;
تفریح و سرگرمی

تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

تست شخصیت مبتنی به درخت:ئآیا می خواهید بدانید چه چیزی “من” درونی شما را پنهان می کند؟ اگر چنین است، این مسابقه تصویری شگفت انگیز را حل کنید که وعده می دهد ذهن شما را منفجر کند. امروزه تست های شخصیت شناسی در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده است. دلیل ش چیه؟ به گفته کاربرانی که به حل تست تشویق شده اند، نتایج آنها 100٪ دقیق است. آیا می خواهید شما هم آن را تجربه کنید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به درخت همراه شوید.

شاید بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر قاطر مزرعه را پیدا می کنی!

تست شخصیت مبتنی به درخت

سعی کنید تا حد امکان تمرکز کنید و مکانی آرام پیدا کنید، زیرا این ارزیابی روانشناختی جدید به دنبال رمزگشایی جنبه های ناشناخته “من” درونی شما خواهد بود. این را در نظر بگیرید و دستورالعمل های ما را دنبال کنید. با این تست شخصیت متوجه شوید که چه چیزی در شما بیشتر به چشم می آید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اشتباهات کارگاه مکانیکی، اثبات کن که نابغه ای!

تست شخصیت مبتنی به درخت

شاید بپسندید: آیا آدم مستقل و آزاد اندیشی!؟| کافیه یه پروانه رو انتخاب کنی تا بفهمی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چه کسی سطل آبمیوه رو روی عروس خانم خالی کرده!؟

.

.

.

شاید بپسندید:آدم جاه طلب هستی یا آرام و بی خیال، میخای مطمئن بفهمی این تستو انجام بده!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به درخت

یکی از درختان را در تست شخصیت مبتنی به درخت انتخاب کنید که در زیر به شما نشان خواهیم داد و درختی که احساس می کنید بیشتر شما را جذب می کند یا احتمالاً با آن همذات پنداری می کنید، به شما می گوید که مهمترین نقطه قوت شما چیست. به ما دروغ نگویید و مهم نیست که فقط یک درخت را انتخاب کنید، در غیر این صورت نتیجه شکست خواهد خورد. اماده ای؟

شاید بپسندید: فقط کسایی که هوش کارآگاهی مثل شرلوک هلمز دارن، میتونن خانواده فقیر رو شناسایی کنند!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:فقط باهوشا میتونن مردی که دو تا معشوقه داره رو پیدا کنن!

تست شخصیت مبتنی به درخت

درخت 1

شما بسیار محافظه کار هستید و نظم را رعایت می کنید. شما به دنبال هیچ تغییری نیستید و یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های شما این است که با درایت با هرگونه درگیری یا چالش در زندگی روبرو می شوید.

احتمالاً بپسندید: زبل بودن و باهوشی خودت رو با تقسیم مساوی دو تا سیب بین 3 تا کودک اثبات کن!

درخت 2

شما با هر موقعیتی سازگار می شوید و به دنبال زندگی در لحظه هستید. شما دوست دارید زمان زیادی را صرف خلاقیت و خلق موضوعات و پدیده های جدید کنید. قابل توجه ترین چیز در مورد شما خلاقیت باورنکردنی و تمایل به آزمایش گزینه های جدید در زندگی است.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آش نخورده دهن سوخته!

درخت 3

شما تمایل زیادی به محافظت از عزیزان خود دارید، احساس عدالت در شما بسیار قوی است، بنابراین همه مردم برای توصیه های صحیح شما ارزش قائل هستند. از درگیری اجتناب می کنید، اما اگر موردی پیش آمد، از جنگیدن برای راضی نگه داشتن همه دریغ نکنید.

شاید بپسندید: داستان تا پول داری رفیقتم قربان بند کیفتم!

درخت 4

لطیف و جذاب، این چیزی است که مردم هر بار که به شما نگاه می کنند بیش از همه شما را برجسته می کند. سعی می کنید جنبه مثبت هر مشکلی را ببینید و خوبی شما در شخصیت شما برجسته می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر دخترک زیبا:کدامیک از این دو زن، مادر این دختر نوجوان زیباست!

درخت 5

زیبایی و آرامش چیزی است که بیش از همه در شما به چشم می خورد. مردم برای هر مشکلی به شما نگاه می کنند، زیرا توصیه های خردمندانه شما کمک بزرگی برای رهایی از موقعیت های مختلف پیچیده است.

احتمالاً بپسندید: چه چیزی باعث میشه احساس قوی بودن بکنی!؟ | با انتخاب یه دسته گل منبع قدرت خودت را کشف کن!

درخت 6

شما نگرش بسیار آرامی دارید، ظاهراً همه چیز برای شما یکسان است. اما در واقع، شما سعی می کنید در مواجهه با حوادث ناگوار خونسرد بمانید. شما تنهایی را انتخاب می کنید و جذب ارتباط با دیگران نمی شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دو برادر واقعی: تیز و زبل باشی، دو برادر واقعی را بین 3 تا جوون خوش تیپ پیدا می کنی!

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به درخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: در برابر چالش های زندگی چه رفتاری داری، اگر تا حالا نمی دونی یه خونه رو انتخاب و تفسیرش رو بخون!

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل دم خود را روی کول گذاشتن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: این سوال رو از خودت پرسیدی دقیقا کی هستی و میخای چی بشی!؟| برا جواب یه دونه از رزا را انتخاب کن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن کله سگی که با بقیه متفاوته تیزی ات رو امتحان کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: اگه 3 تا اختلاف تصویر خوکچه هندی رو تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتما بخاطر قدرت دید و دقت‌ات اسپند دود کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگر می خواهید از یک نابغه ریاضی پیشی بگیرید، عدد مناسب را به جای علامت سوال پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: 3 تا تفاوت تو تصویر پاندا بامزه هست که فقط یه چشم تیزبین قادر به شناسایی اوناست!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: با توجه به اعداد تصویر، به جای علامت سوال چه عددی باید قرار گیرد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آنچه که ابتدا در تصویر تشخیص میدی نشون میده چقدر اعتماد به نفس داری!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:یکی از این خانم خوشکلا همسر آقای رئیسه، فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه تشخیص‌اش بدن!

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل ماستمالی کردن!

فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه تفاوت تصویر کمک به پیرزن سمت چپ و راست را تشخیص بده!

اگه میخای بدونی در مقابل سختی ها چقدر قوی هستی، میتونی یه کلید انتخاب کنی تا بفهمی!

تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر اردک و جوجه هاش رو تو برکه پیدا می کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا