;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی: اگه گورخر را بین ببرها پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

تست قدرت دید با گورخر : برای قبولی در این تست تصویری شما نیازمند توانائیهای شناختی بالا هستید. به این معنا که تنها افرادی که قدرت دید بالا و دقت و تمرکز عالی داشته باشند در یک نگاه گورخر را شناسایی می کنند. آیا می خواهید روی بینایی خود کار کنید و توانایی های بینایی خود را ارزیابی کنید؟ آیا می خواهید بدانید که تا چه اندازه حس جزئیات و مشاهده دارید؟ ساده است، در تست قدرت دید با گورخر مجله خبری چشمک شرکت کنید.

در ابتدا ساده به نظر می رسد، اما به واقع حل این چالش آسان نیست. چه کودک چه بزرگسال، برای موفقیت به بینایی خوب نیاز دارید. چالش های بصری روشی ارزشمند برای آموزش مغز و چشم شما هستند. آنها به شما امکان می دهند دقت بینایی را آزمایش کنید. در بزرگسالان بینایی را تقویت کرده و عملکرد ماکولا را تحریک می کنند.در کودکان هوش و قدرت بینایی در آنها ایجاد می شود. پیر یا جوان، می خواهید چشمان خود را ورزش دهید؟پی با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با گورخر همراه شوید.

شاید بپسندید:داستان شنیدنی شیطان و زن مکار !

تست قدرت دید با گورخر

در تصویر زیر چند ببر تیزدندان را مشاهده می کنید. موضوع غیر نرمال و طبیعی دیده نمی شود. اما یک چشم تیز بین و دقیق می تواند موجودی دیگر را در میان این ببرهای بامزه را شناسایی کند. در واقع، یک گورخر در میان این پستانداران بزرگ پنهان شده است. ماموریت شما این است که این گورخر را پیدا کنید.

مراقب باشید، شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا آن را پیدا کنید. سعی کنید تمرکز کنید و حیوان را در این محیط  و در میان انبوه ببرها پیدا کنید! به محض اینکه احساس آمادگی کردید، تایمر را شروع کنید!

شاید بپسندید: تست قدرت دید: 3 تفاوت تصویر شتر دو کوهان را پیدا کن!

تست قدرت دید با گورخر

شاید بپسندید: آیا می توانی این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنی!؟

.

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید: اگر نمی دونی شخصیت منطقی داری یا تخیلی، حتما این تست شخصیت را انجام بده!

.

.

.

.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

پاسخ تست قدرت دید با گورخر

آخرین ثانیه از زمان تعیین شده به تازگی گذشت و زمان صدور حکم است. آیا توانستید مکان دقیق گورخر را در 3 ثانیه تعیین کنید؟ اگر اینطور نیست، با توجه به راهنمایی های بعدی، بیشتر تلاش کنید. در واقع، گورخر مورد نظر ما به خوبی میان ببرها پنهان شده است و همین مسئله کار را سخت کرده و به راحتی می تواند چشمان شما را فریب دهد. با این حال، جزئیاتی وجود دارد که به شما امکان می دهد تفاوت بین این دو حیوان را تشخیص دهید. دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم که در کارها وظیفه شناسی یا یک آدم زیرکار در رو!

جواب تست قدرت دید با گورخر : گورخر در تصویر علامتگذاری شده است. آیا شما به تنهایی موفق به حل این چالش بصری شدید؟ این به این معنی است که شما حس شناختی بالایی دارید. ما به شما تبریک می گوییم.

شاید بپسندید: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف A را بین M ها پیدا کنید!

تست قدرت دید با گورخر

امیدوارم از تست قدرت دید با گورخر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه تو 6 ثانیه تفاوت دو تصویر زرافه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود:کدومیکی از مسافرا که تو ایستگاه اتوبوس هستند یک تفنگ مخفی کرده!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: داستان الاغ سخت کوش و بز حسود | بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آیا ساقدوش راست میگه و عروس خانم قبلاً با کسی ازدواج کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: نام کشوری است که سه حرف اولش نام یکی از سبزیجات است!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شخصیت شناسی با حیوان مورد علاقه: حیوان مورد علاقه شما همه چیز را در مورد تان فاش می کند!

داستان تاریخی بلدرچین و کشاورز!

تست هوش ریاضی با معادله: هوش منطقی خود را با ارائه پاسخ به این معادله ارزیابی کنید!

باهوشا بگن: کدومیکی از زن های زندانی قرار بوده ازدواج کنه، اما افتاده زندان!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا