;
تفریح و سرگرمی

تست: به نظر شما مرد درون خانه نشسته است یا بیرون آن!؟

بازی های فکری، پازل ها، تست ها، سوالات هوش و … برای هر کسی می تواند سرگرم کننده باشد. یادم هست در دوران نوجوانی یکی از تفریحاتم حل جداول روزنامه ها و مجلات بود. حتی مجله ای چاپ می شود که کلن جداول مختلف در آن طراحی شده بود. لذت می بردیم از اینکه بتوانیم جدول را کامل حل کنیم. این روزها نیز در شبکه های مجازی انواع سرگرمی ها از نوع سوال هوش و جدول و … وجود دارد. البته با یک تفاوت و آن هم تنوع است. امروز در مجله خبری چشمک و تست شخصیت تصویر عجیب شما با یک تصویر خاص روبرو هستید. نوع نگاه شما به این تصویر می تواند بخشی از شخصیت حقیقی شما را افشا کند.

شاید بپسندید: شما می‌توانید طعمه ها را ببینید،اما آیا می‌توانید شکارچی را هم ببینید؟

درباره تست شخصیت تصویر عجیب

با تست شخصیت تصویر عجیب مجله خبری چشمک همراه باشید. هر پاسخی که به سوال مربوط به تصویر دهید، حاکی از شخصیت منحصر به فرد شماست.

تست شخصیت تصویر عجیب

تست‌های شخصیت شناسی تصویری به صورت های گوناگون ارائه می شوند. این تصویر توهم نوری نیز می تواند بخش هایی از زوایای شخصیتی شما را روشن کند. در واقع نوع نگاه افراد نقش مهمی در شکل گیری شخصیتی آنها  دارد. شعار ما در مجله خبری چشمک یک چیز است: ما باید همیشه یاد بگیریم در حالی که سرگرم هم می شویم. در این تست فقط به تصویر نگاه کنید. سپس به این سوال پاسخ دهید که مرد دقیقا در کجاست؟ درون خانه یا بیرون خانه؟ و یا هر دو؟ اولین پاسخی که به ذهنتان می رسد را انتخاب کنید!

شاید بپسندید: آزمون چشم:آیا در 10 ثانیه گربه مخفی بین برگ ها را پیدا کردید!؟

مرد در بیرون خانه نشسته است!

اگر به این نتیجه رسیدید که مرد در بیرون خانه نشسته است، باید گفت که به لحاظ شخصیتی فرد قوی بوده و این نوع تیپ شخصیتی را دوست دارید. همین مسئله سبب می شود که در کارهای خود همیشه جدی باشید و هر کاری که برای رسیدن به هدف و مقصود لازم است را انجام دهید. هیچکسی نمی تواند شما را از هدفتان و تصمیم که برای رسیدن به آن گرفته اید باز دارد. این مسئله باعث شده است که گاهی اوقات حد تعادل و وسط را فراموش کنید. از نظر شما پدیده ها یا سفید هستند یا سیاه. این خصوصیت تک نگر باعث می شود که گاهی دچار دردسیر و مشکلات ارتباطی با دیگران شوید.

شاید بپسندید: با پاسخ دادن به این سوالات هوش، مغز خود را ورزش دهید!

مرد در تست شخصیت تصویر عجیب، داخل خانه است!

در تست شخصیت تصویر عجیب مجله خبری چشمک، اگر فکر می کنید که مرد داخل خانه است،باید گفت که شما فرد جالبی هستید. این پاسخ می تواند جنبه خاص و جدیدی از شخصیت تان را هم برای اطرافیان و هم برای خود شما آشکار کند. شما از جمله افرادی هستید که از تعارض همیشه خودداری می کنید.

ترجیح می دهید همیشه ساکت باشید تا اینکه وارد بحثی شوید که خود ناچار شوید از آن کنار بکشید. اما این مسئله هرگز به این معنا نیست که شما از بحث کردن می ترسید. بله به این معنی است که شما دوستدار صلح هستید. اما اگر مطمئن شوید که بحث شما می تواند از بحث های جدی تر که ممکن است مشکلات فراوان ایجاد کند، جلوگیری می کند؛ حتما در بحث شرکت می کنید. از جنگ و دعوا متنفرید، اما برای صلح و آشتی میان افراد همیشه پیش قدم هستید.

شاید بپسندید: اگر شکلک متفاوت را در 10 ثانیه تشخیص دهید،چشمان عقابی دارید!

می توان گفت هم داخل و هم بیرون نشسته است

اگر این پاسخ شماست، باید گفت مثل پاسختان شما آدم خاصی هستید. به این معنا که هویت خاص خود را داشته و برای حفظ آن تلاش می کنید.

با دیگران ارتباط چندانی ندارید و از خلاقیت خود برای ایجاد جایگاه مناسب برای خود استفاده می کنید. اما، این بدان معنا نیست که شما راه آسان را انتخاب می کنید. در واقع، اگر به شما یک انتخاب داده شود، همیشه راه دشوارتر را انتخاب خواهید کرد. صرفاً به این دلیل که به شما احساس موفقیت می دهد.

شاید بپسندید: اگر بتوانید کلاه را پیدا کنید، ثابت می کنید که ذهنی درخشان دارید

یک چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. چالش های تصویری اگر چه به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است، اما می تواند در نهایت فعالیت های مغز را افزایش داده و به توسعه توانائیهای شناختی افراد کمک کنند.

شاید بپسندید: اگر توجه‌ات عالی است، خرچنگ را در میان شاه میگو ها پیدا کن!

اهمیت پرداختن به این تست ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

امیدوارم از تست امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

تست شخصیت: به نظر شما چمدان متعلق به کدام یک از دخترهاست؟

اگر فکر می‌کنی قدرت دیدت عالیه،3 پلنگ تصویر را در 10 ثانیه پیدا کن!

تنها افراد چشم عقابی در یک نگاه گربه را در تصویر پیدا می‌کنند!

تیزبین‌ها در یک نگاه،قادر به شناسایی جزئیات متفاوت عکس هستند!

معمای تصویری: آیا این یک قتل است یا یک خودکشی؟

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا