;
تفریح و سرگرمی

جاه طلبی‌ات برای چیه!؟ | اگه خبر نداری یکی از خورشیدها را انتخاب کن تا بگم!

تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی : همانطور که بارها گفته شده است تست های شخصیت می تواند راهی عالی برای به دست آوردن بینش در مورد انگیزه و عملکردهای شما باشد. تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی را انجام دهید و بررسی کنید که چگونه ویژگی‌های ذاتی شما می‌تواند بر روی رویکرد شما به زندگی تأثیر بگذارد. تنها با یک سوال، می توانید قفل دروازه دنیایی از امکانات را باز کنید و ببینید واقعاً چه چیزی شما را به جلو سوق می دهد. پس چرا این کار را نمی کنید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی همراه شوید.

شاید بپسندید: ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی

آیا کنجکاو هستید که چه چیزی باعث جاه طلبی شما می شود؟ این تست شخصیت را انجام دهید تا متوجه شوید!  این تست شخصیت برای کمک به درک بهتر انگیزه ها و جاه طلبی های افراد طراحی شده است. با انتخاب یک خورشید، می توانید جنبه هایی از شخصیت تان را که شما را به سمت موفقیت سوق می دهد، کشف کنید. پس تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی مجله خبری چشمک را انجام دهید.

شاید بپسندید: تست هوش: اگه تو یه نگاه قاتل را پیدا کنی، واقعا نابغه و باهوشی!

تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بشنو و باور نکن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

.

.

.

شاید بپسندید: یعنی چشم شور به این میگن! بزکوهی رو ترکوند!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی

نتایج تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی بینش های ارزشمندی را در مورد ارزش های اصلی، اهداف و جاه طلبی های شما ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا انتظارات واقع بینانه ای برای خود داشته باشید و اهداف آینده خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که با نقاط قوت شخصی شما همسو باشد.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که سه چشم و یک پا دارد!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تک تیراندازهای تصویر را تو 5 ثانیه پیدا کردی، بدون که چشات عقابی هست!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی

خورشید A:

کسانی که خورشید اول را انتخاب می‌کنند، به دلیل دیدگاه رویایی و میل به ایجاد تفاوت جاه طلب می شوند. آنها افرادی آینده نگر هستند که با پتانسیل آنچه می تواند باشد برانگیخته می شوند. آنها به دلیل نیاز خود به کشف احتمالات جدید به سمت جلو هدایت می شوند. این افراد اغلب برای رسیدن به اهداف خود ریسک می کنند و مرزها را زیر پا می گذارند. این خورشید منعکس کننده ماهیت جاه طلبانه همه چیز برای خود این افراد را منعکس می کند که همواره برای داشتن چیزی بزرگتر از خودشان تلاش می کنند.

شاید بپسندید: یه آبشار رو انتخاب کن تا بفهمی موقع عصبانیت‌، چه جوری کنترلش می کنی!

خورشید B

کسانی که Sun B را انتخاب می کنند، نوع خاصی از جاه طلبی دارند که بین رسیدن به رشد شخصی و موفقیت بیرونی متعادل است. آنها بر روی دستیابی به اهداف ملموس متمرکز هستند تا بتوانند به اوج پتانسیل خود برسند. آنها توسط توسعه شخصی هدایت می شوند، اما همچنین اهمیت دستیابی به فرصت ها و پاداش ها را درک می کنند. این خورشید منعکس کننده ماهیت هدف گرا این افراد است که به تبع میزان جاه طلبی آنها با پیشرفت واقعی شان اندازه گیری و تغذیه می شود. نمی توان گفت این افراد جاه طلبی و غرور کاذب دارند.

(ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

خورشید C

کسانی که Sun C را انتخاب می کنند، جاه طلبی دارند که ریشه در رضایت از ثبات دارد. آن‌ها می‌دانند که گاهی بهتر است به جای تسلیم شدن و تلاش برای بیشتر دریافت کردن، حس تعادل را حفظ کنند. این افراد به جای پاداش ها یا تمجیدهای بیرونی، توسط رضایت درونی شان و نیاز به امنیت هدایت می شوند. این خورشید منعکس کننده ماهیت پایدار این افراد است که بر جاه طلبی آنها برای یافتن آرامش در درون خود متمرکز است.

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به خورشید انتخابی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه هوش ریاضی‌ات خوب باشه، پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:با شناسایی پلنگ برفی دراین منظر کوهستانی، ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه مثل هرکول پوآرو باهوش و دقیق باشی، قاتل را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

تصویری که در نگاه اول می‌بینی، احساست درباره آزادی و معنویت رو افشا می‌کند!

 با توجه به 3 معادله اول، ارزش عددی پلیس، اپراتور تلفن و مهندس ساختمان را پیدا کن!

داستان ضرب المثل آب حیات نوشیده!

اگه هند رفتی و هوس زولبیا کردی بی خیال شو | میخوای بدونی چرا، این فیلم رو ببین!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا