میشه که میشه ۱ بعدشم از اون روشی که تو رفتی هم بریم که اشتباهه ۵ با سه میشه ۸ بعد ۸ در صفر میشه صفر بعد صفر منهای ۴ میشه منفی ۴ پس از همه لحاظ اشتباه حل کردی آقای باهوش

 5. نشون ذهنده ی لجبازیته که وقتی جواب درست رو هم میفهمی نمیخوای قبول کنی اشتباه کردی

  لا اقل میگفتی منطقت چیه؟
  ولی هر کارم کنی یازده درنمیاد
  مگه اینکه منظورت ۱ باشه و دوبار تایپ کرده باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا