;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت شناسی اشباح:کدامیک مرموزتر از دیگری است!؟

تست شخصیت شناسی اشباح: تست های شخصیت شناسی از  جمله تست هایی است که بسیار مورد توجه کاربران در شبکه های اجتماعی است. در مجله خبری چشمک، تست جدیدی را به شما ارائه می دهیم که در نوع خود جالب است. شما در این تست مهارتهای خود را که قبلا هیچ تصوری از آن نداشتید، را مشخص می سازد.ت ست های شخصیت در شبکه های اجتماعی به ما اجازه می دهد تا ویژگی های پنهان ناخودآگاه خود را که در نظر نمی گیریم، بروز دهیم. شما در تست شخصیت شناسی اشباح می توانید پنهانی ترین ویژگی های شخصیتی خود را بشناسید.

به نظر شما شخصیت کدام یک از این چهار شبخ یا سایه زن یا مرد، مرموز تر است. با تست شخصیت شناسی اشباح با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: اگر قدرت دیدت عالی است،دو موش پنهان را در تصویر پیدا کنید!

تست شخصیت شناسی اشباح

انجام این تست به مانند همه تست های شخصیت شناسی آسان است. کافی است که نگاهی کلی به تصویر بیندازید. کافی است یکی از اشباح را که به نظر مرموزتر است را انتخاب کنید. انتخاب شما تا اندازه زیادی با ضمیر ناخودآگاه شما رابطه مستقیم دارد. با انتخاب شبح مورد نظر خود شما می توانید به بخش تفسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: به نظر شما کدامیک از گربه ها زیباتر و ملوس‌تر است؟

تست شخصیت شناسی اشباح

 

برایتان جالب خواهد بود: امروز یکی از حیوانات تست دیداری را انتخاب کنید تا تیپ شخصیتی خود را بشناسید

زن تصویر شماره 1- زن

زن تصویر شماره 1- زن

اگر در تست شخصیت شناسی اشباح گزینه اول از نظر شما مرموزترین بین افراد است، باید بگوئیم که شما همیشه یک قدم جلوتر از بقیه هستید. حتما زیاد این جمله را شنیده اید که فقط یک نگاه می‌تواند چیزهای زیادی را در مورد یک شخص نشان دهد. شما می‌توانید بدون مشکل دیگران را شناسایی کنید و به عبارت دیگر آنها را بخوانید. اگر کسی بخواهد شما را فریب دهد، قطعا دچار اشتباه می شود. زیرا شما به خوبی از حرکات و رفتارهای او آگاه هستید . چرا که قبلا او را شناسایی و شناخته اید.

شاید بپسندید: آیا می توانید در 10 ثانیه،پرنده استتار شده را در ساحل پیدا کنید!؟

 تصویر شماره 2 در تست شخصیت شناسی اشباح- مرد

تست شخصیت شناسی اشباح

شما از کسانی هستید که به خود اجازه می دهید با شهود خود هدایت شود، زیرا این مسئله می تواند شما را به تصمیم درست راهنمایی کند. شما همچنین به جزئیاتی توجه می کنید که دیگران نمی توانند درک کنند. به این ترتیب شما به خوبی بر حواس خود تسلط دارید. در عین حال باید بگوئیم که شما می توانید درست را از نادرست تشخیص دهید، اما این خطر وجود دارد که دیگران بخواهند از شما سوء استفاده کنند، بنابراین باید نه گفتن را یاد بگیرید.

شاید بپسندید: معمای حروف:آیا می توانید حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید؟

تصویر شماره 3-زن

تصویر شماره 3

در تست شخصیت شناسی اشباح اگر این گزینه را انتخاب کردید باید گفت که شما آشنایی خوبی با زبان بدن پیدا کرده اید. زبان بدن تخصصی است که به شما این امکان را می دهد تا ببینید کسی در یک لحظه چه چیزی را پنهان می کند. افرادی که شما را می شناسند، نمی توانند به شما دروغ بگویند و شما همیشه فقط با یک کلمه خواهید فهمید که چه چیزی می خواهند. به شما توصیه می شود که کشف کنید که چه نوع تأثیری بر دیگران می گذارید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در اولین نگاه در تصویر چه چیزی را تشخیص دادی!؟

تصویر شماره 4 در تست شخصیت شناسی اشباح-مرد

تست شخصیت شناسی اشباح

شما این توانایی را دارید که کاملاً گوش کنید و لحن افراد را متمایز کنید. این موضوع به شما این امکان را می دهد که وقتی راست می گویند یا دروغ می گویند رمزگشایی کنید. شما موجود درخشانی هستید و تمایل دارید به راحتی در حرفه ای که در آن کار می کنید، ادامه دهید، اما مهم این است که یاد بگیرید آرام باشید.

چیستی تست های شخصیت شناسی و اعتبار آنها

احتمالاً هر روزه شما با چنین تست هایی روبرو می شوید. تست های تصویری که ادعا می کنند می توانند زوایای پنها شخصیتی شما را منعکس کنند. جدا از درستی یا نادرستی کامل این تست ها، به نظر می رسد که نفس وجود این تست ها می تواننند به ما کمک زیادی کنند. این تست ها امروز بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی پیدا کرده اند و همین مسئله کافی است. دغدغه های زندگی جدید در حال فرسوده کردن ماست و بی توجهی ما هر چند اندک به آنها می تواند، خوشی را برای ما به ارمغان آورد.

البته ناگفته نماند که روانشناسان دریافته اند که آدمی ممکن است در قبال بعضی از موقعیت واکنشی متفاوت و یا مشابه از خود نشان دهد. همین مسئله سبب شکل گیری یک معیار شناختی برای آنان شده است. برخی از تصاویر شخصیت شناسی در همین جهت شکل گرفته اند و نتایج آنها تا اندازه ای قابل اتکا است.

شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

لینک های مشابه

فقط باهوش‌ها، سوالات هوش ساده را در 10 ثانیه حل می‌کنند!

آزمون بینایی گربه متفاوت:فقط تیزبین‌ها در 10 ثانیه گربه متفاوت را پیدا می‌کنند!

تست بینایی پلنگ برفی:آیا می‌توانید پلنگ برفی را در 1 نگاه تشخیص دهید!؟

آزمون بینایی:با یافتن تصویر متفاوت در7 ثانیه دقت و تیزبینی خود را اثبات کنید!

اگر 5 تفاوت دو تصویر را در 15 ثانیه شناسایی کنی،دقت و تمرکزت عالی است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 3 =

دکمه بازگشت به بالا