;
تفریح و سرگرمی

اگر پزشک باشی،اول کدوم بیمار را درمان میکنی؟|پاسخت نشون میده که در زندگی به چه کسی بیشتر اهمیت میدی!؟

تست شخصیت وابسته به انتخاب: انتخاب شما مبارزه ای را که بیشتر به آن اهمیت می دهید آشکار می کند. انجام تست شخصیت راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خودتان و کشف آنچه واقعاً به آن اهمیت می دهید است. این هم سرگرم کننده است! با پاسخ‌هایتان، می‌توانید بفهمید که کدام ارزش‌ها را بیشتر در اولویت قرار می‌دهید و بفهمید که چگونه تصمیم‌های شما را شکل می‌دهند، مثلاً اگر پزشک بودید و مجبور بودید ابتدا چه کسی را درمان کنید. تست کنید و کشف کنید که چه چیزی برای شما مهم است!

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 5 تا تفاوت بین دو تصویر را پیدا می کنی!

تست شخصیت وابسته به انتخاب

آیا بر اساس ارزش ها و باورهای شخصی خود تصمیم می گیرید؟ اگر چنین است، پس این تست شخصیت ممکن است ابزار مفیدی برای شما باشد. این آزمون برای اندازه‌گیری نگرش‌ها و باورهای شما در مورد موقعیت‌های خاص طراحی شده است و پاسخ‌های شما می‌تواند بینشی در مورد ارزش‌های اصلی شما و نحوه اولویت‌بندی آن‌ها ارائه دهد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت وابسته به انتخاب همراه شوید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا تو شبکه‌های اجتماعی فالوورهای زیادی داره !؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

تست شخصیت وابسته به انتخاب

احتمالاً بپسندید: انتخاب گل رز چه چیزی را در مورد عشق ایده آل شما مشخص می کند؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

 

.

.

.

اگه تونستی تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر دو گاومیش را پیدا کنی، برا خودت حتما اسپند دود کن!

تفسیر تست شخصیت وابسته به انتخاب

از شما خواسته می شود تصمیم بگیرید که کدام فرد باید ابتدا تحت درمان قرار گیرد. انتخاب های شما نشان می دهد که در زندگی به چه چیزی بیشتر اهمیت می دهید. برای آزمون آماده اید؟

شاید بپسندید: چشم عقابیا میتونن تو 7 ثانیه 3 تفاوت تصویر شنل قرمزی را پیدا کنند!

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

 

 

شاید بپسندید: حکایت کشاورز فقیر و حاکم نیشابور

تست وابسته به انتخاب

پیرمرد: مبارزه برای احترام

افرادی که پیرمرد را در تست شخصیت وابسته به انتخاب، گزینش می کنند تمایل به احترام دارند. آنها معمولاً کاملاً مستقل هستند و با کسی که سعی می کند آزادی های آنها را محدود کند یا صدای آنها را خاموش کند، مهربانی نمی کنند. برای این افراد، احترام همه چیز است و آنها برای اطمینان از دریافت آن با چنگ و دندان مبارزه خواهند کرد.

آنها صداقت و صراحت را هم در خود و هم در دیگران به عنوان ارزش قائل هستند و برای فریب یا دستکاری صبر کمی دارند. آنها گاهی اوقات می توانند کاملاً سرسخت باشند، اما هرگز حاضر نیستند اصول خود را به خطر بیندازند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی:تو تصویر دو نفر واقعاً مادر و دختر نیستند،کدومیکی!؟

زن: مبارزه برای عدالت

کسانی که زن را در تست شخصیت وابسته به انتخاب، گزینش می کنند اغلب با احساس قوی انصاف مشخص می شوند. آنها مشتاق عدالت اجتماعی هستند و تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه فرصت های برابر در زندگی دارند.

این افراد درک عمیقی از پویایی قدرت در هر موقعیت خاص دارند و برای اطمینان از اینکه از کسانی که قدرت کمتری دارند سوء استفاده نمی‌کنند مبارزه خواهند کرد.آنها تمایل دارند در برخورد با دیگران کاملاً کاریزماتیک، متقاعد کننده و دیپلماتیک باشند.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی رابطه ات با اطرافیانت خیلی خوبه!؟ اگه نمی دونی به تصویر نگاه کن، بعد بگو اول چی دیدی!؟

مرد: برای حرفه خود می جنگید

کسانی که این مرد را در تست شخصیت وابسته به انتخاب، گزینش می کنند، معمولاً افرادی بسیار جاه طلب و حرفه ای هستند. آنها به کار خود افتخار می کنند و هر کاری که لازم باشد برای موفقیت انجام می دهند.

این افراد بر روی دستیابی به اهداف خود بسیار متمرکز هستند و اجازه نمی دهند چیزی مانع از آن شود. آن‌ها برای آنچه می‌خواهند سخت کار می‌کنند، اما در عین حال درک می‌کنند که گاهی اوقات برای پیشرفت باید ریسک کرد. آنها اغلب استراتژیست های بسیار خوبی هستند که در شبکه سازی مهارت دارند.

احتمالاً بپسندید: بگو کدوم شیرینی یا کیک را انتخاب می کنی تا بگم آیا بیشتر یه رهبر هستی یا یه پیرو؟

بچه: مبارزه برای خانواده و عزیزانت:

کسانی که بچه را در تست شخصیت وابسته به انتخاب، گزینش می کنند، خانواده را بیش از هر چیز دیگری در اولویت قرار می دهند. آنها اهمیت روابط را درک می کنند و هر کاری که می توانند برای محافظت از کسانی که دوستشان دارند انجام می دهند.

این افراد در مورد مسائل خانوادگی بسیار دلسوز و فداکار هستند. آنها ممکن است همیشه آن را به صورت ظاهری بیان نکنند، اما عمیقا متعهد به مراقبت از نزدیکترین افراد خود هستند.

شاید بپسندید: هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

امیدوارم از تست شخصیت وابسته به انتخاب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: معمای آشنایی با فرد دروغگو: آیا مرد تصویر واقعا یک دیوانه زنجیری است!؟

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: کدوم تصویر از پیرمرد بادکنک فروش فیلم UP با بقیه تفاوت داره!؟ | تیزبینا تو یه نگاه متوجه میشن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل گاو بی شاخ و دم!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

برایتان جالب خواهد بود: اگه زبل و تیزی، تفاوت های دو تصویر سمور آبی بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: دقت و تمرکزت برای حل سوالات ریاضی خوبه، پس پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: پازل ریاضی با چوب کبریت: با اضافه کردن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه 3 تا تفاوت رو بین تصویر بز بامزه چپ و راست پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

برایتان جالب خواهد بود

بگو دوست داری کدوم هدفون را داشته باشی تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

آزمون شناسایی واقعیت: باهوشا بگن که آیا کودک واقعاً ربوده شده و زن در حال دروغ گفتن است!؟

معمای شناسایی مسافر زمان: فردی از آینده در این پارتی شبانه دهه هشتاد میلادی حضور داره، کجاست!؟

همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی، اردک یا خرگوش؟| نتیجه رو بخونی، شگفت زده میشی!

 با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

احتمالاً بپسندید: فقط افراد تیزبین می توانند 5 تفاوت دو تصویر دخترک اسکیت باز را در 10 ثانیه پیدا کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − دو =

دکمه بازگشت به بالا