;
تفریح و سرگرمی

با توجه به شخصیت‌ات، بهترین راه حل برای مقابله با مشکلات را شناسایی کن! | کدوم پرنده جذابتره!؟

تست شخصیت متکی به پرنده: آیا کنجکاو هستید که سبک منحصر به فرد حل مسئله خود را کشف کنید؟ تست شخصیت براساس انتخاب پرنده را انجام دهید و متوجه شوید. کافی است پرنده ای را بیشتر به آن جذب شدید را انتخاب کنید. شما در تست شخصیت براساس انتخاب پرنده، بینشی عمیق در مورد رویکرد خود به چالش ها به دست خواهید آورد و راه های جدیدی برای مقابله با آنها کشف می کنید. پس با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به پرنده همراه شوید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدوم زن عصبانی همسر این مرد بیچاره است!؟

تست شخصیت متکی به پرنده

آیا به دنبال کشف سبک حل مسئله خود هستید؟ پس به جز تست شخصیت براساس انتخاب پرنده، به تست دیگر توجه نکنید.. با استفاده از این آزمون، می توانید بینشی در مورد نحوه برخورد با چالش ها و نحوه نگرش خود به جهان به دست آورید. یا مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: از هر رنگ ماهی در تصویر دو تا هست فقط یکی از ماهی ها تک است، پیداش کنید!

تست شخصیت متکی به پرنده

شاید بپسندید:اسلحه پلیس گم شده است، به او کمک کنید تا از نگرانی خلاص شود!

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن تو 10 ثانیه معادله (44+4- 4÷4×4=؟) را حل کنند!

 

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان جالب: دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد، آن چیست!؟

تفسیر تست شخصیت متکی به پرنده

با انتخاب پرنده ای که با شما طنین انداز می شود، قادر خواهید بود به نقاط قوت و ضعف خود آگاهی پیدا کنید. این تست به شما کمک می کند تا خودآگاه تر شوید و بهترین راه حل برای مقابله با هر مانعی را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: چیستان: می توانی آن را بگیری و به دیگران بدهی، ولی نمی توانی پرتابش کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: استخری کوچک است با دو دیوار دور آن، یکی سفید و نرم و دیگری تیره و سفت!

 

 

 

 

شاید بپسندید: داستان دختر زیرک و پیرمرد رباخوار، داستانی آموزنده و شنیدنی!

تست براساس انتخاب پرنده

پرنده 1

کسانی که پرنده 1 را انتخاب می‌کنند، معمولاً از آن دسته افرادی هستند که ترجیح می‌دهند به جای برخورد مستقیم با مشکلات، از آنها فاصله بگیرند.

آنها اهمیت مکث و تجزیه و تحلیل وضعیت را قبل از اقدام تشخیص می دهند. افراد دارای این ویژگی شخصیتی اغلب صبور و متفکر هستند و اغلب ترجیح می دهند برای به دست آوردن دیدگاه یک گام به عقب بردارند. این می تواند یک نقطه قوت بزرگ باشد، زیرا به آن ها اجازه می دهد از تصمیم گیری های عجولانه یا گرفتار شدن در جزئیاتی که ممکن است بی ربط هستند اجتناب کنند.

بیشتر بخوانید:چیستان: کدام کشور است که دو حرف آخرش اشاره به “خود” است!؟

پرنده 2

کسانی که پرنده 2 را انتخاب می کنند، معمولاً افرادی هستند که در مواجهه با مشکلات، رویکردی صبورانه و مراقب را اتخاذ می کنند. آنها به جای تلاش برای عجله در راه حل، وقت می گذارند تا همه گزینه ها را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرند. توانایی نگاه کردن به تصویر بزرگتر و درک اینکه چگونه همه قطعات با هم قرار می گیرند یک ویژگی مهم برای این نوع افراد است. آن‌ها اغلب می‌توانند راه‌حل‌های خلاقانه‌ای ارائه کنند که دیگران ممکن است در نظر نگرفته باشند.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: آیا به زن بیمار پای جدید پیوند کرده اند!؟

پرنده 3

کسانی که پرنده 3 را انتخاب می کنند، معمولاً افرادی هستند که تمایل بیشتری به ریسک کردن و جستجوی راه حل های خلاقانه در مواجهه با مشکل دارند.

آنها اغلب مایلند خارج از چارچوب فکر کنند و راه حل هایی را بررسی کنند که ممکن است افراد دیگر قبلاً به آن فکر نکرده باشند. این نوع از افراد معمولاً به توانایی ها و ایده های خود اطمینان دارند که می تواند در حل مسائل پیچیده یک دارایی باشد.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل دست کسی را توی حنا گذاشتن!

امیدوارم از تست شخصیت متکی به پرنده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت، داستانی پندآموز و طنز از ادبیات عامیانه!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان جالب: کدام کلمه پنج حرفی است که با اضافه کردن دو حرف کوتاه تر می شود؟

در این تابلوی نقاشی قرن 19 یک اشتباهه فاحش وجود دارد، آن چیست!؟

مجموع عددی ساندویج، پسرک و کفش را در معادله آخر پیدا کنی، آخر نابغه هایی!؟

فقط یه نابغه میتونه اشتباه تصویر آرایشگاه رو تو یه نگاه تشخیص بده!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا