;
تفریح و سرگرمی

بگو تو نگاه اول چی دیدی تا چیزایی درباره ات بگم که تا حالا خودت هم خبرنداشتی!

تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن: یکی از جذاب ترین مطالب موجود در شبکه های اجتماعی تست های شخصیت شناسی تصویری است. هر روز با انواع و اقسام این تست ها روبرو می شویم. اما آیا واقعا این تست ها حرفی برای گفتن دارند؟

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما تظاهر می کنه بارداره!؟ کدومه!؟

دکتر دیوید هینوی در آکادمی عصب شناسی دانشگاه ماساچوست به این سوال ما پاسخ داد. او معتقد است که همه این تصاویر نمی توانند درست باشند. اما بخش قابل توجهی از این تصاویر توسط روان شناسان ابداع شده اند، تا زوایای شخصیتی افراد را مورد بررسی قرار دهند. در تست امروز چشمک با تصویر جالبی روبرو هستیم. شما باید بگوئید در نگاه اول در تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن چه دیدید؟ این تست می تواند جنبه های جالب از شخصیت شما را افشا کند. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن همراه شوید.

شاید بپسندید: یکی از این زنا با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنه اما تلاش می کنه به رو خودش نیاره، کدومه!؟

تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن

اولین چیزی که در تصویر می بینید را بگویید و در مورد نحوه زندگی خود بیشتر بدانید. در حال حاضر، بسیاری از کاربران از اوقات فراغت خود برای سرگرم شدن با چالش ها و تست های تصویری که در فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی پخش می شود، سپری می کنند.

احتمالاً بپسندید:معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

یک تست تصویری به شما امکان می دهد بیشتر در مورد شخصیت خود بدانید. کاری که باید در تست امروز انجام دهید این است که به تصویری که همراه این یادداشت است نگاه کنید و بگویید اولین بار در تصویر ست شخصیت طوطی و کاربر تلفن چه دیدید؟ با دقت به تصویر تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن نگاه کنید.

شاید ببپسندید: زبان بدن کدوم یکی از این مردا نشون می ده که اون از همه زنا فراریه!

تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن

احتمالاً بپسندید: کدام زن تلاش دارد چیزی را از شما پنهان کند؟ شخصیت شناسی با زبان بدن

.

.

.

.

کدوم یکی از این آدما از حرف زدن با شما خسته شده است!؟

.

.

.

.

.

اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی از این دو تا خانم عصبانی، همسر مایکله!؟

پاسخ تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن

آیا برای اولین بار در تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن، طوطی دیدید؟ یا مردی را دیدید که به تلفن همراه خود نگاه می کند. پاسخ شما اطلاعات ارزشمندی در مورد نحوه زندگی شما در اختیار شما قرار می دهد.

اگر تا اینجا پیش رفتید، به این معنی است که شما تشویق شده اید در چالش تصویری ما شرکت کنید. به اطلاع شما می‌رسانیم که در پاراگراف‌های زیر معنی و تفسیر هر یک از گزینه‌های تست را خواهید یافت که در کشورهایی مانند ایالات متحده، مکزیک و اسپانیا موفقیت‌آمیز است.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانمای خوشکل یه جادوگر خبیث هست، قبل اینکه کسی رو گول بزنه پیداش کن!

دیدن طوطی

دیدن طوطی

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

اگر اولین چیزی که در تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن دیدید، طوطی بود، شما فردی هستید که به‌خاطر ایده‌آلیستی بودن متمایز هستید. کاملاً فردی اجتماعی و مثبت هستید. شما شایعات را دوست ندارید و از درگیری اجتناب می کنید. همچنین شما از جمله کسانی هستید که تمایل دارید بزرگ فکر کنید، اما موارد کمی وجود دارد که موفق می شوید آنچه را که به ذهنتان می آید مشخص کنید. وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد، ناامنی شما را به خود جلب می کند، بنابراین تمایل دارید از افرادی که به آنها اعتماد دارید کمک بخواهید.

شاید بپسندید: قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، خیلی راحت موش زبل را میون ارواح پیدا می کنی!

مردی که به تلفن همراه خود نگاه می کند

تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن

احتمالاً بپسندید: چقدر تو دقیق و تیزبین هستی؟ پس اشکال تصویر کودکان رو تو 3 ثانیه پیدا کنید!

دیدن مردی که به تلفن همراه نگاه می کند در تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن: شما فردی هستید که قبل از تصمیم گیری به همه چیز فکر می کند. وقتی مرتکب اشتباه می شوید، احساس می کنید که دنیا به پایان رسیده است. اعتراف به تقصیر و عذرخواهی برای شما سخت است. شما همیشه به جزئیات توجه دارید. شما به دنبال کمال هستید و این باعث می شود کار شما عالی باشد و از بقیه متمایز شوید. لذا همین مسئله باعث گردیده است که مردم به شما اعتماد کنند.

شاید بپسندید:  اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

امیدوارم از تست شخصیت طوطی و کاربر تلفن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا و نکته سنج ها، تو یه نگاه میتونن بگن که اشکال اصلی تصویر ماهیگیر چیه!؟

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: همین که به تصویر انداختی، چی تو تصویر دیدی تا بگم آیا عاقبت بخیر میشی یا نه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی؛ آیا می تونید چهره زن را تو این تصویر پیدا کنید؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالا بپسندید:قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

برایتان جالب خواهد بود

کدومیکی داره راست میگه، آیا این زنه واقعاً مرد هست و خودش رو شبیه خانمای باردار درست کرده!؟

آخر کارآگاها هستی اگه تو یه نگاه بفهی کدوم بچه، عامل مرگ زن تصویر هست!؟

چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

فکر می کنی نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله را حل کن!| 70 درصد غلط جواب دادند!

بگو همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم واقعاً چه جور آدمی هستی!

اگر هوش کارآگاهی داری در 5 ثانیه کسی که قصد کودک ربایی دارد را شناسایی کنید!

 قابل توجه چشم عقابی ها: با پیدا کردن گل واقعی تصویر، میزان دقت و بینایی خود را اثبات کنید

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا