;
تفریح و سرگرمی

با صداقت بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بفهمی آیا آدم منطقی و خلاقی هستی یا خیر!؟

تست شخصیت براساس نگاه اول: این تست ساده به شما می گوید که آیا شما یک فرد 100% خلاق یا روشمند هستید یا خیر؟ برای رسیدن به پاسخ فقط چند ثانیه وقت لازم است. برای رسیدن به پاسخ کافی است با خود بسیار صادق باشید تا به یک نتیجه دقیق برسید و استنباط کنید که آیا فردی منطقی هستید؟ مانند بسیاری از مطالب، ابتدا باید برای لحظه ای به تصویر زیر نگاه کنید و سپس پاسخ دهید که اولین برداشت شما چیست. با تصویری که در سر دارید، به پایین بروید تا معنی را کشف کنید. با تست شخصیت براساس نگاه اول و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: هوش کارآگاهی ات بالاست، پس بگو کدومیک از این 3 زن، فرزند خودش رو بغل نکرده!؟

تست شخصیت براساس نگاه اول

برای انجام تست شخصیت براساس نگاه اول یک زمان کوتاه به شما می دهیم. دقیقاً 5 ثانیه به شما فرصت می دهیم تا به تصویر تست شخصیت نگاه کنید و بعد از آن به ما بگویید اولین چیزی که بلافاصله چشمان شما را جلب کرد چه بود. باور کنید یا نه، این زمان برای مغز شما کافی است تا پیامی را به چشمان شما ارسال کند.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی؛ آیا می تونید چهره زن را تو این تصویر پیدا کنید؟

لازم به ذکر است که تست شخصیت عواملی مانند انگیزه ها، ویژگی های خلقی، ثبات عاطفی، ظرفیت تعامل اجتماعی و سایر عناصری را که می تواند رفتارهای شما را توصیف کند، اندازه گیری می کند. از طریق تصاویر می‌توانید به خودتان اجازه دهید که توسط شهودتان غرق شوید تا شما را همانطور که هستید راهنمایی کند.

شاید بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

تست شخصیت براساس نگاه اول

احتمالاً بپسندید: ازمون شناسایی زن واقعی: قبل از اینکه دیر بشه، به مرد کمک کن هسر واقعیشو نجات بده!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر هوش کارآگاهی داری در 5 ثانیه کسی که قصد کودک ربایی دارد را شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست هوش وضع مالی کدوم شوهر خوب نیس و جدیداً بدهی بالا آورده!؟

نتایج تست شخصیت براساس نگاه اول را اینجا ببینید

بسته به پاسخ شما، در اینجا متوجه خواهید شد که هر یک از تصاویری که مشاهده کردید به چه معناست:

شاید بپسندید: بازیکن متفاوت را در میان بازیکنان بازی مرکب شناسایی کنید!|قدرت دیدت را اثبات کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اخر تیزبینا هستی، پس 2 تا آهوی زبل رو تو این عکس پیدا کن!

اگر چشم دیدید

شاید بپسندید: درونگرا هستید یا برونگرا!؟| بگو همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی تا جوابو بگم!

اگر چشم دیدید

در صورت دیدت چشم در تست شخصیت براساس نگاه اول: به احتمال زیاد شما از آن دسته افرادی هستید که به تخیل خود اهمیت می دهید. باید گفت همین مسئله سبب شده تا چیزهای کمی واقعاً شما را غافلگیر کند. تمایل زیادی به شهود خود دارید، سطح خلاقیت شما معمولاً بالا است و به خودانگیختگی اجازه می دهید بخش بزرگی از روز شما را مدیریت کند. روابط محدودی دارید و همان افراد معدود به شما به عنوان فردی با ارزش و اعتبار عالی نگاه می کنند. شما توسط اکثر دوستانتان تحسین می شوید.

شاید بپسندید: تو تصویر چی دیدی تا بگم که آدم رمانتیکی هستی یا فقط فکر می کنی!| نتیجه عجیبه و جالبه!

اگر پیانو و آدمک دیدید

تست شخصیت براساس نگاه اول

اگر در تست شخصیت براساس نگاه اول، پیانو و آدمک دیدید:  اگر اینطور بود، ممکن است منطق در قضاوت شما حکمفرما باشد و این اشکالی ندارد. شما ظرفیت خوبی برای شهود دارید و برنامه های شما به ندرت شکست می خورند، زیرا آنها به میلی متر توسط شما محاسبه می شوند. جزئیات دیگر این است که شما به عنوان یک رهبر متولد شده دیده می شوید، زیرا تصمیمات شما به نتیجه می رسد و تقریباً هیچ چیز نمی تواند شما را بترساند.

شاید بپسندید: کدوم یکی از این خانما تو چشم و هم چشمی دست همه رو بسته و این بار خودشو شاهزاده جا زده!

نظر شما در مورد این تست شخصیت چیست؟ آیا او شما را به درستی توصیف کرد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، به شما تبریک می گوییم که شما را تشویق به شرکت و شناخت بهتر خود کرده اید. برعکس، اگر پاسخ شما یک نه قاطع بود، نگران نباشید، زیرا مانند این تست، انواع دیگری از تست ها وجود دارد که به شما کمک می کند دید متفاوتی نسبت به خود داشته باشید. از شما دعوت می کنیم هر روز تست های مجله خبری چشمک را دنبال کنید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس نگاه اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوتهای تصویر گاو فانتزی رو پیدا کن!

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت خانواده واقعی: کدوم یکی از این دو خانواده تقلبی و فیک هستند!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی برنده ساندویچ خوری: چه کسی برنده این مسابقه خواهد بود!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی همسر واقعی: همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خون آشام فقیر: با توجه به نشانه ها بگوئید کدام خون آشام فقیرتر است؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:تست قدرت بینایی با استتار پلنگ: اگر قدرت دیدت عالی باشه،پلنگ مخفی را در تصویر پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احتمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مسافر زمان: یه آدم از آینده در این تصویر حضور داره، کجاست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه زندانی فراری حاضر در مراسم ازدواج را پیدا کنی، احتمالاً استعدادهای درخشان درس خوندی!

برایتان جالب خواهد بود

اگه در یک نگاه دانش آموزی رو که داره تقلب می کنه، شناسایی کنی یه نابغه تمام عیار هستی!

کدامیک از این دو نفر دزد هستند!؟|به پلیس در شناسایی دزد تصویر کمک کنید!

یه زنبور ناقلا خودشو تو رختخواب مخفی کرده، قبل اینکه دخترک رو نیش بزنه پیداش کن!

معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

مدیر کل رو کی کشته!؟ | افراد ضریب هوشی بالا در یک نگاه قاتل را شناسایی می کنند!

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. جواب تست برای من درست بود ولی برای بعضی ها اشتباه چون معمولا همه اون آدم که دارا پیانو میزنه رد میگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

دکمه بازگشت به بالا