;
تفریح و سرگرمی

یکی از این هیولاهای خنده دار را انتخاب کنید، بعدش نتیجه را بخوانید! شگفت زده خواهید شد!

تست شخصیت هیولاهای خنده دار: جرأت کنید و در تست شخصیت هیولاهای خنده دار شرکت کنید. چالش تست شخصیت مجله خبری چشمک را قبول کنید، از سطح فراتر بروید و هیولای درونی خود را کشف کنید. آیا شما رهبر بی باک هستید یا پیرو وفادار؟ عمیقاً در روان خود فرو بروید و شخصیت واقعی خود را کشف کنید. آیا برای کشف هویت خود آماده هستید؟ بیایید دریابیم! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت هیولاهای خنده دار همراه شوید.

شاید بپسندید: آیا آنقدر تیزبین هستی که 3 پاندای متفاوت را پیدا کنی!

تست شخصیت هیولاهای خنده دار

تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه در یک محیط گروهی با دیگران ارتباط برقرار می کنید؟ این تست شخصیت به این سوال شما پاسخ خواهد داد. در زیر تصویری از سه هیولای بامزه و خنده دار شماره گذاری شده را خواهید دید. لحظه ای به آنها نگاه کنید، سپس یکی را انتخاب کنید که بیشتر در ذهن شما طنین انداز است. زیاد به آن فکر نکنید! به غریزه درونی خود اعتماد کنید زیرا اغلب دقیق ترین بینش را در مورد شخصیت شما ارائه می دهد.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل بند را آب دادن!

تست شخصیت هیولاهای خنده دار

اختمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با انتخاب یک ماهی می توانید زوایای شخصیتی خود را بهتر بشناسید!

پاسخ تست شخصیت هیولاهای خنده دار

آیا آماده‌اید بفهمید که یک رهبر هستید یا یک پیرو؟ اکنون که انتخاب خود را کرده اید می توانید به بخش تفاسیر تست شخصیت هیولاهای خنده دار مراجعه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل این شتری است که در خانه هر کس می خوابه!

.

.

.

.

.

 

شاید بپسندید:  آزمون شناسایی تعداد ببر: در عرض 9 ثانیه چند ببر را می توانید در تصویر ببینید؟

تست شخصیت هیولاهای خنده دار

هیولای شماره 1

اگر هیولای شماره 1 را انتخاب کردید، احتمالاً در پویایی گروه ناظر خواهید بود. شما تمایل دارید قبل از حرکت، کمی عقب بنشینید و وضعیت را ارزیابی کنید. این چیز بدی نیست، زیرا نشان می دهد که شما استراتژیک و متفکر هستید.

با این حال، در برخی موارد، این می تواند به عنوان منفعل تفسیر شود. به یاد داشته باشید، بد نیست در مواقع لزوم بپرید و پیش قدم شوید.

هیولای شماره 2

انتخاب غول پرهیاهو نشان می دهد که شما فردی قاطع هستید که اغلب در پویایی های گروهی نقش رهبری را برعهده می گیرید. شما از بیان نظرات خود و گرفتن مسئولیت نمی ترسید. این می تواند یک ویژگی عالی باشد، زیرا نشان می دهد که شما مطمئن و قاطع هستید. با این حال، از خطر تسلط بیش از حد آگاه باشید. همیشه به یاد داشته باشید که برای نظرات دیگران ارزش قائل شوید.

شاید بپسندید: داستان شتر را خواستند نعل کنند قورباغه هم پايش را بلند کرد!

هیولای شماره 3

اگر هیولای شماره 3 انتخاب شما بود، احتمالاً فردی متعادل در پویایی گروه هستید. شما می دانید چه زمانی رهبری کنید و چه زمانی پیرو باشید. شما سازگار و منعطف هستید، که شما را به یک بازیکن تیم ارزشمند تبدیل می کند.این تعادل یک ویژگی عالی است.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سگ جهانگرد را در 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

 

امیدوارم از تست شخصیت هیولاهای خنده دار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه، تو یه نگاه گربه دختر گردشگر رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی تو 10 ثانیه این معادله را حل کنی، نابغه ریاضی هستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل زیر آب زدن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که دو حرف اولش تکراری است!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل از آب گل آلود ماهی گرفتن!

شرط می بندیم که نمی توانید این دنباله اعداد را در کمتر از 20 ثانیه شکست دهید!

انتخاب یکی از نقاشی ها، نکات جالب درباره ویژگی های شخصیتی تان ارائه دهد! باور نداری، امتحان کن!

3 تفاوت دو تصویر اردک کارتونی را پیدا کنید؟| بیشتر افراد در 10 ثانیه موفق نمی شوند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا