;
تفریح و سرگرمی

فقط یه نابغه که چشاش مثل عقابه تو یه نگاه عدد 311 را بین اعداد 811 پیدا می کنه!

تست قدرت دید با شناسایی عدد 311: آیا می توانید عدد 311 را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید؟ اگر به چالش های تصویری  علاقه دارید، به تست قدرت دید با شناسایی عدد 311 خوش آمدید. چالش امروز مهارت های مشاهده شما را آزمایش خواهد کرد. در واقع برای حل این معما باید توجه و تمرکز زیادی داشته باشید.

این یک تست بصری زمان بندی شده است. در نگاه اول خواهید گفت که تصویری که روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود چیز خاصی نیست. با این حال، یک توهم نوری ارائه می دهد. اکثر کاربران اینترنتی نتوانستند این معما را به موقع حل کنند. آیا شما بخشی از آن هستید؟ لحظه ای برای نشان دادن و ارزیابی قدرت تمرکز و دقت خود وقت بگذارید و با تست قدرت دید با شناسایی عدد 311 مجله خبری چشمک را همراهی کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات تیزه، گربه ای که خودش رو میون جغدها مخفی کرده را شناسایی کن!

تست قدرت دید با شناسایی عدد 311

چگونه این چالش بصری را انجام می دهید؟ در اینجا شما یک تصویر پر از  اعداد با شماره 811 دارید. یک عدد 311 در بین آنها پنهان است. اگر چشم شاهین دارید، سعی کنید در کمتر از 5 ثانیه آن را پیدا کنید. برای انجام این کار، شما آزاد هستید که تکنیکی را که مناسب شماست انتخاب کنید. بهتر است تصویر را به خوبی دنبال سطرها و ستون های آن تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید به موقع آن را حل کنید.

از هر منبع حواس پرتی که می تواند تمرکز شما را تحت تاثیر قرار دهد دور شوید. بنابراین، آیا برای آزمایش تصویری خود آماده هستید؟ پاراگراف بعدی دلایلی را ارائه می دهد که چرا باید در این آزمون شرکت کنید.

با حل این معما بهره وری خواهید داشت. در واقع، مغز شما مجبور است تکنیکی پیدا کند که زمان را برای یافتن پاسخ بهینه کند. این به شما امکان می دهد خلاقیت هایی را به دست آورید که در زندگی روزمره شما مفید باشد. پس از آن، حل پازل هایی از این دست، رضایت درونی به شما می دهد. به این ترتیب اعتماد به نفس خود را به دست می آورید و در کاری که انجام می دهید کارآمدتر می شوید. بنابراین، آیا مشتاقانه منتظر بهره مندی از این مزایا هستید؟ پس با تست قدرت دید با شناسایی عدد 311 و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست هوش: با دست زدن به یکی از لیوان ها تعادل صف بین لیوان های خالی و پر ایجاد کنید!؟

تست قدرت دید با شناسایی عدد 311

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کینه شتری : کینه شتری از کجا آمده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل به جمالت نناز به تبی بند است!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از ساعت ها را انتخاب کن: نکات جالبی را درباره شخصیت و نگاهت به زندگی خواهی فهمید!.

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی عدد 311

اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، می توانید بیشتر تلاش کنید. یافتن عدد 311 در میان اعداد 811 به همین سادگی نبود. پاراگراف بعدی را بخوانید تا متوجه شوید.

شاید بپسندید:چیستان: نام یک سیاره است که سه حرف اول آن در بدن انسان وجود دارد!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل حرف مرد یکی است!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی عدد 311: عدد 311 در سطر 2 در ستون 3 تصویر قرار دارد.

شاید بپسندید: فقط افراد دقیق و تیزبین ها اشتباه تصویر صحنه نمایشی سرخپوستی را پیدا می کنن!

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی عدد 311

امیدوارم از تست قدرت دید با شناسایی عدد 311 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: اگر حرف آخر این رنگ را برداریم، یک جانور می‌ شود؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان خر مفت و زن زور، حکایتی شنیدنی و جالب!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش: کدوم سایه مربوط به بزغاله بامزه و زبل تصویره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان چه کسی زنگوله را به گردن گربه می اندازد؟

فقط یک نابغه می تواند با جابجایی یک چوب کبریت معادله 511-2=309 را تصحیح کند!

در تصویر چه چیزی نظرت را جلب کرد!؟ نوع دید شما نشان می دهد که رویاپردازی یا واقع گرا!؟

شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پنج =

دکمه بازگشت به بالا