;
تفریح و سرگرمی

اگر ذهن کارآگاهی داری، بگو کدوم زن نوزاد را دزدیده است!؟

تست هوش شناسایی دزد نوزاد: همانطور که بارها در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک اشاره شده است، تست ها، پازل ها، آزمون های هوش، جداول و … از جمله بخش های سرگرم کننده و پرطرفدار در شبکه های اجتماعی هستند. این بازی ها علاوه بر اینکه مخاطب را سرگرم می کنند، می توانند به آنها در افزایش توانائیها و مهارت های شناختی اشان کمک کند. بر همین اساس مجله خبری چشمک به صورت روزانه و مرتب جدیدترین و جذاب ترین مطالب در این حوزه را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

نرمش و ورزش سبک صبحگاهی می تواند سبب سلامت جسم باشد. بر همین اساس اکثر افراد تلاش می کنند تا به صورت مرتب ورزش صبحگاهی را در برنامه روزانه خود داشته باشند. بر همین اساس لازم است با انجام منظم بازی های فکری، ذهن و مغز خود را نیز ورزش دهید. تست هوش شناسایی دزد نوزاد از جمله سوال های معمایی است که می تواند ذهن شما را به خوبی درگیر کند. در نهایت سبب رشد و توسعه آن شود. کدامیک از این دو زن در صدد دزدیدن نوزاد است. با مجله خبری چشمک و تست هوش شناسایی دزد نوزاد همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: گربه ای در یک اتاق شش گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند!؟

تست هوش شناسایی دزد نوزاد

همانگونه که اشاره گردید و  کارشناسان حوزه سلامت نیز به آن اذعان کرده اند بازی ها و تست های معمایی می توانند فعالیت های مغز را افزایش دهند. رشد فعالیت مغزی می تواند از بیماری هایی همچون فراموشی،  آلزایمر و … جلوگیری کند. در تست هوش شناسایی دزد نوزاد شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه به کمک برخی نشانه ها دزد نوزاد را شناسایی کنید.

در تصویر تست هوش شناسایی دزد نوزاد شما با دو تصویر متفاوت روبرو هستید. در هر دو تصویر یک زن و یک نوزاد مشاهده می شود. اما در یکی از تصاویر زن کسی است که نوزاد را ربوده است. اما کدامیکی؟

یادتان باشد که برای ارائه پاسخ به آزمون ها و تست های تصویری باید از حداکثر دقت، تمرکز و نیز قدرت دید و حتی منطق و تحلیل خود استفاده کنید. ساده ترین جزئیات می تواند به شما کمک کند تا به پاسخ برسید. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم.

شاید بپسندید: کدوم کلاه با بقیه متفاوته!؟ | اگه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

تست هوش شناسایی دزد نوزاد

جالب خواهد بود: کی جمله روی تخته رو درباره خانم معلم نوشته!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: قدرت تفکر خود را با پیدا کردن مقدار عددی اشکال هندسی ارزیابی کنید!

 

.

.

.

جالب خواهد بود: با خنده دارترین جوک های غضنفر ساعت ها بخندید و شاد باشید!

پاسخ تست هوش شناسایی دزد نوزاد

شاید اکنون پاسخ تست هوش شناسایی دزد نوزاد را پیدا کرده باشید. اما اگر به هر دلیلی به دنبال پاسخ دقیق تر و درست تر هستید و می خواهید وقت بیشتری برای بررسی جزئیات تصویر داشته باشید، ما این زمان را در اختیار شما قرار می دهیم. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا تصویر را بررسی کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چشات عقابی باشه، چهار تا شیر که دارن گاو میش ها را دید می زنند می بینی!

بله کاملا پاسخ تست هوش شناسایی دزد نوزاد را درست حدس زدید. مشخص است که ذهن و تفکر کارآگاهی خوبی دارید! آدم ربا زن سمت راست.   احتمال دارد زن به نوزاد داروی خواب آور داده باشد تا او گریه و سر و صدا نکند. زیرا سر و صدا ممکن است سبب جلب توجه و حساسیت مردم و در نهایت گیر افتادن او توسط پلیس شود.

شاید بپسندید:کدومیکی از این خانم خوشکلا به نسبت دیگری پولدارتره!؟

تست شناسایی دزد نوزاد

امیدواریم از تست قدرت بینایی با کلاه استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: کدومیکی از افراد حاضر تو قبرستون، زنده نیست!؟ | تیزبینی و نکته سنجی خودت رو اثبات کن!

 

 

 

 

 

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: فقط یه تیزبین میتونه تو 15 ثانیه تفاوت های دو تصویر لاک پشت را پیدا کنه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: حکایت خیاط دزد از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

جالب خواهد بود: شاید عحیب باشه، اما یه گل رو انتخاب کن تا بگم بقیه تو رو چه جوری می شناسن!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

3 اختلاف میان دو تا گراز دربایی را پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط نابغه ها می تونن تو یه نگاه 906 را در بین اعداد 606 پیدا کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:چیستان: آن چیست که برخی حیوانات در دهان و بعضی در دم دارند!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:بابای دختر بچه، کدومیکی از این آقایون خوش تیپه!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان جالب: در گوش و چشم هست ولی در دهان نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: اگه مطمئنی خیلی نابغه ای، بگو کدوم یکی از این خانما تظاهر می کنه پولداره!؟

شاید برایتان جالب باشد

علت تعجب کردن خانمه چیه!؟ | فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

قرار باشه یکی از  این 5 میوه رو انتخاب کنی، کدومه!؟ | چقدر  میتونی احساسات بقیه رو درک کنی!؟

کدومیکی از این مسافرا، پالتوی مهماندار هواپیما رو دزدیده!؟

 اگه دقت و بینایی ات خوب باشه تو 10 ثانیه 3 تا اختلاف بین دو منظره رو پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + سه =

دکمه بازگشت به بالا