;
تفریح و سرگرمی

با توجه به سه عبارت دیگر، مجموع دو شکلک در عبارت چهارم را پیدا کنید!

سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها : فکر می کنید می توانید این عبارت ریاضی با شکلک ها را حل کنید؟ مهارت های خود را تست کنید و ببینید آیا می توانید در کمتر از 10 ثانیه این آزمون را حل کنید؟ بیایید مهارت های حل مسئله خود را با بازی فکری امروز آزمایش کنیم. این بازی فکری از ما می‌خواهد که از مهارت‌های تفکر منطقی، مهارت‌های ریاضی و مهارت‌های مشاهده‌ای خود برای شناسایی پاسخ گمشده خود استفاده کنیم.

در این بازی فکری با تصویری از شکلک های مختلف و معادله ای نیمه تکمیل شده روبرو هستیم. با مشاهده مقدار تخصیص داده شده به هر شکلک و استفاده از مهارت های ریاضی خود، باید پاسخی را که در انتهای معادله قرار می گیرد را دریابیم. بازی های فکری برای توسعه مهارت های حل مسئله و تفکر انتقادی ما عالی هستند. آنها به ما کمک می کنند خارج از چارچوب فکر کنیم و راه حل های خلاقانه ارائه دهیم. با مجله خبری چشمک و سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها همراه شوید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدام مخزن زودتر از آب پر می شود!؟

سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید این بازی فکری حیوانات را شروع کنیم و ببینیم که چقدر خوب عمل می‌کنید! قوانینی که باید برای حل چالش رعایت کنید برای تکمیل این چالش، باید به دقت توجه و تمرکز کرد. رمز موفقیت در درک قوانین پازل نهفته است. برای کشف مقدار گمشده، باید تعداد و گونه های شکلک ها را در هر خط به دقت مشاهده کرد.

هر شکلک دارای ارزش عددی است که وقتی با مقادیر دیگر ترکیب شود، امکان محاسبه نهایی را فراهم می کند. این چالش نسبتاً ساده تلقی می‌شود و باید بتوان به راحتی به یک نتیجه رضایت‌بخش رسید. با سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها همراه باشید.

حل سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها به فردی با هوش یا مهارتی بیش از حد متوسط نیاز دارد. برای اینکه بتواند این چالش را کامل کند، نیاز به فردی با IQ استثنایی، حتی یک نابغه است! آیا برای چالش آماده هستید؟ برای حل سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها، تنها 10 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید:  با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد ایستگاه اتوبوس، خون آشام است!؟

سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها

شاید بپسندید: به نظر شما در مسابقه طناب کشی کدام گروه برنده خواهد شد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کینه شتری داشتن | ریشه این ضرب المثل از کجا آمده است!؟

.

.

.

.

بیشتر بخوانید:باهوشا جواب بدن: چه نکته عجیبی در این کلاس درس وجود دارد!؟

پاسخ سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها

آیا هنوز آزمون را حل کرده اید؟  آزمون های مشابه سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها یک راه عالی برای تمرین ذهن و تقویت مهارت های حل مسئله است. همچنین یک بازی سرگرم کننده برای بازی با خانواده یا دوستان است. حل این ازمون این نیاز به صبر، مشاهده و تجزیه و تحلیل و همچنین توانایی تفکر خارج از چارچوب دارد. با تمرین، می توانید یاد بگیرید که چگونه رمزگشایی را حتی دشوارترین کدها را بشکنید.

بیشتر بخوانید: تست روان شناسی: وضعیت عاطفی تان را با نوع دست گرفتن طرف مقابل شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: کدامیک از این 3 نفر نقاش نیست و داره ادای نقاش ها را در میاره!؟

پاسخ سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها: اگر در 10 ثانیه یا کمتر آن را فهمیدید، به شما تبریک می‌گویم! جواب عبارت آخر و مجموع دو شکلک 232 است. ارزش شکلک ها در عبارت اول 132 است. در عبارت دوم ارزش شکلک عینک دار 200 می شود. در عبارت سوم ارزشش شکلک محبت 100 است. به این ترتیب پایخ عبارت آخر 232 می شود.

شاید بپسندید: ارزش عددی میوه ها را در عبارت آخر محاسبه کنید!

جواب سوال ریاضی با ارزش شکلک ها

امیدوارم از سوال ریاضی با ارزش عددی شکلک ها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

با شناسایی مادر کودک اثبات کن که از هرکول پوآرو باهوش تری!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: وقتی میگن مثل بز از دیوار راست بالا و پائین میره! | این ویدیو رو ببین تا متوجه مفهوم جمله بشی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: با جابجایی و حرکت دادن 3 چوب کبریت، 4 مربع درست کنید!؟

یک نوشیدنی داغ را انتخاب کن تا بگم نگاهت به زندگی چطوره!؟

داستان پندآموز بازرگان و رمال طمعکار!

تست هوش: دخترک برای نجات کودک تصویر چه باید بکند!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. چرا عینک دودی ۲۰۰ در نظر بگیریم؟ ضدو نقیضه همچین سوالی دوتا جواب داره حتی میتونه ۶۴ هم باشه اگر ۶۴ در نظر بگیریم جوابمون ۳۶۸ در میاد.

  2. اون دوتا عدد اول ک جمعشون ۲۶۴ میشه، غیر از ۱۳۲، عددهای متفاوتی را میشه جایگزین کرد، بنابراین به همون تعداد هم جوابهای متفاوتی بجای علامت سئوال میتونه قرار بگیره…!

  3. اول ۲۶۴ رو تقسیم بر ۲ میکنیم میشه ۱۳۲ بعد به علاوه ۶۸ میکنیم میشه ۲۰۰ بعد باید از ۳۰۰ کم کنیم میشه ۱۰۰ و در آخر به علاوه ۱۳۲ میکنیم میشه۲۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا