;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: کدومیکی از خانمای عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد: اوقات فراغت و چگونگی سپری نمودن آن از جمله مسائلی است که امروزه بسیار مورد توجه کارشناسان حوزه سلامت قرار گرفته است. بسیاری از بیماری هایی که ممکن است امروزه با ان روبرو باشیم، بدلیل کاهش تحرک جسمی و مغزی است. بر همین اساس بسیار معتقدند برای سلامت جسم، ورزش صبحگاهی یا عصرگاهی چند دقیقه ای برای بدن لازم است. وقتی جسم نیازمند تمرین و ورزش است ذهن ومغز نیز برای حفظ سلامتی خود به تمرین و ورزش کردن نیازمند است.

مجله خبری چشمک با درک این مسئله تلاش می کند تا روزانه جدیدترین و جذاب ترین سوالات و بازی های هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. شما می توانید با اختصاص تنها چند دقیقه از وقت فراغت خود برای انجام این سوالات و بازی های معمایی، سلامت مغز خود را در سنین کهنسالی و میان سالی تضمین نمائید. با تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد مجله خبری چشمک همراه باشید و تلاش کنید تا این معمای تصویری را در کمتر از 3 ثانیه حل نمائید. همسر مرد، کدام زن است؟ با مجله خبری چشمک و تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد همراه باشید.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی لاک پشت و مار | داستان از چاله درآمد داخل چاه افتاد!

تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد

بسیاری از معماهای تصویری بیشتر از آنکه نیازمند منطق و تحلیل باشند، تلاش دارند تا توانائیهای شناختی شما را به صورت عملی محک بزنند. در بسیار از اوقات ذهن آنقدر گرفتار کلیات شده است که نمی تواند بدیهی ترین چیزها را مشاهده کند. لذا این سوالات تصویری تلاش می کند تا قدرت تمرکز و جزئی نگری را در ما افزایش دهند. با انجام مستمر چنین آزمون هایی متوجه خواهید شد که چه اندازه دقیق تر و جزئی نگرتر شده اید.

پس اگر احساس می کنید که نیازمند چنین آزمون ها ومعماهای تصویری هستید تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد و آزمون های مشابه را که در بخش سرگرمی مجله خبری چشمک با شما به اشتراک گذاشته می شود را فراموش نکنید. پس اگر به دنبال اثبات قدرت بینایی و دیگر مهارت های شناختی خود هستید، تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد را دنبال کنید. تصویر دو زن را نشان می دهد که مدعی هستند که همسر مرد بیچاره است. کدامیک همسر واقعی اوست؟

اگر آماده هستید به دقت به تصویر تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد نگاه کنید. یادتان باشد که فقط 3 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: اگر ببر مخفی را در تصویر تشخیص دهید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد

شاید بپسندید:شکارچی کجاست | اگه دقت و تمرکزت بالا باشه، پیداش می کنی!

.

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: حکایت ضرب المثل اهل بخیه هست!

پاسخ تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد

موفقیت شما در تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد وابسته به قدرت تمرکز و جزئی نگری شماست. اگر در یک نگاه نتوانستید از تصویر چیزی متوجه شوید، یک فرصت 3 ثانیه ای دیگر در اختیار شما گذاشته می شود.

شاید بپسندید: حاصل عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | خیلی ها فکر کردن ساده است!

.

.

.

 

.

.

بیشتر بخوانید: بیمار باندپیچی شده همسر زن گریون هست یا زنه توهم زده!؟

پاسخ تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد: احتمالاً پاسخ را پیدا کردید. بله کاملاً درست است. زنی که تاجی از گل های رز بر سر دارد همسر مرد تصویر است. این زن تازه عروس و مرد نیز لباس دامادی بر تن دارد و همچنین در دهانه جیب خود نمونه ای از این گل را دارد. پس این دو در شرف ازدواج با هم هستند. لباس زن سمت چپ، لباس پیش خدمت هاست. لذا با توجه به شواهد دیگر غیرممکن است که این مرد همسر او باشد.

بیشتر بخوانید:تست هوش: پدر دختر کوچولوی در حال بازی کیه!؟

تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد

 

 

امیدوارم از تست هوش تصویری شناسایی همسر مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست بینایی: چشمات تیز مثل عقاب باشه وزغ های مرداب را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت دو تصویر پسرک را پیدا کنی، دقیق و تیزی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر تفاوت دو تصویر گربه های بازیگوش را پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

حکایت میراث پیرمرد برای پسرانش | داستان سه میراث بی ارزش پیرمرد به پسرانش که ثروت ساز شدند!

 یکی از نمادها را انتخاب کن تا بعدش بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

تست قدرت دید: 2 کودک مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا کن!

از لحاظ منطقی کدومیکی از این دو کودک در معرض خطر قرار دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا