;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی: چند حیوان در این تصویر وجود دارند!

خوب، این بار ما اعداد یا کلماتی برای کشف شما نداریم. نه، این بار، ما حیوانات داریم! برای یافتن پاسخ سوال باید از مهارت های مشاهده ای خود استفاده کنید. این پازل تصویری و تصاویر مشابه می توانند به شدت کارایی و عملکرد مغز شما را افزایش دهند، چرا که لازم اشت شما در عکس دقت و تمرکز کنید. این یعنی استفاده بیشتر از سلول های خاکستری مغز. در تست قدرت بینایی حیوانات، تصویری به نمایش گذاشته می شود. بسته به قدرت بینایی شما قادر به شناخت حیوانات مختلف هستید! با چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: مرد داخل خانه است یا بیرون آن؟|پاسخ شخصیت شما را آشکار می‌کند!

تست قدرت بینایی حیوانات

شما اگر بتوانید تمام حیوانات را در این تصویر شناسایی کنید، قدرت دیدتان عالی است. البته ناگفته نماند زمان در این تست هم بسیار مهم است. شما باید بتوانید کمتر از 10 ثانیه تمام حیوانات را شناسایی کنید و سپس بگوئید جمعا چند حیوان در این تصویر حضور دارند. هیچ فرصتی بهتر از استفاده از یک پازل برای آزمایش مهارت های تصویری شما وجود ندارد. لازم نیست خیلی نگران باشید. در نهایت ما پاسخ درست را به شما ارائه خواهیم داد.

خوب! اگر آماده اید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید! شروع کنید به شمردن حیوانات تصویر؟ امروز شما با شناسایی همه حیوانات تصویر می توانید، قدرت بینایی خود را محک بزنید.

تست قدرت بینایی حیوانات

.

.

.

.

.

.

به یاد داشته باشید، که باید از مهارت های دیداری خود به نحو احسن استفاده کنید تا متوجه تمام حیوانات شوید. چون برخی از آنان به خوبی استتار کرده اند.

10 ثانبه شما در حال تمام شدن هست. شما چند حیوان پیدا کردید؟

اگر این کار را نکرده اید، یا خسته شده اید، ما پاسخ را در پایین صفحه با شما به اشتراک می گذاریم.

بیشتر بخوانید: تست بینایی سنجی: با انجام این تست،قدرت بینایی خود را تشخیص دهید!

پاسخ تست

برای کسانی که تسلیم شده اند، 12 حیوان در تصویر وجود دارد.

آنها عبارتند از: یک الاغ، یک ماهی، یک لاک پشت، یک تمساح، یک موش، یک بچه گربه، یک دلفین، یک سگ، یک مار، یک فیل و یک پشه.

تست قدرت بینایی حیوانات

اگر شما فقط 4-6 حیوان را شناسایی کردید، باید بگویم قدرت دیدتان عادی است. باید بیشتر مواظب باشید. چشم شما عادت به دیدن کلیات کرده و این مسئله در بلند مدت به ضرر شما خواهد بود.

در صورتی که بین 6-9 حیوان را شناسایی کردید، باید بگویم قدرت دیدتان خوب است، اما برای اینکه بیشتر جزئیات را شناسایی کنید باید پازل تصویری بیشتری را امتحان کنید تا مغزتان با جزئی نگری خو بگیرد.

اگر بین 10-12 حیوان را شناسایی کردید، باید به شما تبریک بگوئیم. شما قدرت دیدتان عالی است. هویج بیشتری بخورید و برای خود اسپند دود کنید.

لینک ها و تست های مشابه جذاب:

در تصویر دو اسب و یک سر می‌بینید،سر متعلق به کدام اسب است!؟

سوالات هوش: ضریب هوش خود را در موقعیت های اضطراری محک بزنید!

قابل توجه تیزبین ها: چقدر زمان برد تا گربه را در این تصویر پیدا کنید!؟

90 درصد افراد نمی توانند حیوان پنهان شده را در این تصویر ببینند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =

دکمه بازگشت به بالا