;
تفریح و سرگرمی

برداشتت از دیگران در برخورد اول همیشه درسته!؟|چیزی که اول می بینی مسئله رو روشن می کنه!

تست شخصیت شناسی برداشت اول: آیا تا به حال احساس می کنید که در مورد چیزی غریزه دارید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اولین برداشت شما از کسی یا چیزی درست است؟ این تست را انجام دهید تا متوجه شوید! ببینید اولین برداشت شما چه چیزی را در مورد شما و غرایزتان آشکار می کند. این یک راه سرگرم کننده و جذاب برای یادگیری بیشتر در مورد خودتان است. با تست شخصیت شناسی برداشت اول و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: چه کسی کیف دستی زن تصویر رو دزدیده!؟

تست شخصیت شناسی برداشت اول

آیا کنجکاو هستید که بیشتر در مورد خودتان بدانید؟ انجام تست شخصیت شناسی برداشت اول می تواند راهی عالی برای به دست آوردن بینش در مورد رفتار و ترجیحات شما باشد. این تست خاص بر پاسخ‌های غریزی شما به تصاویر خاص تمرکز می‌کند، زیرا به دنبال کشف این است که آیا تمایل دارید از غرایز خود پیروی کنید یا نه.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر ارائه شده نگاه کنید و اولین چیزی را که توجه شما را جلب می کند انتخاب کنید. انتخاب شما چیزی را در مورد درونی شما آشکار می کند، پس ادامه دهید و آن را امتحان کنید!

شاید بپسندید:نابغه های باهوش: با شش عدد چوب کبریت 4 تا مثلث بسازید!

تست شخصیت شناسی برداشت اول

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از معلمای تصویر میتونه معلم بهتری برای دانش آموزا باشه!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دم خود را روی کول گذاشتن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

تفسیرهای تست شخصیت شناسی برداشت اول

اکنون که تصویر را دیده اید و برداشت خود را از تصویر داشته اید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید. هر تفسیر می تواند اطلاعات جالبی را به شما ارائه دهد.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا یه راز بزرگ داره یا اینکه تلاش می کنه چیزی رو قایم کنه!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که پر و خالی اش یک وزن دارد!؟

تست شخصیت برداشت اول

درخت: غریزی

افرادی که در ابتدا درختی را دیدند، طبیعتاً غریزی هستند. آنها اغلب خلاق، شهودی و پرشور دیده می شوند. آنها به شدت با دنیای طبیعی اطراف خود هماهنگ هستند و اغلب از زیبایی و بیان هنری قدردانی می کنند.

آنها از وقت گذاشتن برای ارتباط با طبیعت و تأمل در احساسات درونی خود لذت می برند. آنها از لحظات شادی خود قدردانی می کنند و برای تصمیم گیری بر انگیزه های طبیعی خود تکیه می کنند. این افراد توسط غرایز خود هدایت می شوند و اغلب ذهنی باز دارند. برای این افراد برداشت اول بسیار مهم است. البته تا مقدار زیادی نیز برداشت انها از افراد در برخورد اول درست است.

احتمالاً بپسندید: چقدر تو زندگی مستقل و آزادی!؟| کافیه یکی از کبوترها را انتخاب کنی تا متوجه بشی!

مغز: تحلیلی

افرادی که ابتدا مغز را دیدند، ذاتاً تحلیلگر هستند. آنها اغلب به عنوان متفکران منطقی دیده می شوند که از وظایف حل مسئله لذت می برند. آنها استعداد شناسایی الگوها، ایجاد ارتباط بین نقاط داده و نتیجه گیری از شواهد را دارند.

آنها یک رویکرد سیستماتیک برای تصمیم گیری دارند و ترجیح می دهند قبل از انتخاب، جوانب مثبت و منفی هر گزینه را در نظر بگیرند. این افراد توسط حقایق و ارقام هدایت می شوند و شواهد را بر احساسات ترجیح می دهند. لذا این افراد هیچگاه برداشت و احساسات خود را بر شواهد ترجیح نمی دهند.

شاید بپسندید: یه منظره رو انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی!؟

امیدوارم از تست شخصیت شناسی برداشت اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب خواهد بود: چیستان: گربه ای در یک اتاق شش گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند!؟

 

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: فقط زبل ها میتونن تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر پلیکان را پیدا کنند!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چیستان: می تونی اون رو اندازه بگیری، اما قابل مشاهده نیست، اون چیه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تا حالا فکر کردی بهترین ویژگی شخصیتی ات چیه!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا متوجه بشی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 20 ثانیه، پروانه رنگی را در بین گلها پیدا کنی بینایی و تمرکزت عالیه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: کدام حیوان است که وارونه اش در حمام وجود دارد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

جالب خواهد بود: چیستان جالب: یک چشم دارد اما نمی بیند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:  چیستان: آن چیست می خورد خون سیاه می رود راه سفید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

جالب خواهد بود: آیا عروس خانم اون طور که ساقدوش داماد گفته، دیگه زنده نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالا بپسندید: کدوم یکی از دو کودک ربوده شده است!؟ | فقط افراد باهوش مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه متوجه میشن!

شاید برایتان جالب باشد

یه مسیر رو برای پیاده روی ات انتخاب کن تا بگم موقع شکست و مشکلات چیکاره ای!؟

کدومیکی از این دو تا خوشتیپ، تو عکس تظاهر می کنه که پولداره!؟

کدومیکی از این دانش آموز لباس بافت همکلاسی اش رو برداشته!؟| تیزبینا سریع تشخیص میدن!

داستان ضرب المثل کره را روغن کرده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا