;
تفریح و سرگرمی

یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل عروس را در یک نگاه شناسایی کند!

سوال تصویری شناسایی قاتل عروس: سوالات هوش و بازی های فکری مختلف، بخش اصلی مطالب مجله خبری چشمک را تشکیل می دهد. در این مطلب از سری مطالب بخش تفریح و سرگرمی چشمک یک سوال هوش تصویری جذاب و چالش برانگیز آماده کرده ایم. آیا شما فکر می کنید که در ارائه پاسخ به سوالات هوش همیشه یک سر و گردن از دیگران بالاتر هستید. در سوال تصویری شناسایی قاتل عروس باید بتوانید در یک نگاه قاتل را شناسایی کنید.

به این ترتیب شما می توانید خود را محک بزنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید. امروز یک معمای تصویری بسیار محبوب را به شما معرفی می کنیم. فکر می کنید بتوانید این بازی فکری را به راحتی حل کنید؟ ما از شما دعوت می کنیم حداقل 20 دقیقه در روز مغز خود را ورزش دهید. شما با کمک پازل ها و بازی های فکری، مغز خود را ورزش داده و آن را فعال و جوان نگه دارید.

شاید بپسندید:کدامیک از این دو خواهر دوقلو، ماریا نامزد مرد جوان است!؟

سوال تصویری شناسایی قاتل عروس

شما می توانید با کمک سوال تصویری شناسایی قاتل عروس، مهارتهای شناختی خود را محک بزنید. با کمک سوال تصویری شناسایی قاتل عروس و معماهای تصویری سرگرم کننده مشابه یک روز کاری سخت را فراموش کنید. این پازل ها و تصاویر معمایی بسیار بدیع و جالب هستند.

در معماهای تصویری، شما باید بتوانید براساس برخی نشانه ها معماهای تصویری را حل کنید. با وجود نشانه ها شما باید بتوانید منطقی ترین و محتملترین پاسخ را ارائه دهید. در تصویر سوال تصویری شناسایی قاتل عروس شما با یک صحنه قتل روبرو هستید. زمانی که عروس برای تغییر لباس خود به اتاق کناری سالن مراجعه کرد، به قتل رسید. پزشک قانونی پس از بررسی جسد عروس متوجه شد سم در خون عروس شد.

پلیس متوجه شد که همه مهمانان عروسی قبل از ورود به تالار عروسی، کاملا بازرسی شده اند و ورود هر گونه اسلحه گرم و سرد ممنوع بوده است. به هر صورت پلیس چند نفر را به عنوان افراد متهم قتل دستگیر کرد. به واقع باید گفت که یکی از افراد متهم به قتل ، عروس را کشته است. پلیس با کمک برخی از شواهد، توانست قاتل را دستگیر کند.

به نظر شما شواهد چه چیزی بوده است؟ قاتل چه کسی بوده است؟ با دقت به تصویر سوال تصویری شناسایی قاتل عروس نگاه کنید و این سوال معمایی را حل کنید. فقط یادتان باشد که برای سخت تر شدن معما زمان شما محدود است. شما فقط 10 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: چیستان: نامی پسرانه است که اگر حرف اولش را برداریم نام یک سلسله ایرانی میشود!؟

سوال تصویری شناسایی قاتل عروس

شاید بپسندید: داستان مرد بهونه گیر | حکایت مردی که 11 تا زن داشت، اما خودش حامله شد!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چه کسی برای پیروزی در مسابقه قایق رانی، کمتر تلاش می کند؟

پاسخ سوال تصویری شناسایی قاتل عروس

همانطور که اشاره شد، شما برای پاسخ دادن به سوال تصویری شناسایی قاتل عروس باید از تمامی حواس خود استفاده کنید. اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده باشید می توانید به بالا رفته و 10 ثانیه بیشتر وقت بگذارید.

احتمالا بپسندید: فقط کسایی که چشمان عقابی دارند، گربه را پیدا می‌کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:تست هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از این خانم ها حامله نیست!؟

همانطور که اشاره شده، مهمانان در بدو ورود به سالن عروسی بازرسی شده اند. پس امکان بردن هر گونه وسایل و سلاح و … ممکن نبوده است. لذا بای قاتل به گونه ای وسیله قتل را پنهان کرده و وارد سالن شده باشد. به تصویر عروس روی زمین افتاده دقت کنید.شما سوزنی را که انتهای آن پر قرمز رنگ وجود دارد را می بینید. این سوزن احتمالا سمی بوده است و زن قرمز پوش به کمک پرهای روی شانه های خود توانسته این وسیله را پنهانی وارد سالن کند.

هر چند وجود یک دامپزشک هم در صحنه قتل عجیب است، اما نمی توان دلیلی پیدا کرد که او قاتل است. دامپزشک بودن او از روی نوشته روپوش اش که نوشته vet (دامپزشک) است، کاملا مشخص است.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدامیک از تصاویر برگ و کفشدوزک با تصویر نمونه مشابهت دارد!؟

سوال شناسایی قاتل عروس

امیدوارم از سوال تصویری شناسایی قاتل عروس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:داستان ماست مالی کرد و رفت | اصطلاح ماست مالی کردن از کجا آمده!؟

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد حاضر در مراسم، ربات است!

مرد فقیر و بقال | حکایت مرد بقالی که کلاهبردار بود اما فکر کرد کلاهش توسط مرد فقیر برداشته شده!

با دلیل منطقی بگو که چه کسی بین این بزرگوارا از همه احمق تره!؟

مرد حکیم و دختر لجباز: داستان دختری که لگنش شکست و یک گاو به دادش رسید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا