;
تفریح و سرگرمی

شاید کمی عجیب باشه، اما با انتخاب یکی از گل ها میتونی خودت و اطرافیانت رو بهتر بشناسی!

تست شخصیت متکی به انتخاب گل: گل‌ها همیشه با روح ما صحبت می‌کنند، مخصوصاً زمانی که ذهنمان درگیر است. گشت و گذار در باغ گل ها می تواند حال هر کسی را خوب کند. اما تبعاً هر کدام از ما ممکن استدر میان گل ها از گلی بیشتر خوشمان بیاید. تست شخصیت متکی به انتخاب گل، این توانایی را دارد که ویژگی های مختلفی را در مورد نحوه زندگی شما که تا به حال نمی دانستید، آشکار کند. شما باید گلی را انتخاب کنید که در نظر دارید «نماینده» عزت نفس شما باشد.

به گفته تحلیلگران، آزمون های شخصیت، ابزاری تجربی هستند که هدف آن اندازه گیری یا ارزیابی یک ویژگی روانشناختی خاص است. به همین دلیل است که آنها در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده اند زیرا بسته به نوع (پرسشنامه، تصویری و نگرشی) ویژگی های مختلفی را مشخص می کند که ممکن است در مورد خود و آنچه در مورد چیزها فکر می کنید نمی دانستید.در طول زندگی‌مان، تجربیاتی را جمع می‌کنیم که نحوه زندگی یا شخصیت ما را شکل می‌دهد تا با برخی از تجربیات روزانه روبرو شویم. با بخش سرگرمی چشمک و تست شخصیت متکی به انتخاب گل همراه باشید.

بیشتر بخوانید:اگه حرف S رو تو 5 ثانیه پیدا کنی، قدرت دید و تمرکزت بیسته!

تست شخصیت متکی به انتخاب گل

در زیر شش نوع گل از جمله گل آفتابگردان، گل رز و غیره را به شما نشان می دهیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به ما بگویید کدام موردی که فکر می کنید نشان دهنده عزت نفس شماست، به دلایلی که فقط شما در نظر دارید.

شاید بپسندید: می دونی واقعاً چند ساله ای!؟| با این آزمون علمی،سن واقعی (بیولوژیکی) خودت رو تشخیص بده!

تست شخصیت متکی به انتخاب گل

بیشتر بخوانید:فکر می کنی خیلی چشات قویه، پس تفاوت های تصویر مرد و میمون بازیگوش امتحان کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: قدرت دید و تمرکز خود را بسنجید: آیا می توانید 8 تفاوت دو تصویر کوپه قطار را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

شاید بپسندید: فقط کسایی که دقت و تمرکزشون خوب باشه، میتونن پاسخ معادله چهارم را بدست بیارن!؟

پاسخ تست شخصیت متکی به انتخاب گل

پس از آن به بخش تفاسیر تست شخصیت متکی به انتخاب گل بروید و معنی هر گزینه را بدانید. ما به شما اطمینان می دهیم که نتایج این آزمایش شما را شگفت زده خواهد کرد.

احتمالاً بپسندید: یکی از بیمارای حاضر در بخش رادیولوژی، بزودی می میره!| تیزبین باشی سریع متوجه میشی!

.

.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر سگ فانتزی، قدرت دید و میزان دقت‌ات را ارزیابی کن!

 

 

شاید بپسندید:آیا دیگران شما را یه آدم صادق می دونند!؟ | فقط بگو تو نگاه اول تو تصویرچی دیدی، تا جواب رو بفهمی!

تست متکی به انتخاب گل

گل لیلی

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت متکی به انتخاب گل: شما روحی دارید که با اشتیاق شدید می درخشد، روح شما گل لیلی (سوسن) است! شما در طبیعت مصمم هستید، با مشکلات زندگی بیگانه نیستید. با این حال، روح شما دارای وحشیگری یک ببر است، و به شما اجازه می دهد تا در موقغیت های سخت به زندگی معمولی خود ادامه دهید.

احتمالاً بپسندید: میخای اطرافیانت را بهتر بشناسی کافیه ازشون بپرسی که کدوم منظره رو پسندیدن!؟

آفتابگردان

اگر این گل را در تست شخصیت متکی به انتخاب گل، گزینش کردید: پرانرژی و شاداب، روح شما از گل آفتابگردان است! مانند یک پروانه اجتماعی، مغز شما دارای جریان ثابتی از رویدادها، ایده ها و نتایج احتمالی است که گاهی اوقات تمرکز را برای شما دشوار می کند.

برایتتان جالب خواهد بود: آیا می‌تونی 6 انسان را در این تصویر ببینی؟|سلامت روانی خودت را با این تست جذاب بررسی کن!

گل سرخ

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت متکی به انتخاب گل: عاشقانه های روح شما مثل رز سرخ است. تصویری قدرتمند که با لحظات دراماتیک زندگی مرتبط است. برای شما، رز قرمز معنای بسیار بیشتری دارد. لایه های روح شما پیچیده و در عین حال ظریف هستند، مانند گلبرگ های پیچیده گل رز.

ادریسی آبی

اگر این گل را در تست شخصیت متکی به انتخاب گل، گزینش کردید: ارائه دهنده حمایت و عشق، روح شما نه از طریق یک گل، بلکه از طریق یک بسته گلبرگ آبی زیبا نشان داده می شود، که نماینده تک تک روح هایی است که با آنها ارتباط عمیقی دارید.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از این دو تا مرد تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

نیلوفر ارغوانی

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت متکی به انتخاب گل: ذاتاً متفکر و آرام هستید. روح شما نیلوفر آبی ارغوانی مقدس است. شما فردی محتاط هستید، خرد شما نامحدود است، شما بسیار درونگرا هستید، که برای شما هم یک شبکه ایمنی و هم تعادل ایجاد می کند.

اگه خیلی زبل باشی، می تونی در یک نگاه نکته اصلی تصویر این فروشگاه را پیدا کنی!

گل وحشی

اگر این گل را در تست شخصیت متکی به انتخاب گل، گزینش کردید: شما واقعاً در طبیعت احساس می کنید که در خانه هستید و “روح قدیمی” دارید، روح شما در گل های وحشی تجسم یافته است. شما فردی عمیقاً خلاق و منعطف هستید، مستقیماً تحت تأثیر محیط خود قرار می گیرید و خلق و خوی شما بسته به محیط شما تغییر می کند.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب گل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دانش آموزان، ژاکت بافت همکلاسی خودش را برداشته است!؟

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: حکایت فوت کوزه گری است!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: حکایت یکی از گرسنگی مرد آن وقت دو تا دو تا نان بالای سرش می گذاشتند

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگر پزشک باشی،اول کدوم بیمار را درمان میکنی؟|پاسخت نشون میده که در زندگی به چه کسی بیشتر اهمیت میدی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب و مهمترین ویژگی شخصیتی خودت را بشناس!| نتایج عجیبه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: از جمله آدمایی هستی که راحت اعتماد می‌کنی،اگه نمیدونی بگو که تو تصویر چی نظرت رو جلب کرد!؟

شاید برایتان جالب باشد

اگر دقت و توجه ات بالا باشه خیلی راحت اشتباه جشن تولد را پیدا می کنی!

فقط افراد با ضریب هوشی بالا و عاشقان ریاضی قادرند تو 7 ثانیه معادله را درست کنند!

تست شخصیت متکی به برداشت اول: چیزی که اول می بینی نشان می ده که حافظه خوبی داری یا خیر!؟

 دقت و قدرت دیدت رو با پیدا کردن سه تفاوت تصویر گربه امتحان کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا