;
تفریح و سرگرمی

آنچه که ابتدا در تصویر تشخیص میدی نشون میده چقدر اعتماد به نفس داری!

تست شخصیت برخاسته از برداشت: فکر می کنی که اعتماد به نفس داری!؟ کافیه به تصویر ذیل نگاهی داشته باشی، اولین برداشت شما از این تصویر می تواند نکات جالبی درباره وضعیت اعتماد به نفس شما ارائه دهد. آیا جرأت دارید در این تست شخصیتی شرکت کنید و خود و یا اطرافیانتان را بهتر بشناسید. تست های شخصیتی یکی از راههای آسان برای شناخت خود است. تست شخصیت برخاسته از برداشت نیز از جمله این تست هاست که بهتر است حتما در آن شرکت کنید.

شاید بپسندید: این خانم خوشکله از طبقه سی ام یه ساختمان سقوط کرد، اما آسیبی بهش نرسید،چطور ممکنه!؟

تست شخصیت برخاسته از برداشت

آیا شما اعتماد به نفس دارید؟ این تست سرگرم کننده و آسان پاسخ را نشان خواهد داد! اکنون آن را انجام دهید و ببینید اعتماد به نفس شما در کجاست. این یک راه سریع و روشنگر برای کشف احساسات واقعی شما در مورد خودتان است. به عبارت دیگر آیا برای تحقق رویاهای خود اعتماد به نفس دارید؟ این تست شخصیت به شما کمک می کند به این سوال پاسخ دهید.

تصویری که توسط هنرمند Riki Blanco ساخته شده است، به شما ارائه می شود، این تست به شما کمک می کند تا بفهمید که واقعا چقدر اعتماد به نفس دارید و این اعتماد به نفس چگونه بر زندگی شما تأثیر می گذارد.

شاید بپسندید: اگه 3 تا تفاوت رو بین دو تصویر گربه ماهیگیر پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

تست شخصیت برخاسته از برداشت.

احتمالاً بپسندید:فقط یکی از افراد تصویر قاتل نیست، اگر پیداش کنی کارت خیلی درسته!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کمی عجیبه اما چیزی که تو نگاه اول می بینی نشون می ده که اصلاًحافظه خوبی داری یا نه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: بچه مال کیه!؟

پاسخ و تفسیر تست شخصیت برخاسته از برداشت

با استفاده از یک تصویر ساده و جذاب، این تست افکار درونی شما را تجزیه و تحلیل می کند و نحوه تجلی آنها در زندگی شما را بازتاب می دهد.

با انجام این تست شخصیت، می توانید بینش خود را در مورد میزان اعتماد به نفس خود و اقدامات لازم برای افزایش اعتماد به نفس به دست آورید. فقط کافیست به این تصویر نگاهی بیندازید و ابتدا آنچه را که می بینید را به ما بگویید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این سه جوون با یه پیرزن ازدواج کرده است!؟ | فقط یه نکته سنج میتونه جواب بده!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل استخوان لای زخم گذاشتن !

تست شخصیت برخاسته از برداشت

جمجمه

جمجمه فردی را نشان می دهد که از ریسک کردن و تصمیم گیری جسورانه نمی ترسد. آنها از متمایز شدن در میان جمعیت نمی ترسند و اغلب به عنوان افراد شجاع در زندگی دیده می شوند.

این افراد به توانایی های خود اطمینان دارند و احساس ارزشمندی قوی دارند. آنها حس جاه طلبی قوی دارند و شکست را به عنوان یک گزینه نمی پذیرند. همیشه تلاش خواهند کرد تا بهترین باشند و از قبول چالش ها یا فشار دادن مرزهای خود ترسی نخواهند داشت. آنها موانع را فرصتی برای رشد می دانند و به راحتی مرعوب نمی شوند.

احتمالاً بپسندید: عاشق پیشه ای یا کلن به عشق بی باوری!؟ فقط به تصویر نگاه کن و بگو اول چی دیدی!؟

حلزون

حلزون فردی را به تصویر می کشد که ممکن است اعتماد به نفس نداشته باشد. این افراد ممکن است در مورد ریسک کردن مردد باشند و احتمال بیشتری دارد که خودشان را حدس بزنند، که می تواند منجر به عدم تصمیم گیری شود.

این افراد ممکن است جاه طلبی نداشته باشند و به احتمال زیاد تسلیم ترس می شوند تا رودررو با آن. آنها ممکن است برایشان مشکل باشد که خودشان را بیان کنند و در پوست خودشان احساس راحتی کنند. این افراد اغلب به دنبال تایید از دیگران و کسب اعتبار هستند. آنها همچنین ممکن است احساس انزوا یا قطع ارتباط با اطرافیان خود کنند، که ایجاد روابط معنادار را برای آنها دشوار می کند.

شاید بپسندید: به تصویر نگاه کردی اول چی دیدی!؟| اولین چیزی که دیدی تعیین می‌کنه که آیا ذاتاً یه رهبری یا نه؟

امیدوارم از تست شخصیت برخاسته از برداشت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:با انتخاب یکی از سنگ ها، خود واقعی‌ات را کشف کن! آیا برای کشف شخصیت درونی‌ات آماده ای؟

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: آنچه ابتدا در تصویر می بینید ضعف اصلی ات در زندگی را آشکار می کند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چیستان جالب: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست؟!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: بیمار باندپیچی شده یه زنه یا یه مرد!؟ | دکتر داره راست میگه یا خانم توی اتاق!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بیشتر بخوانید:چی تو زندگی عصبانیت می کنه!؟ اگه میخای جوابش رو بفهمی یکی از حیوانات تصویر را انتخاب کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: معمای منطقی ریاضی: باهوشا می تونن این تست هوش ریاضی را در 20 ثانیه حل کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا میتونن مشخص کنن که زن باردار کدومیکی هست!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط 15 درصد افراد میتونن تو 10 ثانیه عددمناسب رو به چای علامت سوال پیدا کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: لیوانی که دوست داری توش چایی یا قهوه بخوری رو انتخاب تا بفهمی در محیط کار سازگاری یا جاه طلب!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چقدر دقیق و نکته بین هستی!؟ با پیدا کردن سگی که با بقیه متفاوته دقت ات رو امتحان کن!

شاید برایتان جالب باشد

کدام صندلی را انتخاب می کنی؟ | صندلی ای که انتخاب می کنی نکات جالبی را افشا می کند!

یکی از این خانما می خواهد از فروشگاه لباس چیزی را سرقت کند، کی دزده و میخاد چی بدزده!؟

با حل معادله 3+3×3-3+3= ؟ می تونی میزان هوش ریاضی خودت رو ارزیابی کنی! | فکر نکن ساده است!

یکی از این خانم خوشکلا همسر آقای رئیسه، فقط باهوشا میتونن تو یه نگاه تشخیص‌اش بدن!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. سلام باتشکر خیلی خوب بود
    امامن هردوی حدسو زدم تکلیفم چیه چون اصلا جسوروبیباک نیستم )حکاکزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + پنج =

دکمه بازگشت به بالا