;
تفریح و سرگرمی

چند پرنده با بقیه متفاوته، اینقدر تمرکز و دقت‌ات بالا هست که پیداشون کنی!

تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت: ببینید چقدر سریع می توانید پرنده های متفاوت با بقیه پرنده های تصویر را در این بازی فکری تشخیص دهید! این یک چالش هیجان انگیز است. آیا می توانید رکورد 10 ثانیه ای برای انجام تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت را شکست دهید؟ آن را امتحان کنید و ببینید چقدر خوب کار می کنید! با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت همراه باشید.

آیا به جزئیات توجه دارید؟ مهارت های خود را با این بازی روز آزمایش کنید! آیا در کمتر از 10 ثانیه می توانید پرنده های متفاوت را در میان دیگر پرنده های تصویر پیدا کنید؟ مطمئناً تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت، مشاهده شما را مورد آزمایش قرار می دهد. حواس تصویری خود را آزمایش کنید و ببینید آیا می توانید پرنده های متفاوت را در میان انبوه پرندگان، تنها در 10 ثانیه ببینید! این چالش از شما می‌خواهد که روی تصویر ارائه شده تمرکز کنید. اگر کار سختی به نظر می رسد، نیازی به نگرانی نیست، فقط چند نفس عمیق بکشید و از تمام مهارت های خود برای شناسایی پرنده های متفاوت استفاده کنید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت

چالش های تصویری مانند تشخیص پرنده های متفاوت در تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت می تواند راهی عالی برای تقویت حافظه و مهارت های مشاهده باشد. برای استفاده حداکثری از این چالش، مهم است که در یک زمان روی یک منطقه تمرکز کنید. برای مشاهده شکل ها وقت بگذارید و به یاد داشته باشید که در حین حرکت آنها را بشمارید. چشمان خود را به مدت 10 ثانیه بدون هیچ گونه حواس پرتی روی تصویر متمرکز کنید.

بازی‌های مشاهده‌ای راهی عالی برای افزایش تمرکز و تمرین مغز شما هستند. آنها می توانند در ابتدا مشکل ساز باشند، اما با تمرین و صبر، می توانید مهارت های مشاهده خود را بهبود بخشید. نکته کلیدی این است که به دنبال جزئیات کوچک بگردید. توجه به این جزئیات چیزی است که شما را در این بازی ها موفق می کند. اگر فوراً متوجه نشدید، ناامید نشوید. برای تسلط بر آزمون مشاهده به زمان و تمرین نیاز دارید.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که سه چشم و یک پا دارد!؟

تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت

شاید بپسندید: با توانایی های بالقوه که به رشدت کمک میکنه، آشنایی!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

.

.

.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید: (ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت

با انجام بازی های منظم که تمرکز و مهارت های مشاهده را بهبود می بخشد، به کار سخت خود ادامه دهید. با خیال راحت بازی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و دوستان خود را به چالش بکشید!

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

 

 

.

 

(ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

 

 

 

.

شاید بپسندید: در تصویر دو هنرمند،یک گربه مخفی شده که فقط چشمای تیز مثل عقاب متوجه‌ش میشه!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت: تبریک به کسانی که در کمتر از 10 ثانیه توانستند سه پرنده متفاوت را در تصویر پیدا کنند! برای کسانی که عدد درست را تشخیص ندادند، تصویر حل شده در زیر منتشر شده است.

شاید بپسندید: جاه طلبی‌ات برای چیه!؟ | اگه خبر نداری یکی از خورشیدها را انتخاب کن تا بگم!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

امیدوارم از تست قدرت دید با شناسایی پرنده متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه هوش ریاضی‌ات خوب باشه، پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

تست هوش: اگه تو یه نگاه قاتل را پیدا کنی، واقعا نابغه و باهوشی!

 اگه تک تیراندازهای تصویر را تو 5 ثانیه پیدا کردی، بدون که چشات عقابی هست!

تصویری که در نگاه اول می‌بینی، احساست درباره آزادی و معنویت رو افشا می‌کند!

احتمالاً بپسندید: فقط تیزبینا اشتباه تصویر آغاز سال نو در یک خانه را پیدا می کنن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا