;
تفریح و سرگرمی

اگه تو یه نگاه، گربه ای که داره گریه می کنه را پیدا کنی خیلی تیزی!

تست قدرت بینایی با گربه گریان: آیا می توانید گربه گریان را در 3 ثانیه پیدا کنید؟ فقط چشم های عقابی می توانند تفاوت ها را به سرعت تشخیص دهند! پس مهارت های مشاهده خود را آزمایش کنید! آیا می توانید تفاوت ها را تشخیص دهید و گربه گریان را در کمتر از 3 ثانیه پیدا کنید؟ ببینید آیا می توانید زمان را شکست دهید و بچه گربه پنهان را پیدا کنید! یا مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با گربه گریان همراه باشید.

آزمون یا بازی روز پیدا کردن گربه گریان از بین گربه ها در کمتر از 15 ثانیه است. این نوع چالش در شبکه های اجتماعی در کشورهای مختلف رایج بوده است و به مردم امکان انجام یک فعالیت سرگرم کننده و چالش برانگیز را می دهد. بنابراین، آیا می توانید گربه گریان را تشخیص دهید؟  تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر دقت کنید و تفاوت ها را شناسایی کنید. آیا می توانید گربه گریان را به موقع و در یک نگاه تشخیص دهید؟

شاید بپسندید:ضریب هوشی خودت رو با پیدا کردن قاتل مرد نقاش اثبات کن!!!

تست قدرت بینایی با گربه گریان

تشخیص گربه گریان در 3 ثانیه آسان نیست. برای رسیدن به این چالش تصویری، باید تمرکز کنید و با دقت مشاهده کنید. با اسکن کردن کل تصویر شروع کنید و به دنبال ویژگی های متمایز یک گربه باشید. روی حالات صورت گربه ها تمرکز کنید. وقت بگذارید و سعی کنید جزئیات کوچک تصویر را تجزیه و تحلیل کنید. با حوصله و تمرین می توانید گربه گریان را در یک لحظه تشخیص دهید!

شاید بپسندید: چیستان جالب: یک چشم دارد اما نمی بیند!

تست قدرت بینایی با گربه گریان

شاید بپسندید: برای داشتن یک تعطیلات عالی به چه چیزی واقعاً احتباج داری!؟ دیدن یه فیلم یا مهمونی رفتن یا ….!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: یکی از آدمای داخل رستوران مسافر زمان است، کدومیکی هست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: از زندگی‌ات راضی هستی یا نه!؟ میخای بدونی یه عکس رو انتخاب کن!؟

جواب تست قدرت بینایی با گربه گریان

آیا هنوز گربه گریان را در بین گربه ها پیدا نکرده اید؟ شما تا به حال کار بسیار خوبی انجام داده اید و ذهن و مغز خود را به خوبی تمرین داده اید. بازی‌های مشاهده‌ای می‌توانند راهی سرگرم‌کننده برای گذراندن زمان، تقویت مهارت‌های مشاهده‌ای و تیزتر کردن ذهن شما باشند. برای استفاده حداکثری از این بازی ها، مهم است که به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید.

در عین حال، مهم است که در تلاش برای یافتن پاسخ مناسب زیاد غرق نشوید یا وقتی نمی توانید آن را پیدا کنید ناامید نشوید. در عوض، بر لذت بردن از این فرآیند تمرکز کنید و هر بار خود را به چالش بکشید تا بهتر عمل کنید. خلاق باشید و از آن لذت ببرید!

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام کشور است که اگر حرف اولش را بردارید نام یک بیماری می شود!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: صاحب اسب دختر خانما هستن یا پسر جوون!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

بازی‌های مشاهده‌ای می‌توانند دشوار باشند، اما اجازه ندهید که شما را دلسرد کند. با تمرین و فداکاری، می توانید در کمترین زمان به یک متخصص تبدیل شوید! گربه گریان در تصویر زیر علامتگذاری شده است.

آیا می توانید کلمه PIG را در میان FIG ها در کمتر از 6 ثانیه شناسایی کنید!

تست بینایی با گربه گریان

یک آزمون تصویری جذاب: آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

امیدوارم از تست قدرت بینایی با گربه گریان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان:  آن چیست که انگشت شصت و چهار انگشت را دارد، اما دست نیست!؟

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: دختری در خانه ایی تاریک که نه نور دارد، نه لامپ و نه شمع کتاب می خواند. چطور امکان دارد؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت رو با تصحیح معادله اثبات کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان:  آن چیست که انگشت شصت و چهار انگشت را دارد، اما دست نیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل آشی برایت بپزم که یک وجب روغن رویش باشد !

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: حکایت خنده دار ملا نصرالدین و غاز یک پا!

شاید برایتان جالب باشد

کدومیکی از این آقایون و خانمای تصویر، تلاش می کنه خودش رو جای یه پلیس جا بزنه!؟

داستان ضرب المثل از دماغ فیل افتاده !

با عزیزانت رابطه عمیق داری یا یک رابطه معمولی خانوادگی!؟ اگه میخای بفهمی بگو تو عکس چی دیدی!؟

چیستان جالب: در گوش و چشم هست ولی در دهان نیست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا