;
تفریح و سرگرمی

بگو تو نگاه اول چه چیزی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی!؟

هر روز یک تست شخصیت شناسی تصویری. وب سایت چشمک با توجه به علاقه مخاطبان خود در هر روز با یک تست شخصیت شناسی مهمان شماست. تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب می توانند بخش هایی از زوایای شخصیتی شما را افشا کنند. البته برای دریافت نتیجه درست باید حتما با صداقت آنچه در ایندا می بینید را بیان و همچنین به تست های مختلفی که ما برایتان تهیه کرده ایم مراجعه کنید. امروز هم با تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب در خدمت شما هستیم.

شاید بپسندید: اگر تیزبینی سریع بگو کدامیک از این زنان خانه دار، واقعا خطرناک و مشکوک است!؟

تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب

برداشت اول بسیار مهم است. این جمله ای است که از کودکی تا بزرگسالی به ما گفته اند. در واقع نیز درست است، چرا که انتخاب ها، گفتارها، رفتارها و … همه و همه براساس ضمیر ناخودآگاه ما شکل می گیرند.

شاید بپسندید: آزمون قدرت بینایی خطوط و حیوان: اگر حیوان تصویر را در 8 ثانیه تشخیص بدی، بینایی ات عالیه!

مطمئناً، وقتی یک مصاحبه شغلی دارید، باید بسیار دقت کنید و در زمینه ارائه پاسخ ها و حتی رفتارها خود. چرا که مصاحبه کنندگان با دقت تمام به تمام جزئیات گفتارها و رفتارهای شما توجه می کنند و همین مسئله سبب موفقیت یا شکست شما در مصاحبه شغلی می شود. اما برای اینکه بتوانیم در چنین موقعیت های موفق باشیم، لازم است که بفهمیم رفتارهای ما چگونه است؟ چگ.نه صحبت می کنیم؟ می شود این موضوع را از اطرافیان پرسید. اما هیچ چیز بهتر از این نیست که خود بفهمیم افراد در اولین ملاقات چگونه ما را می بینند.

شاید بپسندید: قدرت تمرکز و دقت‌ات رو با پیدا کردن محصولی که فقط یکی از آن در یخچال موجود است، محک بزنید!

البته غیر از موضوع مصاحبه شغلی مهم نیست دیگران درباره ما چه فکر می کنند. اگر واقعاً می خواهید بدانید که مردم در اولین ملاقات با شما چه چیزی را متوجه می شوند، پس جای مناسبی آمده اید! با فهمیدن این موضوع می توانیم، نقاط و ضعف خود را شناسایی کرده و وارد عمل شویم. نقاط قوت را قوی تر و نقاط ضعف را برطرف کنیم. بر همین اساس امروز این تست را به شما معرفی می کنیم. این تست شخصیت برای کمک به شما طراحی شده است که به سرعت بفهمید مردم در لحظه ای که شما را می بینند در عرض چند ثانیه چه فکری درباره تان می کنند.

کافی است به تصویر زیر نگاه کنید و به اولین چیزی که توجه شما را جلب میکند، اشاره کنید. سپس به تفاسیر مراجعه کنید که این تست شخصیت چه چیزی را در مورد آنچه که مردم در اولین ملاقات در شما می بینند را بفهمید.

شاید بپسندید: اگر قدرت دیدت مثل عقابه ،در یک نگاه گوزن تصویر رو پیدا می کنی!

تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی سایه صحیح: کدوم یکی از سایه ها مربوط گوسفند زبل و بامزه ماست!؟

دیدن اسب

اگر ابتدا اسب را در تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب دیدید، چیزی که مردم هنگام ملاقات با شما متوجه می شوند، تماس چشمی شدید شماست.

احتمالاً بپسندید: اگه تفاوتهای دو تصویر را پیدا کردی،بخاطر قدرت چشمات اسفند دود کن تا چشم نخوری!؟

دیدن اسب

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل مرد بر زمین: با پیدا کردن قاتل، اثبات کنید که هوش کارآگاهی تان بالاست!

در ابتدا ممکن است این موضوع کمی آزاردهنده باشد، اما هنگامی که حتی برای یک ثانیه بیشتر با شما صحبت کنند، متوجه خواهند شد که تماس چشمی شدید، توانایی ایجاد و حفظ ارتباطات عمیق را ایجاد می کند. برخی ممکن است که از این مسئله چندان راضی نباشند، لذا باید تلاش کنید که میزان تماس چشمی خود را در حد متعادل نگه دارید. به این افراد زمان دهید تا شما را بیشتر بشناسند.

شاید بپسندید: شخصیت شناسی براساس رنگ: چه رنگی علاقه داری تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

دیدن نوازنده

اگر ابتدا نوازنده را در تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب دیدید، چیزی که مردم هنگام ملاقات با شما متوجه می شوند، حس شوخ طبعی شماست.

برایتان جالب خواهد بود:قابل توجه باهوشا: این سوال ریاضی می تواند ضریب هوشی بالای شما را اثبات کند!

دیدن نوازنده

شاید بپسندید: آزمون شناخت مادر نوزاد: اگر تیزبین و باهوش باشی می تونی به راحتی مادر نوزاد را شناسایی کنی!؟

حتی زمانی که فقط «سلام» می‌گویید، راهی دارید که به مردم بفهمانید که همیشه در حال خنده هستید. جهان‌بینی منحصربه‌فرد شما به اندازه‌ای خنده‌دار است که عملاً هر کسی را به خود جلب می‌کند.

شما تقریباً هر کسی را که ملاقات می کنید به سمت خود جذب می کنید، اما این بدان معنا نیست که باید همه را بخشی از حلقه درونی خود قرار دهید. شما باید با افرادی که فکر می کنید برای ارتقا و رشد شخصیتی تان مفید است ارتباط برقرار کنید.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل مرد بر زمین: با پیدا کردن قاتل، اثبات کنید که هوش کارآگاهی تان بالاست!

دیدن چهره

اگر ابتدا چهره را در تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب دیدید، چیزی که مردم هنگام ملاقات با شما متوجه شما می شوند، توانایی شما در آرام کردن دیگران است.

احتمالاً بپسندید:تست شخصیت شناسی با تابلو نقاشی: آیا ویژگی اصلی شخصیت خود را می دانید؟

تست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب

شاید بپسندید: آزمون شناخت پدر: پدر دختر کدومه؟ طفلکی حافظه اش رو از دست داده بهش کمک کن

با دست دادن گرم و لبخند مهربانتان، وضعیتی را ایجاد می کنید که مردم را در همه جا دعوت می کند تا با شما صحبت کنند، زیرا می دانند که شنیده خواهید شد. حتماً دوستانی پیدا کنید که شما را همانطور بخواهند کنند که شما به طور طبیعی اطرافیانتان را می خواهید.

برایتان جالب خواهد بود:فقط کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه دزد را پیدا می کند!

امیدوارم ازتست شخصیت شناسی براساس تابلو عجیب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت زن دروغگو: ضریب هوشی ات بالاست، سریع بگو با توجه به شواهد کدام زن دروغگوست!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی تفاوت دو پرنده:5 تفاوت دو تصویر را در 8 ثانیه پیدا کنی،دقت و تمرکزت عالی است!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگر ریاضیدانی سریع بگو که با توجه به معادلات بالا به جای علامت سوال، چه عددی باید قرار داد!؟

اهمیت تست شخصیت شناسی؟

آزمون‌های شخصیتی با هدف ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد انجام می‌شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد احمق تصویر: واقعاً کدوم یکی از افراد در حماقت و خنگی دست همه رو از پشت بسته!؟

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت زن خون آشام پارک: با توجه به شواهد، سریع بگید که کدوم یکی از این دخترا خون اشامه!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود

شناسایی قاتل با کف دست: اگر باهوش هستید می توانید این معما را در 5 ثانیه شکست دهید!

آزمون شناسایی قاتل با کف دست: اگر باهوش هستید می توانید این معما را در 5 ثانیه شکست دهید!

آزمون شناسایی عناصر پنهان: دقت و تیزبینی خودت رو با پیدا کردن 10 شی پنهان تصویر اثبات کنید!

 تشخیص زندانی مشکوک: باهوشا بگن که کدامیک از زندانیان تصویر در صدد فرار از زندان است!؟

 آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا